رفتن به مطلب

وردپرس با چندین قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من چند روزه درگیر یه سوالی هستم که خیلی برام مهمه ... همونطور که میدونید توی وردپرس یه سری فایلها وجود دارند که توسط وردپرس قابل شناسایی هستند . مثل : index ، single ، page و ... حالا من میخوام یه سایتی با وردپرس طراحی کنم که صفحه اصلیش یه قالب داره و منوهاش فرض میگیریم مثلا دوتا منو داره به نامهای آموزش و گالری تصاویر که هر کدوم قالبی جدا دارن و همینطور برای صفحات دیگر .. به طور خلاصه من یه سایتی میخوام طراحی شده توسط وردپرس که دارای چندین قالب مختلف باشه ! مخصوصا قالب مختلف برای هر منو /// چکار باید کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط web-designer
لینک به ارسال

پیرو گفته دوست خوبمون pctricks شما می تونید داخل پوشه قالب خودتون یک فایل php ایجاد کنید و کد زیر رو اولش بزنید.

<?php
/*
Template Name:اسم برگه مورد نظر
*/
?>
کد های قالبی که میخواین

بعد به طراحی بپردازین و در انتها وارد افزون برگه شدن و از قسمت قالب برگه ، قالب طراحی شده رو انتخاب کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

شما ابتدا آیدی دسته مورد نظرتون به یکی از روش های متداول پیدا میکنید(اگر بلد نیستید یک سرچ بزنید چندین روش هست) سپس یک فایل با اسم category-5.php میسازید که اون عدد5 نیر متغییر و بستگی به آیدی دسته شما داره سپس کد زیر رو اولش قرار میدید:

<?php require_once('common_template5.php'); ?>

این 5 هم مثل قبلی متغییر هستش بعدش یک فایله دیگه با اسم common_template5.php بسازید و شروع کنید به طراحی قالب جدا برای این دسته موفق باشید.

ویرایش شده توسط Poorya.sh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...