رفتن به مطلب

ارسال پارامتر به پلاگین پرداخت آنلاین

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت هم دوستان و اساتید محترم.

من از یک صفحه که یه فرم داره میخوام یه پارامتری را به پلاگین ارسال کنم. این پلاگین یک فرم میباشد که در یک برگه و همچنین آدرس خاصی قرار گرفته.

بهترین راه حل چیه.

مثال:

میخوام یه کدی را به آدرس www.example.com/pay/ که یک برگه میباشد و در آن فرم پرداخت آنلاین قرار گرفته را ارسال کنم.

یعنی در یک صفحه از سایت که یک لینک هست توسط url بتونم اینطوری ارسال کنم؟ www.example.com/pay/?code=125

البته فایل فرم پلاگین نیز در آدرس:

www.example.com/wp-content/plugins/onlinepay/incudes/payment.php

میباشد.

یه مقداری گیچ شدم که چطوری اینکار را بکنم. ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

دلیل اینکار اینه که این کد را در این فرم در قسمت توضیحات به سمت پرداخت آنلاین ارسال میکنه و بعد از برگشت در صورت درست بودن پرداخت، پست مربوط به اون کد را منتشر میکند.

ارادتمند/

لینک به ارسال

ممنون. البته این روش را میدونم. ولی مشکل این بود که در صفحه برگه نمیشد کدهای php را قرار داد. که با ترفندهایی که میشد در قسمت قالب برگه قرار داد کد را قرار داد. و براحتی پارامترها را دریافت کردم.

اما الان مشکل اینجاست که در این صفحه یک shortcut هست که توسط اون فرمی ساخت میشه. مثل [jahanpay] . اما این شورتکات را اگه در اون صفحه php بجای the_content() قرار بدم متاسفانه همین را نشون میده و خبری از فرم نیست.

اگه بتونم کد php مربوط به این shortcut را پیدا کنم مشکلم کاملا حل میشه.

اگه دوستان میدونن که چطور میشه کد Php شورتکات [jahanpay] را پیدا کنه ممنون میشم راهنمایی کنه. همچنین اگه خودم نیز پیدا کردم حتما در اینجا قرار میدم.

لینک به ارسال
من از یک صفحه که یه فرم داره میخوام یه پارامتری را به پلاگین ارسال کنم.

پلاگین های برای فراخانی معمولا از شورت کد هایی استفاده میکنند که درون پنل هستند که برای استفاده باید از کد زیر استفاده کنید

<?php echo do_shortcode("[shortcode]"); ?>

http://codex.wordpress.org/Shortcode_API

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...