رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد دنیای وب

mosa5445

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام به همه دوستان فعال در زمینه ی ورد پرس (عذر خواهی میکنم اگر جای این مطلب اینجا نیست ولی اگر شروع به خواندن مطلب کردید تا اخر بخوانید ممنون)

بنده تقریبا دو سال هست در زمینه وب و سایت و به طور کلی ورد پرس و ... فعالیت دارم

تصمیم گرفتم یک وب سایت داشته باشم که بتوانم ان را کمی معروف کنم و با گذشت زمان بازدید ان بالا تر برود

در واقع سرمایه زیادی برای انجا این کار نداشتم و ندارم حدود سه وب سایت ساختم ولی نا امید شدم و ان ها را خراب کردم یعنی یک ماه هم نشد که یک وب سایت سرپا باشد

در تابستا سال 93 بود که تصمیم گرفتم ک وب سایت بسازم و از هر موضوعی درون ان مطلب قرار بدهم و پس از کلی فکر کردن بالا خره اسم شهرکوچک رو برای اون در نظر گرفتم و موضعات بسیاری رو درون دسته بندی اون سایت قرار دادم

البته چون موضوعات بسیاری گسترده هستند من نمیتونم در همه زیمنه ها مطلب جمع اوری کنم به همین خاطر فقط برخی از موضوعات وب سایت فعال هستند

اکنون میخواهم بدانم بعد از گذشت 8 ما از سایت با یک قالب معمولی بدون تبلیغات و بدون افزونه های پولی من یک امار از وب سایتم برای شما دوستان با تجربه قرار میدهم

که لینک ان

http://www.webgozar.com/stats/3324093

است و برای وارد شدن رمز 9092301202 را بزیند و امار و سایت بنده را ببنید (چند روزی است که سایت خراب بوده بازدید کم تر شده) به طور معمول وب سایت بنده حد اکثر 80 بازدید کننده واقعی دارد که جتی یک نظر برای دل خوشی بنده هم نمیذارن(خودمم وقتی میرم توی سایتی زیاد اهل نظر گذاشتن نیستم)

به هر حال بگذریم میخواهستم دوستان راهنمایی کنن برای این که بتونم به موفیت بزرگ برسم در این وب سایت از راه های کم خرج چه کار کنم

ایا اصلا به فعالیت در این وب سایت ادامه بدهم یا بی خیال بشم تا زمانی که یک همراه خوب (یک کسی مثل خودم مشتاق) پیدا کنم و با اون شروع به کار کنم

لطفا تجربه هاتون رو در اختیار بنده بگزارید ( در ضمن فکر نکنین سن من خیلی کمه خیلی زیاد هم نیست 16 سالمه اهل مشهد)

ممنون

ادرس وب سایت بنده : WWW.SMALLCITY.IR

لینک به ارسال

دوست گلم کارت بد نیست ولی نیاز به تیم کار کشته داری اون بازدید کننده واقعی که بهت نشون میده سیستم مانیتورینگ سرور هست درنتیجه بازدید کننده نیست که بهت نظر بده خب بریم سراغ نظر دوم شما باید یه تیم مجرب وکار کشته برای اینکار داشته باشی هم از لحاظ سئو وب سایتت هم طراحی ویه چیز دیگه سعی کن از قالب رایگان استفاده نکنی به نفع خودت هم هست

ولی خدایی رویه صحیفه خوب کار کردی

من الان تازه گی ها دارم یک گروه تشکیل میدم یعنی نزدیک به 8 نفر داریم ولی 2 نفر کم دارم برای گروهم چون 5تا نویسنده دوتا طراح وخودمم مدیر هستم ودوتا گرافیک کار کم دارم که بتونه تشخیص رنگ بده وباقالب وردپرس خوب کار بکنه البته باقالب هایه حرفه ای نه رایگان

