رفتن به مطلب

چه طوری نام نویسنده رو تغییر بدم؟

aliali100

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکلی که دارم این هستش که من مثلا نام کاربری سایتم admin هستش و حالا هر وقت به کامنت بازدیدکنندگان پاسخ میدم نام پاسخ دهنده رو میزنه admin

من چیکار باید کنم که نام پاسخ دهنده (نویسنده) بشه اسم خودم : سامان

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

تو پنل وردپرست برو تو قسمت شناسنامه بعدش تو قسمت نام نمایشی اسم خودتو بنویس و تو باکسش اسمتو انتخاب کن .

دوست خوبم مشکل دقیقا همینه دیگه!

تو اون قسمت هرجا پرسیده شده نام من نام خودم رو نوشتم / یک قسمت داره که نوشته شناسنامه . که در کادر این شناسنامه اومده نام کاربری من رو نوشته و قابل تغییر هم نیست . و تو هر پستی که جواب کامنت بازدیدکنندگان رو دادم به جای اسم خودم این نام کاربری نمایش داده میشه!

لینک به ارسال

از چه قالبی استفاده می‌کنید؟ این مشکل احتمالاً از سمت قالب شما است.

موفق باشید.

لینک به ارسال

از چه قالبی استفاده می‌کنید؟ این مشکل احتمالاً از سمت قالب شما است.

موفق باشید.

نه مشکل از قالب نیست چون تو 2تا قالب مختلف تست کردم

وقتی در تنظیمات قالب باکس نویسنده رو فعال میکنم نویسنده رو اسم خودم نمایش میده این مشکل فقط برای نظراتی هستش که پاسخ دادم

قالب تجاری هستش اگر اسمش رو بگم تاپیک بسته میشه

لینک به ارسال

لطف می‌کنید یه اسکرین‌شات از برگه‌ی شناسنامه خودتون توی وردپرس بگیرید؟

لینک به ارسال

لطف می‌کنید یه اسکرین‌شات از برگه‌ی شناسنامه خودتون توی وردپرس بگیرید؟

بزرگوارید مشکل حل شد

چگونه حل شد؟

من در شناسنامه اومدم اسم خود رو نوشتم و هر وقت پاسخ کامنت رو میگذاشتم دیگه اسم خودم رو نمایش میداد ولی پاسخ هایی که قبلا داده بودم رو همه رو به اسم نام کاربری نمایش میداد

اومدم تو پنل وردپرس تو قسمت دیدگاهها همه دیدگاههایی رو که پاسخ داده بودم از قبل رو اسمش رو تغییر دادم دستی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...