رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز مخصوصا وردپرسی ها؛

من یه جا عضو هستم که مطالب از سوی اشخاصی برای سایتم ارسال میشه

حالا بعضی از اون ها بر خلاف قوانین، لینک سایت های خودشونو در متنی که برای ما می فرستند میذارن و ابزاری هم برای ویرایش پست های اون ها نداریم. در پست های اون ها عکس هم هست.

حالا آیا کدی هکی چیز دیگه ای هست که بدون این که عکس های درون متن رو حذف کنه لینک ها رو غیر فعال کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

در اصل بايد خود ويرايشگر حذف لينك از متن داشته باشه

اگر نداره ميتونيد ، شما ميتونيد قسمت متنش رو توي نت پد كپي كنيد و از نت پد بگيريد توي سايتتون و عكس ها هم جدا !

از وردپرس استفاده ميكنيئد؟؟

لینک به ارسال

از وردپرس استفاده نمیکنم(نمیتونم هم استفاده کنم! چون من مدیر کل این سیستمی که توی اون عضو هستم نیستم و اختیاری ندارم)

همونطور که در پست اول گفتم من به هیج عنوان دسترسی به متن ندارم فقط کدی دارم که مطالبی که دیگران ارسال میکنند را به نمایش میگذاره.

من فقط میتونم متن رو به نمایش بذارم و نمیتونم هیچ گونه تغییری توی متن بدم (متن را دیگران می نویسند) حالا فرض کنید که با قرار دادن یک کد مثل کد پایید در قالبم اون متن [ که ممکنه همراه با لینک و عکس باشه] در سایتم به نمایش در میاد:

<-Description->

حالا سوالم اینه که آیا راه حلی سراغ داید که فقط لینک ها رو در متن غیر قابل کلیک کنه یا حذف کنه (بدون این که عکس های درون متن رو حذف کنه) ؟

لینک به ارسال

میتونید از طریق php یا جاوااسکریپت هر چیزی رو در صفحه حذف کنید(موقع نمایش)

میتونید از regex برای حذف استفاده کنید.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی تون .

من میرم دنبال تحقیق در رابطه با regex توی اینترنت ببینم چیه. راستی از کد php هم نمیتونم استفاده کنم چون که فقط به قالب دسترسی دارم و باید فقط html , css , java اسفاده کنم.(و به جز این، سیستم بر پایه asp.net نوشته شده)

اگر تونستم چیزی پیدا کنم ، به شکرانش اینجا میذارم تا بقیه دوستان هم که مشکل مشابه دارن کمکی کرده باشم ;) اگر نه که باز مزاحم میشم :(

لینک به ارسال

با جاوااسکریپت فقط در موقع نمایش میتونید اینها رو غیرفعال/حذف کنید.

مثلا:

$("#divid").clone().find("img").remove();

و

$('#divid', 'a').each(function(){$(this).attr('href','');});

لینک به ارسال

مرتضی جان ممنون؛ من هم در جستجویی که داشتم کد زیر رو پیدا کردم که جواب هم داد:

کد زیر باعث میشه لینک های داخلی و غیر داخلی => همه لینک های سایت حالت کلیک اونها غیر فعال بشن اما من نمی خوام همه لینک ها غیر فعال بشن و فقط می خوام این کد رو به

<-Description->

نسبت بدم

window.onload= function(){
DisableEnableLinks(true)
}

function DisableEnableLinks(xHow){
objLinks = document.links;
for(i=0;i<objLinks.length;i++){
objLinks[i].disabled = xHow;
//link with onclick
if(objLinks[i].onclick && xHow){
objLinks[i].onclick = new Function("return false;" + objLinks[i].onclick.toString().getFuncBody());
}
//link without onclick
else if(xHow){
objLinks[i].onclick = function(){return false;}
}
//remove return false with link without onclick
else if(!xHow && objLinks[i].onclick.toString().indexOf("function(){return false;}") != -1){
objLinks[i].onclick = null;
}
//remove return false link with onclick
else if(!xHow && objLinks[i].onclick.toString().indexOf("return false;") != -1){
strClick = objLinks[i].onclick.toString().getFuncBody().replace("return false;","")
objLinks[i].onclick = new Function(strClick);
}
}
}

