رفتن به مطلب

مشکل در قالب (نداشتن متن پست !)

Feri

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

قالب سایت بنده برای گالری عکس هستش به این ادرس : http://upeer.ir/

مشکلی که دارم توی پست ها میتونید ببینید.

وقتی من برای پست عنوان و توضیحات یا متن مینویسم و منتشر میکنم فقط عنوان پست میاد بالای عکس و عکس توضیحات نداره !!! یعنی کد برای متن پست نیست که زیر عکس نمایش داده بشه

در عوض طراح قالب از زمینه دلخواه استفاده کرده و باید موقع پست زدن جداگانه فیلد زمینه دلخواه هم پر بشه ! و وقتی هم پر بشه در سایدبار پست نمایش داده میشه...

میخواستم بصورت استاندارد کد رو اضافه کنم به صفحه single ولی نمیدونم کدش چیه...

عکس تصویر شاخل در پست نمایش داده میشه ! عنوان هم درسته. برچسب ها هم خوبه ! فقط متن پست نمایش داده نمیشه.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

این کد متن اصلی هست .. هر جای قالب تمایل داشتید بگذارید !

<?PHP the_content("");?>

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون. لطف کردید .

من این کد رو میزارم اما در جایی که میخوام نمایش داده نمیشه ! میخوام زیر پست قرار بگیره ! با همون پس زمینه عکس..

بعد از کد قسمت نمایش عکس قرار میدم ! اما متن میاد کنار عنوان !!!

اگر نیاز هست کد قسمت نمایش پست رو قرار بدم... ولی فک کنم از توی سورس بتونید جایگاه رو بگید

یه چیز دیگه : چطور میتونم محتوای زمینه دلخواه هم بیارم توی متن پست ؟ یعنی مثلا وقتی پست متن نداشت محتوای زمینه دلخواه نمایش داده بشه ؟

لینک به ارسال

ممنون. لطف کردید .

من این کد رو میزارم اما در جایی که میخوام نمایش داده نمیشه ! میخوام زیر پست قرار بگیره ! با همون پس زمینه عکس..

بعد از کد قسمت نمایش عکس قرار میدم ! اما متن میاد کنار عنوان !!!

اگر نیاز هست کد قسمت نمایش پست رو قرار بدم... ولی فک کنم از توی سورس بتونید جایگاه رو بگید

یه چیز دیگه : چطور میتونم محتوای زمینه دلخواه هم بیارم توی متن پست ؟ یعنی مثلا وقتی پست متن نداشت محتوای زمینه دلخواه نمایش داده بشه ؟

در رابطه با سوال اولتون این که بستگی به استایل قالبتون داره ! یعنی طوری استایل نویسی شده که بیاد بغلش اگه نمیخواهید اینطوری باشه که باید اونو ویرایش کنید !

و سوال دومتون هم یک تگ <p> باید برای پست متن در نظر بگیرید و داخل این تگ زمینه های دلخواهتون را قرار بدید !

موفق باشید

لینک به ارسال

در رابطه با سوال اولتون این که بستگی به استایل قالبتون داره ! یعنی طوری استایل نویسی شده که بیاد بغلش اگه نمیخواهید اینطوری باشه که باید اونو ویرایش کنید !

و سوال دومتون هم یک تگ <p> باید برای پست متن در نظر بگیرید و داخل این تگ زمینه های دلخواهتون را قرار بدید !

موفق باشید

میبخشید من یکم اماتور تشریف دارم ... :D

خیلی ور رفتم ولی باز نتونستم...

امکانش هست کد قسمت نمایش پست رو قرار بدم بهم بگید کجا باید قرار بدم ؟ بعد رو فایل css کار میکنم... چون اصلا نمیدونم جایی که قرار دادم درسته یا خیر.

چطور زمینه دلخواه مربوطه رو فراخوانی کنم توی تک <p> ??

بازم ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...