رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

درقسمت تنظيمات وردپرسم ميتوم انتخاب كنم كه URL صفحات سايتم چطوربه نمايش دربياد!!

كدوم روش براي سئو وموتورهاي جستجوگر مناسب تر هست؟

لینک به ارسال

تنظیمات >>> پیوند یکتا.

از اونجا میتونید اتنخاب کنید url مطالبتون چطور باشه.

به نظر من اسم مطلب بهتره برای سئو.

لینک به ارسال

اسم مطلب،بصورت اعداد و...درمياد ،آيابراي ربات ها هم به همين شكل درمياد؟

لینک به ارسال

بله

فقط از پیش فرض استفاده نکنید من خودم از ساختار زیر استفاده میکنم

/%category%/%postname%

لینک به ارسال

خیلی مهم هست که آدرس شما کوتاه باشه الان موتورهای جستجو باهوش شدند و میتونند برای کلمات فارسی و انگلیسی نتایج یکسانی نشون بدهند.

لینک به ارسال

البته لازم به ذکره که:

گذاشتن پسوند برای پیوندها مثل (.php - .html - .htm و ...) هیچ تاثیری مثبتی بر سئو ندارد.

گذاشتن آدرس های متفاوت مثل ( گذاشتن id در پیوند ها ) هیچ تاثیری مثبتی بر سئو ندارد.

بهترین ساختار پیوند = کوتاه و مفید ؛ در قدم اول قابل فهم برای کاربران در قدم دوم قابل فهم برای گوگل

لینک به ارسال

سلام

آقا Ali شرمنده اما گذاشتن پسوند خیلی میتونه تاثیر داشت باشه

یه کم اگر توی ارسال درخواست مرورگر با سرور دقت کرده باشی اگر به فرض مثال آخر آدرس / گذاشته باشی مرورگر میدونه که آخرش هستو سریعن میره سراغ صفحه و اجرا میکنه

حالا توی این هم همینطوره

شما وقتی پسوند رو تعیین میکنی به مرورگر میگی که این صفحه با فلان محتوا هستش و مرورگر سریع اجرا میکنه

ول اگکر نگی مرورگر شروع میکنه به چک کردن که ببینه از کدوم نوع هستش

هرچند این عملیات خیلی سریع اتفاق میفته که برای ما قابل دیدن و به فرض مهم نیست اما برای موتورها و مرورگرها خیلی مهمه

لینک به ارسال

سلام

آقا Ali شرمنده اما گذاشتن پسوند خیلی میتونه تاثیر داشت باشه

یه کم اگر توی ارسال درخواست مرورگر با سرور دقت کرده باشی اگر به فرض مثال آخر آدرس / گذاشته باشی مرورگر میدونه که آخرش هستو سریعن میره سراغ صفحه و اجرا میکنه

حالا توی این هم همینطوره

شما وقتی پسوند رو تعیین میکنی به مرورگر میگی که این صفحه با فلان محتوا هستش و مرورگر سریع اجرا میکنه

ول اگکر نگی مرورگر شروع میکنه به چک کردن که ببینه از کدوم نوع هستش

هرچند این عملیات خیلی سریع اتفاق میفته که برای ما قابل دیدن و به فرض مهم نیست اما برای موتورها و مرورگرها خیلی مهمه

بله قبول دارم گذاشتن پسوند بخاطری که آدرس بسته بشه و زود تر لود بشه خوبه ( لود سریع بر روی سئو تاثیر مثبت داره )

داشتن" / " در آخر هر آدرس تقریبا به منزله داشتن همون پسوند میتونه باشه. الان تقریبا به چیز سلیقه ای تبدیل شده

ویرایش شده توسط Ali
لینک به ارسال

درسته بیشتر سلیقه ایی هست و دیگه زیاد فرقی بین ایندو حال نیست.

لینک به ارسال

براساس گفته های گوگل هر میلی ثانیه میتونه شما را در SERPs بالا پایین کنه وجود مواردی مانند html یا / که باعث میشه لود صفحات سریع تر باشه تاثیرات بسزایی دارند.

لینک به ارسال

گوگل خیلی چیزا میگه و خیلی ها گوگل زده شدن انگار :)

دقت کنید سایت رو برای کاربر میسازید نه برای گوگل !

لینک به ارسال

گوگل خیلی چیزا میگه و خیلی ها گوگل زده شدن انگار :)

دقت کنید سایت رو برای کاربر میسازید نه برای گوگل !

شما توی SERPs سایتو برای کاربر نمیسازید برای موتور جستجو میسازید.هرچیزی جا و هر نکته مکانی دارد.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

درقسمت تنظيمات وردپرسم ميتوم انتخاب كنم كه URL صفحات سايتم چطوربه نمايش دربياد!!

كدوم روش براي سئو وموتورهاي جستجوگر مناسب تر هست؟

سلام

الان اکثر حرفه ای های وردپرس گزینه "عنوان نوشته" را برای نوع پیوند یکتا در وردپرس انتخاب میکنند و در عدم انتخاب سایر روش ها هم دلیل هایی اومده که خوب اگه تمایل داشتید میتونید در سایتهای سئو بخونید

لینک به ارسال

در کل کارشناسان گوگل رسما اعلام کردن که گوگل هیچ اهمیتی به پسوند پایانی دامنه اعم از html , htm , php و ... نمیده و فقط یکسری از پسوند ها را برای لینک ها ممنوع کرده مثل .exe

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان

حدود یک سال سایت موزیک دارم پیوند یکتا بر روی نام نوشته هست الان می تونم پستای جدید انگلیسی بزنم پیوند یکتا مثل این پست 

https://notemusic.net/music-yasin-torki-khoobetam-didam/

ویرایش شده توسط yaserderakhshan
لینک به ارسال
در هم اکنون، yaserderakhshan گفته است :

سلام دوستان

حدود یک سال سایت موزیک دارم پیوند یکتا بر روی نام نوشته هست الان می تونم پستای جدید انگلیسی بزنم پیوند یکتا مثل این پست 

https://notemusic.net/music-yasin-torki-khoobetam-didam/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...