takinhost

مشکل در قسمت نظرات فوری

9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام من یک مشکلی دارم داخل قسمت نظرات میخوام قسمت نظراتم مثل همین فایل پیوست شده که گزاشتم باشه ولی واقعا بلد نیستم چطوری درستش کنم و از شما دوستان خواهش دارم که بهم کمک کنید .

post-339-0-41518500-1351028044_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما از چه پوسته ایی استفاده می کنید؟

آدرسی از سایتتون بدید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب رو خودم طراحی کردم کامل درست هست فقط اینجاش رو مشکل خوردم و اینکه روی لوکال هست قالب

دوستان کسی هست ؟ کمک کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادرس سایتی ر که این شکله نظراتش رو اینجا بزارید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز takinhost

تاپیک رو پشت هم اسپم نکنید. صبر کنید تا جواب داده بشه.

وقتی کد html بخش نظرات رو نبینیم کار خودتون سخت میشه که بتونید اعمال کنید.

چون ما میتونیم کد رو بدیم اما کلاس و اسم ها فرق میکنه با چیزی که شما طراحی کردی.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام من یک مشکلی دارم داخل قسمت نظرات میخوام قسمت نظراتم مثل همین فایل پیوست شده که گزاشتم باشه ولی واقعا بلد نیستم چطوری درستش کنم و از شما دوستان خواهش دارم که بهم کمک کنید .

بابا این درخواست کجاش فوری هست !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه فوری نیست پس جواب بدید و کمکم کنید لامصب برام خواب نزاشته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما آدرس سایت خودتون رو بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط رضا مهدیار
      سلام دوستان
      گروه ما برای بخش سایت و مدیریت رسانه های اجتماعی با یک فرد با انگیزه تمایل همکاری داره، رسانه ما در زمینه فینتک و اقتصاد هستش ممنون میشم از دوستان اگر  خودتون تمایل دارید یا کسی رو میشناسید معرفی کنید ممنونم
    • توسط marketdl.com@gmail.com
      با سلام. وقت همگی بخیر
      بنده یه قالب فروشگاهی رو طراحی کردم. الان بخش سبد خرید ، عضویت و لاگین و کدتخفیف مشکل داره
      بخش سبد خرید : وقتی کاربر لاگین باشه سبد خرید به درستی کار میکنه، اما وقتی لاگین نباشه نمیتونه 2 تا محصول به سبد اضافه کنه. آدرس سایت هم androidsrc.ir هستش. خودتون تست کنید.
      بخش عضویت و لاگین : بخش عضویت درسته و اطلاعات کاربر پس از عضویت داخل دیتابیس ذخیره میشه، اما توی بخش کاربران وردپرس نمیاد. لاگین هم اصلا کار نمیکنه
      بخش کدتخفیف هم اصلا کار نمیکنه

درضمن سایت بنده قبلا قالبش یه چیز دیگه بود و وردپرس نسخه پایین روش نصب بود، به خاطر اینکه نمی شد وردپرس رو آپدیت کنم، مجبور شدن قالب جدید طراحی کنم تا با وردپرس و ووکامرس جدید همخونی داشته باشه. یه سری اطلاعات از قبل مصل محصول و پست و کاربر وجود داشته. و الان این مشکلات به وجود اومده
      هر کسی میتونه مشکل رفع کنه بنده هزینش رو پرداخت میکنم
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من یه سایتی رو از بکاپ گرفتم و از یه هاست و دامنه به یه هاست و دامنه جدید انتقال دادم. حالا چه سایت رو که باز میکنم چه وارد پیشخوان وردپرس میشم یه ارور میاد یکی از خطلی functions.php قالب رو نشون میده.
      Parse error: syntax error, unexpected 'class' (T_CLASS), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or '{' or '$' in /public_html/wp-content/themes/khadamator/functions.php on line 1132
      مشکل چیه؟
    • توسط amirsa
      سلام
      من محصولات متغیر رو در ووکامرس که وارد میکنم،(محصول ممکنه 2 یا 3 صفت داره که باید انتخاب بشه)
       توی فروشگاه ووکامرس بصورت حد اقل و حداکثر قیمت ها نشون داده میشه
      مثلا کالا دونوع 10 و  20 تومانی هست.صفت آ 15 تومن برای مشتری هایی که بخوان.تو فروشگاه قیمت رو بصورت 10-35 نشون میده که بیشتر از قیمت اصلی است.من میخوام همون 10 و 20 رو نشون بده
      این مشکل انرژی زیادی ازم گرفته ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده