رفتن به مطلب

نظر دوستان برای راه اندازی پشتیبانی بی بی پرس

bbpress

پست های پیشنهاد شده

با سلام

نظرسنجی می خواستم بگیرم. آیا دوستان موافق هستید بی بی پرس پشتیبان فارسی داشته باشد

که قالب ، افزونه های فارسی و موارد مرتبط با بی بی پرس قرار داده شود. لطفا نظرات و پیشنهادتون رو بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

اینکار ارزشش رو نداره بی بی پرس چیزی نیست که بخوایم روش وقت گذاشت..

لینک به ارسال

ایده بدی نیست ولی این کار وقت تلف کردنه!

چون اکثرا ملت میرن سراغ اسکریپت های انجمن ساز و کمتر کسی میاد سراغ بی بی پرس ولی خب میتونی مرجع بشید برای همون افراد :)

لینک به ارسال

من فکر نکنم تا اسکریپتای پر امکاناتی مثل انجمن ساز ویبولیتین یا انجمن ساز همین وردپرس پارسی که ipb هست باشه کسی بیاد سراغ بی بی پرس !!! ( به اومدن که میان ولی نه زیاد ! ).

طوریم که الان دارن مانور میدن مثل اینکه ipb 4 که بیاد امکاناتش فیس بوک رو هم میخره و ازاد میکنه :D

لینک به ارسال

انجمن ساز های اپن سورس زیادی هم داریم mybb نمونه خیلی خوبی هست...

پس به طور کل بی بی پرس جای حرکت نداره حالا حالاها...

لینک به ارسال

به نظر من حرکت خوبی خواهد بود به شرطی که علاوه بر پشتیبانی ، آموزش و قالب و ... هم گذاشته بشه که برای ما وردپرسی ها بی بی پرس خیلی کارامد هست و خیلی هم انعطاف پذیر

حداقلش اینه که اگه سفارش ساخت انجمن گرفتیم از سیستم های نال شده ی ipb و امثال این استفاده نکنیم.

لینک به ارسال

بنظر من فعلا ارزش هزینه و زمان نداره

چون خود وردپرس هم زیاد روش انرژی نمیزاره

اینطور که بنظر میرسه جزء پروژه های سوخته وردپرس هست. احتمال داره بادی پرس هم به همین وضعیت دچار بشه.

لینک به ارسال

درسته ipb رو الان در ایران نسخه نال شدشو استفاده میکنن اما شرکت سازنده ipb تا جایی که من اطلاع دارم به نسخه های نال کاری نداره و امکاناتشم با نسخه غیر نال فک نکنم فرقی داشته باشه !!!

لینک به ارسال

ممنونم اقا مرتضی عزیز.

پس منتفی هست با این شرایطی که دوستان گفتند.

چون اکثریت مخالف این قضیه اند.

پشتیبانی رو باید با توجه به سازنده محصول انجام داد

وقتی خود سازنده آنچنان رغبتی نداره و شاید متوقف هم بشه دنبال پشتیبانی رفتن معقول نیست

لینک به ارسال

سلام

سایت پشتیبانی فارسیش راه اندازی بشه , کاربر ثابتش خودم میشم :D

دوستان چرا میگین بی بی پرس خوب نیست؟

درسته قبول دارم که امکاناتش به پای انجمن ساز های معرون مثل ipb - vb-mbb نمیرسه.ولی به نوبه خودش عالی هست

من خودم شخصا قبلا طرفدار vb بودم و انجمن باش داشتم .ولی الان انجمن سایتم رو که با بی بی پرس ساختم , دیگه حتی به vb فکرم نمیکنم

بی بی پرس مهم ترین مزیتش از نظر من این هست که با سایت کاملا ست هست ( از نظر قالب , کاربر , امکانات و...) و انعطاف پذیر هست

نظر شخصی من این هست , مرجع پشتبانی فارسی زده بشه قطعا طرفدار های خاص خودشو پیدا میکنه. هیچ اسکریپ انجمن سازی یا کلا هیچ اسکریپتی قبل از این که براش مرجع بومی زده بشه , خودشو کامل نشون نمیده. همین ipb که مثال زده شد و الان انجمن باش ساخته شده , اگه مرجع فارسی براش زده نمیشد الان احتمال این که اینجا استفاده شده باشه صفر بود.

یا خود وردپرس , اگه براش مرجع وردپرس فارسی رو نمیزدن. ایا به نظرتون ما الان اینجا بودیم؟

استارت کار پشتیبانی فارسی بی بی پرس بخوره عالی میشه و به مرور زمان جایگاه خوبی توی نت فارسی پیدا میکنه

ببخشید اگه زیاد شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...