• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
WP 2015

مشکل خیلی مهم در قالب real soccer

8 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام وخسته نباشید

من از قالب real soccer استفاده میکنم و دارای یه مشکلی هست و نتونستم حل کنم خواهشمند است راهنمایی بفرمایین

1-یکی از المانت های برگه به نام player می باشد

این المانت عکس بازیکنان ثبت شده رو نشون میده

که 2 حالت واسه نمایش این قالب گذاشته

Player Layout Order

1-FitRows (Order items by row)

2-Carousel (Only For Grid And Modern Style)

اولی عکس ها رو به صورت ردیف میگذاره و مقدار بهش میدی چندتا عکس بازیکن میزاره و حالتش ساده هست و باهاش مشکلی ندارم

ولی دومی کل عکس ها رو به صورت ردیفی و با استایل زیبا و مدرن و خودکار میره عکس بعدی و یا بالاش دو کلید داره میتونی کلیک کنی بعدی یا قبلی

مشکل من همینجاست که استایلشو نشون میده ولی عکسا رو نشون نمیده صفحه خالی هست ولی در حالت اولی عکس ها رو قشنگ نشون میده

نا گفته نماند یکی از المانت های دیگش هم به نام بلاگ هست که نوشته ها رو نشون میده ولی حالتBlog Layout Order رو به Carousel (Only For Grid And Modern Style) تغییر میدم استایلشو نشون میده ولی پست ها رو نشون نمیده

من از این قالب خوشم اومده و میخواستم استادان وردپرس برام اوکی کنن اگر وقتشون هدر میره میتونم هزینشو بدم خیلی ممنون

خیلی مهم است کمکم کنید با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا یه تصویر، نمونه، لینک بذارید تا سوالتون رو بهتر متوجه بشم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصویر مشکلم رو واستون فرستادم

من روی لوکال هاست هم این مشکل رو داشتم به همین خاطر الان تو هاستم اوردمش بازم همین مشکل بود برای تست واستون ادرس سایت و مشخصات ورود رو واستون بفرستم ؟

post-7612-0-79188100-1428059077_thumb.jp

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی نیست کمکمون کنه یعنی این قالبو بندازم دوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووور

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قالب تجاریه:

http://themeforest.net/item/real-soccer-sport-clubs-responsive-wp-theme/8888574

یعنی اینکه شما اون رو خریدید پس به فروشنده رجوع کنید :)

در ضمن قوانین هم بخونید :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

ویرایش شده در توسط WP 2015
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز نمیتونی راهنمایی کنی پس چرت هم ننویس

انجمن واس چیه ؟ واس بحث و گفتگو مشکلات مربوط به وردپرس

این قالب محبوب هم یه مشکلی داره میخواستم دربارش بحث کنیم

اینجا واس ماست !!! افتاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن خوش آمدید

1- قالب مورد بحث تجاری هست و انجمن وردپرس پارسی هیچ پشتیبانی برای موارد تجاری ندارد

2- از توهین به کاربرهای دیگر خودداری کنید

3 - قوانین را بخوانید

تاپیک بایگانی شد

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.