رفتن به مطلب

نمایش مطالب سایت در لایت باکس

romila

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض میکنم خدمت همه ی اساتید و کاربران سایت:

من میخوام مطالب سایت رو در لایت باکس نشون بدم.

به این صورت که مثلا در منوی سایت گزینه های اخبار،اعضا،عناوین و... رو داریم و روی هر کدوم از اینها که کلیک میکنیم توی همون صفحه در لایت باکس نمایش داده بشه و و در صورت کلیک روی مورد بعدی لایت باکس قبلی بسته بشه و لایت باکس بعدی باز بشه.

اگر منظور من رو متوجه نشدید لطف کنید دو تا سایت زیر رو ببینید من یه چیزی شبیه کاری که این سایت ها انجام دادن میخوام.

نمونه اول

نمونه دوم

خیلی ممنون.

لینک به ارسال

من دو نمونه ای که دادی رو در موردش صحبت میکنم.

اینا لایت باکس نیستن. سایت بصورت جی کوئری و اسلایدی است. پیشنهاد من اینه که شما یا کل قالبت رو به این صورت طراحی کنی یا یه بخش مانند اسلایدشو به قالبت اضافه کنی و موارد مورد نظرت رو در اسلایدها قرار بدی.

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون،

من کاری به استایل ها و این که افکت حرکتش چطوری هست ندارم،شما روی گزینه های منو کلیک کنید منظور من رو متوجه میشید، فقط میخوام که مطالبم به این صورت باز بشه.

کل سایت رو میخوام به همین صورت طراحی کنم فقط نمیدونم چطوری باید این کار رو بکنم ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال

شما با استفاده از جی کوئری میتونید اینطوری طراحی کنید قالبتون را !

و البته اگه دانش جی کوئری نداشته باشید که این کار بسی دشوار است و بهتر است به یک متخصص سپرده شود ..

لینک به ارسال

میدونم که با جی کوئری باید انجام بشه اما یه منبع برای یاد گیری این روش در وردپرس میخوام

لینک به ارسال

شما یک اسلایدر با سلیقه خودتون با جی کوئری طراحی میکنید مثل نمونه زیر

http://www.beyamooz.com/try_it_yourself/tryit.php?filename=tryjquery_slider_cycle_example12

سپس شروع به کدنویسی میکنید و در هر قسمت از تب ها مطالب مورد نظر خودتونو به همراه کد های سی اس اس .. پی اچ پی قرار میدید.

امیدوارم بدردتون خورده باشه !

لینک به ارسال

ممنون واقعا عالی بود،

فقط یه مشکلی هست در این صورت نمیشه گزینه های منو رو کاربر وارد کنه حتما باید سورس سایت دست کاری بشه و گزینه های منو اضافه بشه.

آیا میشه کاری کرد که گزینه های منو روکاربر اضافه کنه و مطالب مربوط به اون گزینه تو باکس خودش اضافه بشه؟

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال

ممنون واقعا عالی بود،

فقط یه مشکلی هست در این صورت نمیشه گزینه های منو رو کاربر وارد کنه حتما باید سورس سایت دست کاری بشه و گزینه های منو اضافه بشه.

آیا میشه کاری کرد که گزینه های منو روکاربر اضافه کنه و مطالب مربوط به اون گزینه تو باکس خودش اضافه بشه؟

چون این نوع وبسایت ها مطالب اصلی سایت در داخل تب ها قرار میگیره و مانند منو نیست که وقتی روش کلیک بشه وارد صفحه خاصی بشه .. به احتمال خیلی زیاد ۹۹ درصدی نمیشه اونطوری که شما عرض میکنید و حتما باید از سورس کد ها تب های جدید رو اضافه کرد !

لینک به ارسال

مسعود جان شرمنده این قد مزاحمت میشم .

حالا اگه بخوام به جای اون شماره ها متن بنویسم باید چی کار کنم مثلا به جای شماره 1 "متن دلخواه" و بقیه شماره ها هم همینطور.

ممنون

لینک به ارسال

مسعود جان شرمنده این قد مزاحمت میشم .

حالا اگه بخوام به جای اون شماره ها متن بنویسم باید چی کار کنم مثلا به جای شماره 1 "متن دلخواه" و بقیه شماره ها هم همینطور.

ممنون

خواهش میکنم وظیفس

تو جی کوئری jquery.cycle.all.js این مورد هستش که میتونینن جایگزین کنین ! البته این راه ساده ترشه راه های دیگه ای هم هست

این لینکی که من دادم فقط برا نمونه بود یه کمی سرچ کنید اسلایدر های بهتر و قشنگتری هم پیدا میکنید !

لینک به ارسال
ممنون از پاسختون،

من کاری به استایل ها و این که افکت حرکتش چطوری هست ندارم،شما روی گزینه های منو کلیک کنید منظور من رو متوجه میشید، فقط میخوام که مطالبم به این صورت باز بشه.

کل سایت رو میخوام به همین صورت طراحی کنم فقط نمیدونم چطوری باید این کار رو بکنم ؟؟؟؟

باید ببینی دقیق چی می خوای

این یک مدل منو :

لینک

این هم یک نمونه قالب

لینک

این هم یک نمونه کار ایرانی :)

سایت

با توجه به اینکه ظاهرا با جی کوئری زیاد آشنا نیستید پیشنهاد میکنم که قالبی پیدا کنید که نزدیک به چیزی که مد نظرتون هست باشده. بعد روش کار کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...