ویرایش شده توسط legendsms
لینک به ارسال

دوست گلم کارت بد نیست ولی نیاز به تیم کار کشته داری اون بازدید کننده واقعی که بهت نشون میده سیستم مانیتورینگ سرور هست درنتیجه بازدید کننده نیست که بهت نظر بده خب بریم سراغ نظر دوم شما باید یه تیم مجرب وکار کشته برای اینکار داشته باشی هم از لحاظ سئو وب سایتت هم طراحی ویه چیز دیگه سعی کن از قالب رایگان استفاده نکنی به نفع خودت هم هست

ولی خدایی رویه صحیفه خوب کار کردی

من الان تازه گی ها دارم یک گروه تشکیل میدم یعنی نزدیک به 8 نفر داریم ولی 2 نفر کم دارم برای گروهم چون 5تا نویسنده دوتا طراح وخودمم مدیر هستم ودوتا گرافیک کار کم دارم که بتونه تشخیص رنگ بده وباقالب وردپرس خوب کار بکنه البته باقالب هایه حرفه ای نه رایگان

قالب های حرفه ای رو هم کار کردم البته اگر قالب های پولی که در سطح وب منظورتون باشه هست ولی من به طور کلی حدود سه تا سایت برای دیگران هم ساختم که یک در امدی هم شده برای من اگر کار شما هم از عهده بنده بر بیاد خوشحال می شم در خدمتتون باشم بنده html و css رو هم یاد دارم یعنی مدرک ciw دیزاین رو دارم

لینک به ارسال

قالب های حرفه ای رو هم کار کردم البته اگر قالب های پولی که در سطح وب منظورتون باشه هست ولی من به طور کلی حدود سه تا سایت برای دیگران هم ساختم که یک در امدی هم شده برای من اگر کار شما هم از عهده بنده بر بیاد خوشحال می شم در خدمتتون باشم بنده html و css رو هم یاد دارم یعنی مدرک ciw دیزاین رو دارم

خوبه بد نیست ما کلیه قالب هایه پولی وردپرس رو رویه سایتمون داریم بخاطر همین هر ماه یک قالب پولی تعویض میشه رو سایت ما

گروه ما طراحی وب سایت هایه بزرگی مثل درمانگاه آذرتوس انجام داده ولی الان رویک سایت تفریحی داریم کار میکنیم سایت که مد نظر ما هست یک سایت خیلی بزرگ همچنین امکانات سایت نسخه اندروید تفریحی سایت هست که عرضه شده است

نسخه چت روم سایت هست که درحال طراحی هست

نسخه مسنجر سایت هست مثل الفور ای گپ نما لاین وایبر که اونم درحال طراحی هست

نسخه انجمن جامعه مجازی سایت این دو طراحی شدن ولی فعلا بالا نمیاریم تا کاربران سایت به حداقل 10 هزارنفر برسند

اگه خواستین همکاری بکنید بگین تا پنل رو براتون در خصوصی ارسال بکنم.

لینک به ارسال

خوبه بد نیست ما کلیه قالب هایه پولی وردپرس رو رویه سایتمون داریم بخاطر همین هر ماه یک قالب پولی تعویض میشه رو سایت ما

گروه ما طراحی وب سایت هایه بزرگی مثل درمانگاه آذرتوس انجام داده ولی الان رویک سایت تفریحی داریم کار میکنیم سایت که مد نظر ما هست یک سایت خیلی بزرگ همچنین امکانات سایت نسخه اندروید تفریحی سایت هست که عرضه شده است

نسخه چت روم سایت هست که درحال طراحی هست

نسخه مسنجر سایت هست مثل الفور ای گپ نما لاین وایبر که اونم درحال طراحی هست

نسخه انجمن جامعه مجازی سایت این دو طراحی شدن ولی فعلا بالا نمیاریم تا کاربران سایت به حداقل 10 هزارنفر برسند

اگه خواستین همکاری بکنید بگین تا پنل رو براتون در خصوصی ارسال بکنم.

بنده در خدمتتون هستم فقط لطف کنید بفرمایید دقیقا در گروه بنده وظیفه ام چه هست؟

ادرس ایمیل بنده mosa5445@gmail.com

لینک به ارسال

دوستان کسی نیست بنده را در این زمینه راهنمایی بفرماید یا قصد همکاری با بنده را داشته باشد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...