iman64

استفاده از سرویس دهنده و مشکلات ان

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام کسی از میهن وب هاست استفاده میکنه که وردپرس انگلیسی رو نصب کرده باشه و در هنگام انتخاب زبان در قسمت تنظیمات سایت دچار مشکل باشه ؟ یعنی اینکه در انتخاب گزینه های زبان سایت فقط یه گزینه انگلیسی باشه و بقیه گزینه ها رو بالا نیاره ؟ الان من همین مشکل رو دارم فقط یه گزینه زبان انگلیسی رو می یاره بقیه زبان ها رو لود نمیکنه نمیدونم مشکل از چیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از نسخه آخر استفاده می کنید؟ رو میهن مشکلی نداره. من استفاده می کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 4.1.1 وردپرس انگلیسی نصب کردم . به جز نصب وردپرس باید کار دیگه ای هم بکنم تا در تنظیمات وردپرس قسمت انتخاب زبان گزینه های دیگه ای جز انگلیسی لود شود؟ الان فقط انگلیسی لود میشه بقیه زبان ها لود نمیشه مگر نباید زبان فارسی هم لود بشه تا بشه انتخابش کرد؟

شما فقط وردپرس انگلیسی نصب کردید و بعد در قسمت تنظیما وردپرس زبان فارسی انتاخاب کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی وردپرس بر روی یک زبان نصب میکنید دیگر نیاز نیست هرجا بهش زبان بدید

کافیه شما از تنظیمات وارد شوید و لیست زبان ها ببینید و زبان مورد نظر انتخاب کنید تا سایت شما از انگلیسی به زبان مورد نظر تغییر کند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز مشکل اینجاست لیست زبان ها رو لود نمیکنه . در لیست فقط زبان انگگلیسی وجود دارد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منطقه زمانی رو روی ۳:۳۰ تنظیم کن روز اغازین هفته رو هم شنبه کن میاره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشد نیاورد اخر نفهمیدم مشکل از چیه

فقط یه چیزی کدوم سایتتون روی میهن هست که براتون مشکلی نداره؟ گفتم شاید سروری که هاست شما قرار داره مشکلی نداره که تیکت بزنم هاست ما رو هم ببرن همون سرور

ویرایش شده در توسط iman64
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید بعد از نصب وردپرس انگلیسی , منطقه زمانی رو روی ۳:۳۰ تنظیم کردم و روز اغازین هفته رو هم شنبه کردم اما در لیست زبان ها فقط زبان انگبلیسی رو می یاره و بقیه زبان ها رو نمی یاره حتی پارسی ساز هم نصب کردم بازم نشد ایا کار دیگه ای هم باید انجام داد تا در لیست زبان ها زبان فارسی هم بیاره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید تست کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری