رفتن به مطلب

روش انتقال هاست ؟؟؟؟

Hadi00

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قصد دارم محتویات یه هاست رو بعنوان دامین جدید اضافه به هاست خودم کنم. الان دامنه اصلی persianteb.com هستش. اون یکی shopmenow.ir هستش!

حالا به جز "دانلود کردن و آپلود کردن" راهی هست که خودم انجام بدم؟

ادد دامین به چه صورتی میشه ؟ دی ان اس چی؟

کامل راهنمایی کنید لطفا.

لینک به ارسال

از قسمت add on domains دامنه جديد رو اضافه کنيد بعد کل فايلهايي که ميخواهيد به دامنه جديد اضافه کنيد ازش يک زيپ بگيريد و از طريق گزينه move به پوشه دامنه جديد بفرستيدش و در پايان هم اکسترکت کنيد!

راستي قبل از اينا بايد دي ان اس آدرس جديد رو روي هاستتون تنظيم کنيد تا ست بشه!

لینک به ارسال

سلام

شما اول بای دی ان اس های هاست رو روی دامنه ست کنید. از داخل پنلی که شرکت ثبت کننده بهتون داده می تونید انجام بدید. حدود هشت ساعت صبر می کنید تا ست بشه. بعد وارد هاست میشید. بخش add-on domain رو باز می کنید. نام دامنه رو وارد می کنید. اگه درست ست شده باشه پیغام موفیقت میده و تمام. یه فولدر داخل public html با نام دامنه میسازه که میشه ریشه سایت شما.

لینک به ارسال

در مرحله اول که پشتیبان هاست باید براتون این کار رو انجام بده اگه نشد شما می تونید اطلاعات هاست قبلی رو به صورت زیر منتقل کنید به هاست جدید:

اول کل محتوای public_html رو به فایل زیپ تبدیل کنید و دانلود کنید.به قسمت phpmyadmin برید و در دیتابیس مربوطه گزینه export رو بزنید تا کا اطلاعات دیتابیس رو استخراج کنید

خالا به هاست حدید برید و اطلاعات سایت رو در public_html آپلود و اکسترکت کنید و در یه دیتابیس و یوزرنیم بسازید و در قسمت phpmyadmin از گزینه import فایل دیتابیس رو وارد کنید و در مرحله آخر فقط باید در فایل wp-config.php نام دیتابیس و یوزرنیم جدید رو جایگزین قبلی کنید

لینک به ارسال

سلام

شما اول بای دی ان اس های هاست رو روی دامنه ست کنید. از داخل پنلی که شرکت ثبت کننده بهتون داده می تونید انجام بدید. حدود هشت ساعت صبر می کنید تا ست بشه. بعد وارد هاست میشید. بخش add-on domain رو باز می کنید. نام دامنه رو وارد می کنید. اگه درست ست شده باشه پیغام موفیقت میده و تمام. یه فولدر داخل public html با نام دامنه میسازه که میشه ریشه سایت شما.

ممنون

بفرمایید دی ان اس از کدوم قسمت باید ثبت شه. اگه تصویری باشه خیلی بهتره

یه توضیحی هم در مورد گزینه های قسمت ادد دامین بدین لطفا؟

در مرحله اول که پشتیبان هاست باید براتون این کار رو انجام بده اگه نشد شما می تونید اطلاعات هاست قبلی رو به صورت زیر منتقل کنید به هاست جدید:

اول کل محتوای public_html رو به فایل زیپ تبدیل کنید و دانلود کنید.به قسمت phpmyadmin برید و در دیتابیس مربوطه گزینه export رو بزنید تا کا اطلاعات دیتابیس رو استخراج کنید

خالا به هاست حدید برید و اطلاعات سایت رو در public_html آپلود و اکسترکت کنید و در یه دیتابیس و یوزرنیم بسازید و در قسمت phpmyadmin از گزینه import فایل دیتابیس رو وارد کنید و در مرحله آخر فقط باید در فایل wp-config.php نام دیتابیس و یوزرنیم جدید رو جایگزین قبلی کنید

ممنون

سرعت نت پایینه نمیشه دانلود کرد . آپلود کرد

راه دیگه ای نداره اصلا؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...