• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
8theme

مشکل با نمایش تاریخ میلادی و استفاده از تابع gregdate

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقت بخیر

یه مشکل برام به وجود اومده که متاسفانه با جستجوی زیادی که کردم به نتیجه نرسیدم .

این مشکل رو توی افزونه جلالی داشتم که نتونستم حلش کنم و به همین خاطر مهاجرت کردم به پارسی ساز .

من می خوام توی یه قسمت از سایتم که با استفاده از تابع زیر تاریخ ارسال پست نمایش داده میشه ، تاریخ میلادی به جای تاریخ شمسی نشون داده بشه :

get_the_time('c', $args['id']);

پس با توجه به مستندات افزونه پارسی ساز از تابع gregdate استفاده کردم ، به این شکل و اشکال مختلف دیگه !!! :

gregdate("c", get_the_time('c', $args['id']));

یا :

gregdate("Y m d", get_the_time('Y m d', $args['id']));

اما هیچ کدوم درست کار نمی کنن ، یعنی تاریخ عوض میشه ولی یه چیز بی ربط نشون میده ، توی همه بدون استثنا این : 0621 03 20

حالا می خوام بدونم علت چیه و چجوری می تونم این مشکل رو حل کنم .

اگه یه تابع وجود داشته باشه که بدون نیاز به کار اضافی با استفاده ازش بشه تاریخ میلادی رو نمایش داد عالی میشه .

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما فقط میخواید تاریخ جاری رو نشون بدید یا تاریخ پست رو به میلادی نشون بدید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون از پاسختون ، کم کم داشتم نا امید میشدم :-)

این چیزی که من لازم دارم برای نمایش دادن تاریخ ارسال پسته ، مربوط میشه به استاندارهای schema.org که باید از فرمت تاریخ میلادی استاندارد استفاده کرد .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم مشکل شما فارسی بودن اعداد تاریخ بود.

این رو تست کنین:

gregdate("c", eng_number(get_the_time('c', $args['id'])));

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

با همین کد درست شد .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط asemon14
      سلام
      بنده افزونه وردپرس پارسی را نصب دارم
      الان که میام از بخش مدیریت وردپرس در بخش مطالب، نوشته ها را بر حسب تاریخ فیلتر کنم. صفحه سفید ظاهر میشه و صفحه ای بارگزاری نمیشه
      روی چند سایتم هم تست کردم این مشکل هست. فیلتر با تاریخ میلادی مشکلی نداره!!
    • توسط start
      با سلام.
      من افزونه پارسی دیت رو نصب کردم و فارسی سازی و کلا همه چیز عالیه. فقط موردی که دارم اینه که توی بخشی از قالب میخوام تاریخ میلادی نمایش داده بشه. چطور میتونم اینکارو انجام بدم و فقط توی اون بخش قالب تاریخ میلادی رو بگیرم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط luke
      سلام دوستان
      آقا من یه پوسته نصب کردم ولی با هر افزونه ای که فکر کنید و راه های مختلف رو امتحان کردم برای شنسی کردن تاریخ خوده پوسته نشد که نشد
      حال فایل تاریخ پوسته رو گیر آوردم و درپایین گذاشتم لطفا میشه این فایل رو ادیت کنید به تاریخ شمسی 
      بسیار سپاس گذارم
      class.date.php
    • توسط forghan
      با سلام
      من افزونه wp-parsidate را نصب کردم اما در نمایش نام کامل ماه مشکل دارد.
      برای مثال همانطور که در شکل زیر مشخص است، «آبان» را به صورت «آبا» نوشته است.
      دلیل آن چیست؟

همچنین این افزونه، بایگانی مرا شمسی نکرد؟
      آیا برای شمسی کردن بایگانی باید از افزونه دیگری استفاده کنم؟
    • توسط piman
      سلام
      وقتی افزونه wp-parsidate فعال است، چطور میتونم تاریخ رو به میلادی چاپ کنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید.
      باتشکر
      پ.ن: خودم پیدا کردم.
      با عرض پوزش