رفتن به مطلب

افزونه گذاشتن عکس وسط متن !!

پست های پیشنهاد شده

سلام

به کمک افزونه/شورت کد WP canvas میشه مطالب نوشته را خ خ راحت ستون بندی کرد و با شعور خاص انجامش داد.

دنبال یک همچین shot code هستم که بشه عکس را کنار نوشته گذاشت ... خود این افزونه هم این قابلیت را داره ولی من نتونستم ران کنمش. یعنی میخام یک افزونه باشه که عکس پروفایل بیاد کنار نوشته !!! عین مجموعه های زیر ..... تازه این زمینش را هم رنگی میکنه و باکس درست میکنه...دمش گرم

دم شما هم گرم که میخونین :)

http://dl.spadanaclub.ir/PIC/test.jpg

test.jpg

لینک به ارسال

فک کنم من دقیق متوجه نشدم وگرنه که تو html به تصاویر align بدید کنار متن قرار میگیره

لینک به ارسال

سلام.... ممنون از همه

فهمیدمش خودم.... توی وردپرس موقعی که عکس میاریم توی نوشته فقط کافیه گزینه های راست چین وو چپ چین و بدون چینش و این چیزا را باهاش ور بریم...یکم خنگ بازی در میاره ولی اخرش کار ادم راه میندازه....

کشته شدم تا فهمیدم باید با key word مناسب این کار یعنی wrap text around picture in wordpress ... سه سوت جوابمو گرفتم.....

در هر حال ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...