رفتن به مطلب

انتقال سایت وردپرس از ساب دامین به دامین اصلی

ninja4un

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یک سایت وردپرس هست که تقریبا دوسال سابقه فعالیت داره میخواستم سایت رو از ساب دامین که home.shinobidojo.ir هست به دامنه اصلی یعنی shinobidojo.ir انتقال بدم و آدرس ساب دامین ریداکت بشه رو دامنه اصلی

فقط موضوع مهم این هست که به مطالب ، تصاویر ، قالب و کلا هرچی که در حال حاضر هست آسیبی نرسه ( خودم یه بار تست کردم کلا فاتحه همه چیزو خوندم ! )

ممنون میشم از عزیزانی که توانایی انجام این کارو دارن هزینه مورد نظرشون رو بفرمایند من تقدیم کنم !

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

این کار رو اگر به پشتیبان هاستتون بگید براتون انجام میدن یک مقدار مراحل زیادی داره

و نکته مهم دیگه اینه که سئو سایتتون تقریبا به مدت یک ماه از لحاظ لینک های ایندکس شده در گوگل با اررور not found مواجه میشند که بعد به مرور زمان اوکی میشوند !

موفق باشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

میتونید کل اطلاعات ساب دامینتون رو در شاخه اصلی دامین قرار بدین بعد توی phpmyadmin توی جدول wp_options توی دوتا قسمتش آدرس ساب دامینتون رو میبینید که باید با آدرس دامین اصلیتون تغییرش بدین.

تا اینجا شما یه کپی کامل از کل اطلاعاتتون رو توی دامین اصلیتون گذاشتید و وردپرس هم با دامین اصلی اجرا میشه.

حالا اگر بخواید فایل هاتون با همون ساب دامین لود بشه که هیچی پوشه هایی که توش فایل آپلود کردین رو از ساب دامین حذف نکنید و هیچ مشکلی نیست.

اما اگر بخواید همه فایل ها هم با دامین اصلیتون لود باشه میتونید افزونه search and replace رو نصب کنید

و این دو مقدار رو با هم جایگزین کنید :

sub.domain.com

www.domain.com

حالا توی فایل .htaccess ساب دامین هم یه ریدارکت 301 به دامین اصلی بزنید.

راه آسونتری هم اگر هست دوستان بگن چون شخصاً از این روش استفاده میکنم.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

عزیزم میخوای اینکارو بکنی خیلی راحت اول برو تو مدیریت تنظیمات دامنه home.site.com و home رو دلت کن درهردو حالت site.com بزن حالا وارد فایل منجیرت بشو ووردپرس رو از پوشه home بیار بیرون موفق سربلند باشی

سلام خسته نباشید

این کار رو اگر به پشتیبان هاستتون بگید براتون انجام میدن یک مقدار مراحل زیادی داره

و نکته مهم دیگه اینه که سئو سایتتون تقریبا به مدت یک ماه از لحاظ لینک های ایندکس شده در گوگل با اررور not found مواجه میشند که بعد به مرور زمان اوکی میشوند !

موفق باشید

دوست گلم سایت شون پر بازدید باشه گوگل لحظه ای ایندکس میکنه موفق باشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خیلی ممنونم دوستان ، با راهنمایی های شما تونستم که این کارو صحیح انجام بدم بی نهایت سپاس گذارم

فقط مشکلی که الان دارم این هست که برای تغییر لینک ها از افزونه ای که معرفی کردید و هم از افزونه Velvet Blues Update URLs استفاده کردم ولی تو هر دو افزونه اینکار انجام نشد و خطا داد !

امکانش هست راهنمایی بفرمایید تا این مشکل برطرف بشه ؟!

لینک به ارسال

خیلی ممنونم دوستان ، با راهنمایی های شما تونستم که این کارو صحیح انجام بدم بی نهایت سپاس گذارم

فقط مشکلی که الان دارم این هست که برای تغییر لینک ها از افزونه ای که معرفی کردید و هم از افزونه Velvet Blues Update URLs استفاده کردم ولی تو هر دو افزونه اینکار انجام نشد و خطا داد !

امکانش هست راهنمایی بفرمایید تا این مشکل برطرف بشه ؟!

دوست گلم عرض کردم قبل انتقال به داخل پوشه در تنظیمات وردپرس بخش دامین هردو گزینه رو که مثلا

www.site.com

هست رو به

www.site.com/home

تغیر می دید بعد تغیر وردپرس شما قطع میشه صفحه میپره بعدش کل وردپرس رو پوشه ای بساز به نام home انتقال بده داخلش بعد سایت برات بالا میاد

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...