رفتن به مطلب

مصرف شدید mysql از سی پی یو

alikka

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

مدتی هست که مصرف cpu م به شدت رفته بالا

تا حدی که چهار هسته ای رو نشون می ده 168 درصد فشار روشه

اصل فشار بخاطر mysql هست

از اساتید خواهش می کنم که راهنماییم کنن

آدرس سایت :

www . javanfa . ir

لینک به ارسال

اگه بازدیدتون زیاد نباشه میتونه از سنگینیه افزونه هاتان باشه ، لیست افزونه های نصب شده را قرار بدید ...

لینک به ارسال

اگه بازدیدتون زیاد نباشه میتونه از سنگینیه افزونه هاتان باشه ، لیست افزونه های نصب شده را قرار بدید ...

ممنون بابت راهنماییتون ، از افزونه ها نیست ، کل افزونه ها 4 تا هست که این چهار تا هم بررسی شدن فشار از طرف اینها نبوده ، بازدید هم به حدی نیست که بخواد فشار بیاره

لینک به ارسال

از افزونه های کش برای کاهش فشار استفاده کنید ، البته من با این افزونه ها کار نکردم !

ممکنه خود قالب هم فشار بیاره

از افزونه ممکنه حتی یکیشون فشار زیادی وارد کنه

از هاستینگ بخواهید فایلی که بیشترین فشار را به هاستتون وارد کرده پیدا و گزارش کنند

نهایتا مشکل میتونه از سمت هاستینگ باشه (هاست های اشتراکی !)

لینک به ارسال

از افزونه های کش برای کاهش فشار استفاده کنید ، البته من با این افزونه ها کار نکردم !

ممکنه خود قالب هم فشار بیاره

از افزونه ممکنه حتی یکیشون فشار زیادی وارد کنه

از هاستینگ بخواهید فایلی که بیشترین فشار را به هاستتون وارد کرده پیدا و گزارش کنند

نهایتا مشکل میتونه از سمت هاستینگ باشه (هاست های اشتراکی !)

راهی برای بهینه سازی خود ِ دیتابیس هست ؟

لینک به ارسال

اگر منظورتون پاکسازی اطلاعات اضافی هست افزونه wp clean up برای اینکار است اما این فقط حجم دیتابیس را کاهش میده و فشار سی پی یو را کم نمیکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...