• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
eltd

سایتهای استخراج بیت کوین

1 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام خدمت همه

قابل توجه افرادي که تاحدي با بيت کوين آشنايي دارند و تمايل به استخراج بيت کوين دارند

در لينک زير ليستي از حدود 80 سايت با ارزش براي کسب بيت کوين رايگان ارائه شده است با استفاده از اين ليست شما مي ميتوانيد حدود 50000 تا 80000 ساتوشي را در عرض 2 الي 3 ساعت به دست بياوريد. (هر 1 ساتوشي برابر 0.00000001 بيت کوين ميباشد)

همچنين تعدادي از سايتها به طور تکراري در ليست آورده شده اند تا دوباره روي آنها کليک کنيد. در ضمن سعي کنيد ترتيب سايتها را بهم نزنيد؛ بخاطر اينکه در ترتيب اين ليست بنده سعي کرده ام بهترين حالت را انتخاب کنم تا از لحاظ زمان و درآمد به صرفه باشد.

همچنين سعي ميکنم که هر روز اين ليست را بروزرساني کنم و تغييرات جديد را اعمال نمايم.

ویرایش شده در توسط Morteza
0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.