رفتن به مطلب

ایجاد سایت همکاری در فروش با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

آیا می شه با وردپرس سیستم همکاری در فروش محصولات راه اندازی کرد؟

یه خورده سرچ کردم و چند اسکریپت همکاری در فروش محصول رو دیدم اما نکته ای که هست اینه که اون قدر امکانات نمی خوام و اینکه وارد کننده هیچ محصولی نیستم

البته می دونم باید جنس خاص باشه و.... ولی وسعت فعالیت ندارم در حال حاضر و فعلا چیزی که می خوام این هست که سورس برنامه دست خودم باشه و فروش آنلاین داشته باشه و پنل کاربری هم برای همکار داشته باشه، امکان برداشتن کد محصول هم داشته باشه ، همین

ممنون

لینک به ارسال

بهترین گزینه فعلی، استفاده از افزونه easy digital downloads هست که قابلیت های مشابه رو داره.

نمونش رو من در سایت خودم استفاده کردم. (البته بدون استفاده از قابلیت مشارکت در فروش)

http://premiumwp.ir/

لینک به ارسال

ممنون از شما

یه خورده بیشتر در مورد این افزونه توضیح می دین؟

من می خوام محصولات رو تعریف کنم و همون برنامه مشارکت رو داشته باشم اما خرید پستی رو حذف کنم و همکار کد بگیره و تبلیغ کنه و بفروشه و درصد رو بگیره

پنل کاربری هم داشته باشه تا بتونه محصولات و وضعیت سفارش ها و درصد سود و... رو ببینه

لینک به ارسال

خب از ووکامرس استفاده بکن برای اینکار درضمن برای همکاری درفروشتم از افزونه بازاریاب استفاده بکن جواب این سوال قبلا داده بودم لطفا اول درانجمن سرچ بکن بعد تایپک بزن

لینک به ارسال

سلام

ممنون سرچ کردم همکاری در فروش، نتیجه خوبی نبود که تاپیک زدم

فرق ووکاوس با وردپرس چی هست؟

دوستانی که با ووکاوس همکاری در فروش راه انداختن می شه نمونه معرفی کنن ببینم

اگر همین شرایط رو داشته باشه هزینه می کنم

لینک به ارسال

سلام

ممنون سرچ کردم همکاری در فروش، نتیجه خوبی نبود که تاپیک زدم

فرق ووکاوس با وردپرس چی هست؟

دوستانی که با ووکاوس همکاری در فروش راه انداختن می شه نمونه معرفی کنن ببینم

اگر همین شرایط رو داشته باشه هزینه می کنم

عزیزم ووکامرس افزونه ای هست که رویه وردپرس نصب میشه وفروشگاه راه میندازه وافزونه همکاری درفروش رویه ووکامرس نصب میشه موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...