String.prototype.getFuncBody = function(){
var str=this.toString();
str=str.replace(/[^{]+{/,"");
str=str.substring(0,str.length-1);
str = str.replace(/\n/gi,"");
if(!str.match(/\(.*\)/gi))str += ")";
return str;
}

حالا این کد یا کد شما رو چطور فقط به تگ توضیحات نسبت بدم؟

لینک به ارسال

با تغییر این خط:

به خط زیر هم درست نشد!:

objLinks = document.getElementById("divID").getElementsByTagName("a");

من به جای divID آی دی divی که توش تگ Description بود قرار دادم اما کد جاوا بی تاثیر شدو لینک های توضیحات و دیگر قسمت ها فعال شدند.

لینک به ارسال

با تغییر این خط:

به خط زیر هم درست نشد!:

objLinks = document.getElementById("divID").getElementsByTagName("a");

من به جای divID آی دی divی که توش تگ Description بود قرار دادم اما کد جاوا بی تاثیر شدو لینک های توضیحات و دیگر قسمت ها فعال شدند.

با بررسی بیشتر متوجه شدم که کد کار میکنه اما فقط در مواردی که لینک در پنجره جدید باز میشه کد جاوا اسکریپت نمیتونه جلوشو بگیره.

لینک به ارسال

اصل قضیه و هدف من این بود: من به عنوان بازاریاب در سایت هموار عضوم اونجا فروشنده ها محصولات رو برامون میفرستن و ما هر کدومو که بخوایم میتونیم برای سایتی که توش تبلیغ میکنیم تیک بزنیم تا به نمایش دربیاد.حالا تا اینجا که هیچ مشکلی نیست اما مشکل از جایی شروع شد که بعضی از فروشنده ها اومدن و لینک فروشگاه خودشونو در متن توضیحات محصول گذاشتن که با توجه به این که ما بازاریاب ها راهی برای تغییر در متن نداریم به فکر غیر فعال کردن لینک در توضیحات محصول گرفتم اون ها میتونن لینک رو هر جایی از توضیحات و به هر صورتی بذارن برای نمونه لینک زیر که از فروشگاه منه رو بررسی کنید:

http://www.bazar2web.ir/%DA%86%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7-prod11563.html

در لینک بالا همونطور که ملاحظه کردید چند جا وسط توضیحات فروشنده کالا لینک فروشگاه خودشو قرار داده و اگر خریدار از لینک اون خرید کنه به بازاریاب هیچ سودی تعلق نمیگیره من برای جلوگیری از این کار کادر "توجه توجه.." پایین هر محصول رو طراحی کردم اما گفتم برای این که خیالم کاملا راحت بشه لینک ها رو هم غیر فعال کنم. با قرار دادن کد زیر در قالب، توضیحات مربوط به هر کالا در سایت به نمایش در میاد:

<-ProductHTML->

لینک به ارسال

فزض کنید اسم آی دی div یی که متن ها نمایش داده میشن mydiv هست. حالا کد جی کوئری میشه این:

$(document).ready(function() {
$('#mydiv a').removeAttr('href');

});

لینک به ارسال

فزض کنید اسم آی دی div یی که متن ها نمایش داده میشن mydiv هست. حالا کد جی کوئری میشه این:

$(document).ready(function() {
$('#mydiv a').removeAttr('href');

});

ممنون و متشکر . این خودشه :D تمام لینک های محتوا از کار افتادن

(البته کاربر باید تا باز شدن کامل صفحه صبر کنه چون قبلش لینک ها فعالن)

لینک به ارسال

(البته کاربر باید تا باز شدن کامل صفحه صبر کنه چون قبلش لینک ها فعالن)

کد جی کوئری را در تگ هد بذارید که زودتر از محتوا لود بشه.

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

سعید جان؛ همین کارو انجام دادم.

ممنون

(کد جی کوری رو تو اول هید گذاشتمش و از ترفند لودینگ گذاشتن در صفحات هم استفاده کردم :) - ینی تا صفحه کامل باز نشه صفحه تار میشه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...