رفتن به مطلب

الگوریتم جدید گوگل

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده توی یک انجمنی یک سایتی را دیدم واسه فروش گذاشته شده عمر سایت از فروردین امسال بود که رتبش زیر 4000 هزار ایران بود بازدیدم بالای 5 هزار . ایشون گفت سئو کار هستم و الگوریتم جدید گوگل اگر روی سایت اعمال بشه با چند ترفند دیگر سایت بین یک تا دو هفته عالی بالا میاد خواستم ببینم این الگوریتم چیه دقیقا

لینک به ارسال

سلام

بنده توی یک انجمنی یک سایتی را دیدم واسه فروش گذاشته شده عمر سایت از فروردین امسال بود که رتبش زیر 4000 هزار ایران بود بازدیدم بالای 5 هزار . ایشون گفت سئو کار هستم و الگوریتم جدید گوگل اگر روی سایت اعمال بشه با چند ترفند دیگر سایت بین یک تا دو هفته عالی بالا میاد خواستم ببینم این الگوریتم چیه دقیقا

بالا آوردن سایت اسپم و پنالتی شدن در مدت زمان کوتاه :)

هیچ روش میانبری کلاه سفیدی برای بالابردن بازدید نیست مگر روش های کلاه سیاه

لینک به ارسال

بالا آوردن سایت اسپم و پنالتی شدن در مدت زمان کوتاه :)

هیچ روش میانبری کلاه سفیدی برای بالابردن بازدید نیست مگر روش های کلاه سیاه

یک سال و نیم زمان برای پنالتی شدن کافی نیست؟ چند تا سایت مثال بزنم با مطلب صرفا کپی نه تنها پنالتی نشده که حتی چند تا ضربه ایستگاهی هم گرفته .

لینک به ارسال

البته من تاپیک این دوست عزیزمون رو دیدم...

با توجه به صحبتی که داشتم ایشون فرمودند یک الگوریتم جدید گوگل رو پیاده سازی میکنه روی سایت و چند ترفند ساده که بهم نگفتن.

و بین 2 هفته تا 2 ماه طول میکشه تغییراتش... توی همه جور سایت هم گفتن جواب میده...

لینک به ارسال

منم با pouria7777 موافقم. دیدم سایتهایی که با کپی چیزی نشدن! دلیلش چیه؟ مگه گوگل ادعا نمیکنه کپی ضربه سنگینی میزنه؟؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...