رفتن به مطلب

قرار دادن noindex برای برچسب‌های بدون مطلب

m.Mosibat

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعضی وقت ها پیش میاد که تعداد زیادی برچسب رو در مطالب مختلف تعریف میکنیم و بعدا متوجه میشیم که این برچسب ها فایده ندارند هیچی ضرر هم دارند.

حالا این برچسب ها ایندکس شدن و از داخل مطالب هم برداشته شده اند.

نتیجه کار میشه حدود 20 هزار برچسب بدون مطلب.

میشه همشون رو حذف کرد اما حتی اگر 1 درصد هم خطر مضر بودن داشته باشه پس نمیشه ریسک کرد و همشون رو حذف کنیم.

کسی راهی رو میتونه پیشنهاد بده که بشه Noindex داد به برچسب های بدون مطلب ؟

گشتی که توی نت زدم فقط یک تایپک رو تونستم پیدا کنم که اونم جوابی نداشت :

https://wordpress.org/support/topic/feat-noindex-to-empty-taxonomy-pages

موضوع خیلی مهمیه برام و ممنون میشم اگر کسی راهکاری داره کمک کنه.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام ، توی فایل header.php کوئری خودتون رو بگیرید و تعداد پست ها رو بشمرید ، حالا به وسیله یه شرط بخواین که اگر پست ها مثلاً از 2 تا کمتر بود کد زیر رو چاپ کنه:

<meta name="robots" content="noindex">

البتّه شاید راه دیگه ای هم باشه مثلاً پلاگین ها که من بی اطلّاعم ، اگر دوستان راه دیگه یاد دارن معرفی کنند.

موفّق باشید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام ، توی فایل header.php کوئری خودتون رو بگیرید و تعداد پست ها رو بشمرید ، حالا به وسیله یه شرط بخواین که اگر پست ها مثلاً از 2 تا کمتر بود کد زیر رو چاپ کنه:

<meta name="robots" content="noindex">

البتّه شاید راه دیگه ای هم باشه مثلاً پلاگین ها که من بی اطلّاعم ، اگر دوستان راه دیگه یاد دارن معرفی کنند.

موفّق باشید.

آقا همین روش عالی اگر اون کوئری گرفتنش رو هم توضیح بدی برامون.

من نمیدونم چطوری کوئری بگیرم و بشمارم و ...

لینک به ارسال
آقا همین روش عالی اگر اون کوئری گرفتنش رو هم توضیح بدی برامون. من نمیدونم چطوری کوئری بگیرم و بشمارم و ...

اوّل توی هدر مینویسین که این کد باید توی is_tag اجرا بشه ، در مرحله بعد کوئری تگ هاتون (که توی tag.php هم هست به نظرم) میگیرین + مشخص میکنین که با فلان تگ پست ها رو نمایش بده و $post_count رو چاپ میکنین که اگر از 2 کمتر بود فلان کد رو به نمایش بذاره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...