• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
ilbeygi.m

درخواست کد php برای ریسایز کردن عکس ها

9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

بنده سرعت سایتم به خاطر حجم بالای عکس ها و اندازه زیادشون اومده پایین و در حد زیادی سرعت رو گرفته و دیر تر لود میشه.

میخواستم ببینم ایا میتونید ی کد php بدید که داخل قالب بذارم و هر عکسی که گذاشتم به عنوان تصویر شاخص اون رو به 220*110 تبدیل کنه ولی داخل پست باز سایز اصلیشو نشون بده.

امیدوارم منظور رو رسونده باشم.

با سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خوب در حال حاضر چطور از تصاویر استفاده می‌کنید؟

با یک دستور شرطی می‌تونید این کار رو انجام بدید

برای استفاده از تصویر شاخص و بریده شدن تصویر در اندازه دلخواه، از کد زیر در فانکشن قالب استفاده میشه

// Thumbnails
add_theme_support( 'post-thumbnails' );
add_image_size( 'single', 110, 220, true );

برای فراخوانی تصویر هم از کد زیر استفاده می‌شه البته همراه شرط مور نظرمون

<?php if( is_single() ) {
the_post_thumbnail( 'single', array( 'class' => 'thumbnail', 'alt' => ''.get_the_title().'' ) );
} else {
the_post_thumbnail( 'full', array( 'class' => 'thumbnail', 'alt' => ''.get_the_title().'' ) );
}
?>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://forum.wp-parsi.com/topic/29010-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%b4%d8%a7%d8%ae%d8%b5-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%da%a9/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خوب در حال حاضر چطور از تصاویر استفاده می‌کنید؟

با یک دستور شرطی می‌تونید این کار رو انجام بدید

برای استفاده از تصویر شاخص و بریده شدن تصویر در اندازه دلخواه، از کد زیر در فانکشن قالب استفاده میشه

// Thumbnails
add_theme_support( 'post-thumbnails' );
add_image_size( 'single', 110, 220, true );

این کدارو اضاف کردم اما باز هم تصاویر سایزشون کوچیک بزرگه.

من از قالبی استفاده می کنم که ووکامرس فاررسی استفاده میکنه ولی سرعت پیچ اون A هست و از من E و بیشترین خطایی هم که برای سایت من میده برای عکس های است ،دیگه موندم چ کنم :( .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشخصا می‌بایست بعد از هر بار اضافه کردن سایز جدید برای تصاویر، یک مرتبه تصاویر بازسازی بشن

با افزونه AJAX Thumbnail Rebuild می‌تونید این کار رو انجام بدید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشخصا می‌بایست بعد از هر بار اضافه کردن سایز جدید برای تصاویر، یک مرتبه تصاویر بازسازی بشن

سپاس

با وجود این افزونه ایا دیگه نیازی به EWWW image optimizer است یا خیر؟

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار افزونه‌ای که معرفی کردم بازسازی تصاویر هست

اما کار افزونه

EWWW image optimizer فشرده‌سازی هست

یعنی ربطی به هم ندارن (:

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته میفرمایید :D

این افزونه که معرفی کردید خودکار کار میکنه؟ چون پنل تنظیماتی چیزی براش ندیدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در قسمت ابزارها یک گزینه جدید وجود داره ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری