alikhani98

URL

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

درقسمت تنظيمات وردپرسم ميتوم انتخاب كنم كه URL صفحات سايتم چطوربه نمايش دربياد!!

كدوم روش براي سئو وموتورهاي جستجوگر مناسب تر هست؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنظیمات >>> پیوند یکتا.

از اونجا میتونید اتنخاب کنید url مطالبتون چطور باشه.

به نظر من اسم مطلب بهتره برای سئو.

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو پیوند یکتا میتونید تغییر ایجاد کنید الان دیگه محتوا مهمه آدرس ملاک نیست

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم مطلب،بصورت اعداد و...درمياد ،آيابراي ربات ها هم به همين شكل درمياد؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله

فقط از پیش فرض استفاده نکنید من خودم از ساختار زیر استفاده میکنم

/%category%/%postname%

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی مهم هست که آدرس شما کوتاه باشه الان موتورهای جستجو باهوش شدند و میتونند برای کلمات فارسی و انگلیسی نتایج یکسانی نشون بدهند.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از این استفاده میکنم

%postname%.html

کوتاه و خوشکل .

سئو هم خوب بوده

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته لازم به ذکره که:

گذاشتن پسوند برای پیوندها مثل (.php - .html - .htm و ...) هیچ تاثیری مثبتی بر سئو ندارد.

گذاشتن آدرس های متفاوت مثل ( گذاشتن id در پیوند ها ) هیچ تاثیری مثبتی بر سئو ندارد.

بهترین ساختار پیوند = کوتاه و مفید ؛ در قدم اول قابل فهم برای کاربران در قدم دوم قابل فهم برای گوگل

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آقا Ali شرمنده اما گذاشتن پسوند خیلی میتونه تاثیر داشت باشه

یه کم اگر توی ارسال درخواست مرورگر با سرور دقت کرده باشی اگر به فرض مثال آخر آدرس / گذاشته باشی مرورگر میدونه که آخرش هستو سریعن میره سراغ صفحه و اجرا میکنه

حالا توی این هم همینطوره

شما وقتی پسوند رو تعیین میکنی به مرورگر میگی که این صفحه با فلان محتوا هستش و مرورگر سریع اجرا میکنه

ول اگکر نگی مرورگر شروع میکنه به چک کردن که ببینه از کدوم نوع هستش

هرچند این عملیات خیلی سریع اتفاق میفته که برای ما قابل دیدن و به فرض مهم نیست اما برای موتورها و مرورگرها خیلی مهمه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

آقا Ali شرمنده اما گذاشتن پسوند خیلی میتونه تاثیر داشت باشه

یه کم اگر توی ارسال درخواست مرورگر با سرور دقت کرده باشی اگر به فرض مثال آخر آدرس / گذاشته باشی مرورگر میدونه که آخرش هستو سریعن میره سراغ صفحه و اجرا میکنه

حالا توی این هم همینطوره

شما وقتی پسوند رو تعیین میکنی به مرورگر میگی که این صفحه با فلان محتوا هستش و مرورگر سریع اجرا میکنه

ول اگکر نگی مرورگر شروع میکنه به چک کردن که ببینه از کدوم نوع هستش

هرچند این عملیات خیلی سریع اتفاق میفته که برای ما قابل دیدن و به فرض مهم نیست اما برای موتورها و مرورگرها خیلی مهمه

بله قبول دارم گذاشتن پسوند بخاطری که آدرس بسته بشه و زود تر لود بشه خوبه ( لود سریع بر روی سئو تاثیر مثبت داره )

داشتن" / " در آخر هر آدرس تقریبا به منزله داشتن همون پسوند میتونه باشه. الان تقریبا به چیز سلیقه ای تبدیل شده

ویرایش شده در توسط Ali
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته بیشتر سلیقه ایی هست و دیگه زیاد فرقی بین ایندو حال نیست.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

براساس گفته های گوگل هر میلی ثانیه میتونه شما را در SERPs بالا پایین کنه وجود مواردی مانند html یا / که باعث میشه لود صفحات سریع تر باشه تاثیرات بسزایی دارند.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گوگل خیلی چیزا میگه و خیلی ها گوگل زده شدن انگار :)

دقت کنید سایت رو برای کاربر میسازید نه برای گوگل !

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گوگل خیلی چیزا میگه و خیلی ها گوگل زده شدن انگار :)

دقت کنید سایت رو برای کاربر میسازید نه برای گوگل !

شما توی SERPs سایتو برای کاربر نمیسازید برای موتور جستجو میسازید.هرچیزی جا و هر نکته مکانی دارد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

درقسمت تنظيمات وردپرسم ميتوم انتخاب كنم كه URL صفحات سايتم چطوربه نمايش دربياد!!

كدوم روش براي سئو وموتورهاي جستجوگر مناسب تر هست؟

سلام

الان اکثر حرفه ای های وردپرس گزینه "عنوان نوشته" را برای نوع پیوند یکتا در وردپرس انتخاب میکنند و در عدم انتخاب سایر روش ها هم دلیل هایی اومده که خوب اگه تمایل داشتید میتونید در سایتهای سئو بخونید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در کل کارشناسان گوگل رسما اعلام کردن که گوگل هیچ اهمیتی به پسوند پایانی دامنه اعم از html , htm , php و ... نمیده و فقط یکسری از پسوند ها را برای لینک ها ممنوع کرده مثل .exe

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!