رفتن به مطلب

مشکل کش شدن سایت!

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب:

بنده از اسکریپتی استفاده میکنم که با زبان PHP کار شده.

داشتم از قسمت مدیریت اسکریپت، دسته بندی های سایت رو درست میکردم یهو دیدم دیگه هرکاری میکنم نمیشه دسته بندیها رو ادیت کنم!

بعد سورس گرفتم دیدم یه کد روی همون صفحه همین طوری الکی تکرار شده. مدااااااام! نمیدونم چرا!

از دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟ چه طور باید این مشکل رو رفع کنم؟ من سورس همون صفحه رو پیوست کردم. از خط 394 به بعد اگر ملاحظه کنید 2 3 خط کد همین جوری مداااام تکرار شده (بیشتر از 1000 بار!) و این مشکل باعث شده که نتونم دیگه دسته بندیهای سایتم رو ویرایش کنم. اجازه ی هیچ کاری رو روی اون صفحه بهم نمیده! هنگ میکنه روی اون صفحه!

با هاستینگم هم مشورت کردم میگه باید با یک طراح سایت حرف بزنی!

حالا چه ربطی داره نمیدونم!

دوستان لطفاً چاره ای برای مشکلم بیندیشید. کلافم کرده 2 روزه!

فایل پیوست شده: http://s4.picofile.com/file/8181397868/cash.txt.html

ممنون از همه.

لینک به ارسال

خب معلومه دوست عزیز

شما دستور عدم برقراری حلقه رو وارد نکردی و حلقه گیر کرده و یکسره داره تکرار میشه

لینک به ارسال

خب معلومه دوست عزیز

شما دستور عدم برقراری حلقه رو وارد نکردی و حلقه گیر کرده و یکسره داره تکرار میشه

خدا خیرتون بده!

دوست عزیزم ببینید من از این صفحه که سورس میگیرم 3 خط کد بااااارها تکرار شده الکی! از خط 392 تا 71671!

کدها:

<ol class='dd-list'>

<li class='dd-item' data-id=''>

<div class='dd-handle'></div>

با این اوصاف ممنون میشم از شما راهنمایی بفرمایید اول چه طور باید این کدهای اضافه رو پاک کنم؟

در ثانی چه طور باید دستور عدم برقراری حلقه رو وارد کنم که دیگه این مشکل پیدا نشه؟ چه کدی و کجا؟

سوال آخر این که: به این مشکل میگن کش سایت؟!

کدهای "اصلی" مربوط به اون صفحه رو هم برای شما پیوست میکنم. ملاحظه بفرمایید: http://s4.picofile.com/file/8181690942/category_order.php.html

==========================

یک دنیا ممنونم.

ویرایش شده توسط saied-h
لینک به ارسال

سلام

تابع menu_showNested به صورت بازگشتی استفاده شده و نیازه trace بشه تا خطا پیدا بشه. مشخصا الان نمیشه کمک کرد چون جدول tbl_categoris رو باید دید.

لینک به ارسال

سلام

تابع menu_showNested به صورت بازگشتی استفاده شده و نیازه trace بشه تا خطا پیدا بشه. مشخصا الان نمیشه کمک کرد چون جدول tbl_categoris رو باید دید.

سلام. مرسی که جواب دادید. منظورتون از

جدول tbl_categoris چی هستش؟ خب الان من باید چیو نشون شما بدم که متوجه بشید دوست من؟

ویرایش شده توسط saied-h
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...