• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mehdifx

ارسال پارامتر به پلاگین پرداخت آنلاین

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت هم دوستان و اساتید محترم.

من از یک صفحه که یه فرم داره میخوام یه پارامتری را به پلاگین ارسال کنم. این پلاگین یک فرم میباشد که در یک برگه و همچنین آدرس خاصی قرار گرفته.

بهترین راه حل چیه.

مثال:

میخوام یه کدی را به آدرس www.example.com/pay/ که یک برگه میباشد و در آن فرم پرداخت آنلاین قرار گرفته را ارسال کنم.

یعنی در یک صفحه از سایت که یک لینک هست توسط url بتونم اینطوری ارسال کنم؟ www.example.com/pay/?code=125

البته فایل فرم پلاگین نیز در آدرس:

www.example.com/wp-content/plugins/onlinepay/incudes/payment.php

میباشد.

یه مقداری گیچ شدم که چطوری اینکار را بکنم. ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

دلیل اینکار اینه که این کد را در این فرم در قسمت توضیحات به سمت پرداخت آنلاین ارسال میکنه و بعد از برگشت در صورت درست بودن پرداخت، پست مربوط به اون کد را منتشر میکند.

ارادتمند/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون. البته این روش را میدونم. ولی مشکل این بود که در صفحه برگه نمیشد کدهای php را قرار داد. که با ترفندهایی که میشد در قسمت قالب برگه قرار داد کد را قرار داد. و براحتی پارامترها را دریافت کردم.

اما الان مشکل اینجاست که در این صفحه یک shortcut هست که توسط اون فرمی ساخت میشه. مثل [jahanpay] . اما این شورتکات را اگه در اون صفحه php بجای the_content() قرار بدم متاسفانه همین را نشون میده و خبری از فرم نیست.

اگه بتونم کد php مربوط به این shortcut را پیدا کنم مشکلم کاملا حل میشه.

اگه دوستان میدونن که چطور میشه کد Php شورتکات [jahanpay] را پیدا کنه ممنون میشم راهنمایی کنه. همچنین اگه خودم نیز پیدا کردم حتما در اینجا قرار میدم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر. با جستجو کد را پیدا کردم.

<?php echo do_shortcode("[shortcode]"); ?>

ویرایش شده در توسط mehdifx
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من از یک صفحه که یه فرم داره میخوام یه پارامتری را به پلاگین ارسال کنم.

پلاگین های برای فراخانی معمولا از شورت کد هایی استفاده میکنند که درون پنل هستند که برای استفاده باید از کد زیر استفاده کنید

<?php echo do_shortcode("[shortcode]"); ?>

http://codex.wordpress.org/Shortcode_API

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری