رفتن به مطلب

سوال در مورد بک آپ گیری

pouria7777

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوال در مورد بک آپ گیری داشتم .

من با روش برون ریزی از پنل خود وردپرس یه بک آپ گرفتم (قسمت "هر محتوایی" رو انتخاب کردم) . فایل دانلود شده حدود 6 مگابایت حجم داشت . ولی یادمه که با افزونه که بک آپ گرفتم بالای 30-40 مگ بود.

در کل سوالم اینه که با این روش برون ریزی که تو خود پنل مدیریت هست میشه خیالم راحت باشه از همه چی؟ اگر خدایی نکرده اتفاقی افتاد و مطالب و برگه ها و عکس ها پریدن با این فایل 5-6 مگی همه چیز بر میگرده؟

اگر برمیگرده پس دلیل حجم بالای اون بک آپ تو افزونه چی بود؟ اگرم بر نمیگرده به درد چی میخوره این روش؟ من بالای 1000 تا عکس دارم تو برگه ها و مطالب . چجوری با 6 مگ همه رو بک آپ گرفته؟

ببخشید دیگه طولانی شد :)

ویرایش شده توسط pouria7777
لینک به ارسال

این حالت که در پنل خود وردپرس هست برون ریزی گفته میشه بهش اطلاعات بیشتر آموزش برون بری در وردپرس که فقط محتوا رو در اختیارتون قرار میره یعنی فقط نوشته ها / برگه ها حتی فایل های رسانه , که نحوه درون ریزی هم می تونید در لینک آموزش درون ریزی در وردپرس رو بخونید . اما در کل برای بک آپگیری پیشنهاد نمیشه شما برای بک آپ گرفتن از سایت جمله لینک شده رو ببینید می تونه مفید و کارساز باشه براتون که کلا از فایل های هاست مطالب و همه چی بک آپ میگیره و بهترین روش هست.

لینک به ارسال

این حالت که در پنل خود وردپرس هست برون ریزی گفته میشه بهش اطلاعات بیشتر آموزش برون بری در وردپرس که فقط محتوا رو در اختیارتون قرار میره یعنی فقط نوشته ها / برگه ها حتی فایل های رسانه , که نحوه درون ریزی هم می تونید در لینک آموزش درون ریزی در وردپرس رو بخونید . اما در کل برای بک آپگیری پیشنهاد نمیشه شما برای بک آپ گرفتن از سایت جمله لینک شده رو ببینید می تونه مفید و کارساز باشه براتون که کلا از فایل های هاست مطالب و همه چی بک آپ میگیره و بهترین روش هست.

ممنون . حجم تقریبی بک آپ ها چقدره تو روش بک آپ از پنل هاست؟ الان مثلا من اگر یک گیگ عکس داشته باشم چطورری میتونه در صورت حذف همه رو برگردونه؟

لینک به ارسال

خوب حجمش به همون اندازه ای خواهد بود که فایل دارید مثلا اگر 1 گیگ فایل داشته باشید با بک اپ گرفتن یه فایل به حجم 1 گیگ ایجاد میشه یعنی فضای هاست میشه 2 گیگ برای برگردوندن هم آموزش آپلود فول بک آپ در هاست سی پنل رو مطالعه کنید.

البته اگر از شرکت خوبی هاست خریده باشید خودشون مرتب از سایت بک آپ میگیرن

لینک به ارسال

خوب حجمش به همون اندازه ای خواهد بود که فایل دارید مثلا اگر 1 گیگ فایل داشته باشید با بک اپ گرفتن یه فایل به حجم 1 گیگ ایجاد میشه یعنی فضای هاست میشه 2 گیگ برای برگردوندن هم آموزش آپلود فول بک آپ در هاست سی پنلرو مطالعه کنید.

البته اگر از شرکت خوبی هاست خریده باشید خودشون مرتب از سایت بک آپ میگیرن

ببخشید سوال میکنم . یعنی مثلا یک سال دیگه که من 7-8 گیگ اطلاعات دارم تو سایت باید هر چند روز یک بار 8 گیگ بک آپ بگیرم و دانلود کنم؟؟

لینک به ارسال

بله دقیقا همین طور هست , البته مجدد عرض میکنم اگر هاستتون خوب باشه خودشون بک اپ میگیرن و روی یه هاست دیگه نگه داری می کنن که کاملا امنیت رو بالا میبره این عمل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...