rasivell

سوالي درمورد يك نوع خاص از منو ها

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان گلم...

دوستان من ، من اشنايي به CSS و Html دارم ولي متاسفانه با جاوا اسكريپت كار نكردم بلد نيستم! ميخوام يه منوي بسازم به شكل منويي كه توي وسط سايت زير هست! يعني يه بخشي رو به 3 الي 4 بخش تبديل كنم كه با كليك روي اون بدون اينكه صفحه رفرش بشه ، بره توي اون بخش.! و مثلا كوئري بزارم اخرين ارسالي هاي يك دسته رو توش بياره و...

حالا منو رو بريد توي سايت زير نگاه كنيد اون وسط هستش و نوشته : اخرين نقد و برسي ها ، اخرين پيش نمايش و..

http://www.bazicenter.com/

ميخوام بدونم ميشه با CSS درش اورد؟؟ و يا نه كار ديگه اي بايد كرد!! من رو راهنمايي كنيد متشكرم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این تب هست.

تب رو میتونید با css و هم با جاوااسکریپت ایجاد کنید.

یک نمونه تب (عمودی) با css

http://pterkildsen.com/2012/09/24/creating-pure-css-based-tabs/

یک نمونه تب با جی کوئری

http://broadcast.oreilly.com/2008/10/how-to-create-tabs-with-css-an.html

شما فقط باید تب رو ایجاد کنید.

نمایش پست ها در هر تب هم با کوئری وردپرس هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متشكرم استاد.... :)

اخيش خيلي خوشحالم كه با تبه و با CSS ميشه... ببينم ميتونم از پسش بر بيام ، جون جي كوئري بلد نيستم نميدونم از كجا شروع كنم اصلا!

اقا مصطفي من اون لينكي كه براي CSS داده بوديد رو ومطالعه كردم ولي نشد كه باهاش تب بسازم ولي ارجاع داده تو ابتداي همون صفحه به يه سايت ديگه كه وقتي توش ميرم نمونه زياد داره ولي همش جي كوئري هستن كه ورداشتم ديدم روي IE جواب نميده!!! ولي ميدونم CSS خيلي بهتره و خوب جواب ميده رو همه مرور گرها!

منبع ديگه اي براي اين گونه تب ها نداريد؟ باز خودتونم نگاه كنيد متوجه ميشيد كه صفحه كاملا از سي اس اسي بودنش نگفته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ايني كه شما دادي توي اينترنت اكسپلوره نمايش داده نميشه ، خودم يدونه پيدا كردم خيلي عاليه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط javadmezgi
      با سلام و احترام خدمت همه برنامه نویسان عزیز.
      سایتی که که من با قالب آماده راه اندازی کردم، زیر منو ها رو نمایش میده
      اما
      این زیر منو ها کنار هم چیده می شوند.
      لطفا سایت رو مشاهده کنید
      hb2018.ir

من میخوام که این زیر منو ها ، زیر هم قرار بگیرند نه کنار هم
      لطفا راهنمایی کنید
      با عرض پوزش با کد نویسی آشنایی ندارم. کد بخش mega meno رو از قسمت style.css  براتون در زیر آوردم.
      لطفا اگر نیاز به ویرایش داره راهنمایی کنید
      #top-menu{ -webkit-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); -moz-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); } .navbar, .dropdown-menu, .navbar .nav>li>a, .dropdown-menu>li>a, .nav{ font-size: 14px; } .navbar-brand { font-size: 15px; } .megamenu>li>a, .navbar .navbar-nav>li>a { padding-right: 5px; padding-left: 5px; } .megamenu .menu-item-description { text-indent: 20px; } .megamenu .submenu-link { margin-bottom: 5px; padding: 5px; } .megamenu .dropdown-menu { padding-top: 10px; } .megamenu .dropdown-menu * { z-index: 10000; -webkit-backface-visibility: hidden; /* fix for chrome white flash */ } .megamenu .dropdown-menu a.submenu-title-link:hover, .megamenu .dropdown-menu a.submenu-child-link:hover{ font-weight: bold; padding-right: 0; padding-left: 10px; } .dropdown-menu { -webkit-animation-fill-mode: both; animation-fill-mode: both; -webkit-animation-name: fadeIn; animation-name: fadeIn; -webkit-animation-duration: .5s; animation-duration: .5s; } .megamenu .dropdown { position: static !important; } .megamenu .dropdown-menu a, .megamenu .menu-item-description{ display: block; } .megamenu .dropdown-menu * { white-space: nowrap; } @media screen and ( min-width: 768px ) { .megamenu > li.dropdown:hover > ul.dropdown-menu, .megamenu .open > .dropdown-menu { left: auto; display: table; border-right: 2px solid red; max-width: 85%; } .megamenu .menu-col { display: table; } } @media screen and ( max-width: 768px ) { .megamenu .nav{ display: initial; } .megamenu .open > .dropdown-menu { display: block; } .megamen .dropdown-menu li { display: block; } } .navbar-right.megamenu .dropdown-menu { left: auto; right: 1; } #bottom-navbar-collapse{ text-align: center; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav{ display: inline-block; float: none; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav>.active>a { background-color: inherit; background-image: inherit; -webkit-box-shadow: inherit; box-shadow: inherit; }  
    • توسط rahmani.id.ir
      سلام
      با افزونه فونت ماندگار فونت بخش‌های مختلف رو تغییر دادم اما هر کاری کردم فونت منو تغییر نکرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید
    • توسط Ahmad64
      سلام وقت بخیر
      ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
      منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
      راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام 
      چطور میتونم برای صفحه اصلی سایت و صفحه فروشگاه و یا برگه های دیگه برای هر کدوم  فهرست منو ( منوی اصلی افقی بالای صفحه ) متفات داشته باشم 
      مثلا منوی افقی بالای صفحه مخصوص محصولات رو فقط تو صفحه فروشگاه دیده بشه و در صفحه دیگه ای از سایت منوی دیگه ای رو تنظیم کنم که نشون داده بشه
    • توسط stevej
      سلام من یک افزونه برای وردپرس یا ووکامرس میخوام که منوش رو به همچین شکلی در بیاره لطفا بهم معرفی کنید اگر میشناسید