رفتن به مطلب

ساخت carousel اسلایدر برای مطالب یک دسته خاص (بدون افزونه)

sajjadmp

پست های پیشنهاد شده

سلام .

من هر چی دنبال آموزش ساختن کاروزل اسلایدر برای مطالب وردپرس گشتم چیزی پیدا نکردم .

اگه میشه کد یه اسلایدر که تصویر بندانگشتی ، عنوان و خلاصه مطلب داخلش باشه برای یه دسته دلخواه بزارید .

مثل تصویر ...post-8721-0-60423300-1427645352_thumb.pn

ممنون میشم زودتر جواب بدید .

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

سایت Flexslider رو باز کنید. فایل مربوط به پلاگین رو دانلود کنید.

مرحله اول: دو فایل flexslider.css و flexslider.js رو داخل قالب اضافه کنید.

مرحله دوم: طبق الگوهایی که داخل صفحه اصلی سایت موجوده کدهای html مربوط به اسلایدر رو انتخاب و تو محل مناسب قالب بزارید.

مرحله سوم: کد راه انداز js مربوط به الگو رو داخل تگ script داخل قسمت head قالب اضافه کنید.

موفق باشید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

به انجمن خوش اومدین.

مرحله دوم: طبق الگوهایی که داخل صفحه اصلی سایت موجوده کدهای html مربوط به اسلایدر رو انتخاب و تو محل مناسب قالب بزارید.

مرحله سوم: کد راه انداز js مربوط به الگو رو داخل تگ script داخل قسمت head قالب اضافه کنید.

موفق باشید.

من طبق مراحل شما پیش رفتم ولی متاسفانه کار نداد .

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/flexslider.css" type="text/css" media="screen" />
<?php
wp_enqueue_script('jquery');wp_enqueue_script('jquery', get_stylesheet_directory_uri() .'/jquery.flexslider.js');
?>

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

به انجمن خوش اومدین.

موفق باشید.

داداش میخوام یه اسلاید درست کنم داخل سایت که مطالب سایت رو نشون بده به همراه اسم مطلب سایت و ...

چجوری همچین حرکتی بزنم ؟

لینک به ارسال

من slick رو پیشنهاد می کنم که با وجود حجم کمش ، میشه هر اسلایدری رو باهاش ساخت و تنظیماتش رو هم به خوبی توضیح داده .

ویرایش شده توسط sajjadmp
لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...
در 17 ساعت قبل، mediafars گفته است :

دوستان اگر بخوایم مثل سایت فیلیمو تمام مطالبمون بصورت اسلاید نمایش داده بشن باید چیکار کنیم؟

لطفا تایپیک های قدیمی رو بالا نیارید

یک تایپیک جدید ایجاد کنید

با مثال (ترجیها عکس) و توضیح کامل

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...