arash9579

فروش مستقیم فایل توسط کاربران

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید !

من خیلی وقته که با این موضوع در گیر هستم . ( کسی نتونست بهم کمکی بکنه ) :unsure:

میخوام یه سایت دانلود به ازای پرداخت بزنیم که محصول حاصی ارائه میده . تا اینجا مشکلی نیست

بعد میخواستم که کاربرای عضو هم بتونن اون فایل هایی که در باره موضوع سایته رو به فروش بزارن ! اینجا هم حله

اما مسئله اصلی و مهم اینه که میخوام زمانی که کاربر عضو شده یک فایل دانلود به ازای پرداخت میزاره برای فروش پولی که خریدار برای دانلودش میده مستقیم بره به حساب کاربر صاحب فایل ...

و این وسط من نقش واسط رو نداشته باشم

خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه این مشکل بزرگ منو حل کنه :(

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون حساب بانکی هست؟

پاسخ: نمیشه

زیرا: همه حساب بانکی ندارند، همه مرچنت ندارند، همه نمیتونند مرچنت رو به یک سایت نسب بدهند

راه حل :

میشه از درگاه‌های پرداخت مانند زرین پال ، پارس پال استفاده کرد

اما به هر حال شما باید اطلاعاتی از نحوه بررسی موفق پرداخت داشته باشید (رمز و عبور حساب)

البته میشه مانند خیلی از سایتها:

هزینه را به حساب کاربری افزود

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میتونید توی سایت یه بخشی ایجاد کنید که پول به موجودی حساب کاربرا تو سایت اضافه بشه و مثلن بعد از اینکه به 20000 تومن رسید کاربر درخواست واریز بده و شما به حسابش بریزید

افزونه هاش هست اما رایگان نیستن میتونید خودتون بدین به یک برنامه نویس براتون بنویسه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از جواب هاتون

منظورم از حساب همون زرین پال یا پی لاینه فرقی نداره بین این دو !

در واقع من میخوام توی پنل کاربریش بتونه اطلاعات پی پالش رو مثلا وارد کنه تا از من مستقل باشه و مستقیم به حساب خودش ریخته بشه .

افزونه ایرانی که بعید میدونم باشه ! اما شاید افزونه ای با این شرایط برای پی پال نوشته شده باشه ! تا بعد تغییرات بدیمش بکنیم برای پی لاین مثلا . :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربرای شما می تونید از کلید آسان پرداخت استفاده کنند

(حتما اطلاع دارید که نحوه کاریش چطوره ولی یه توضیح مختصر) اینکه کاربرای شما می تونید توی یکی از همین شرکت های پول الکترونیک حساب باز کنن و اون شرکت ها این امکان رو میدن که یک کلید پرداخت به کاربراشون میدن و مشتری بتونه مستقیم به حساب خود اونها پرداخت کنه مبلغ رو (البته ست کردن و فعال کردن دانلود بعد از اینطور پرداخت ها رو نمی دونم که چطور باید انجام داد)

توضیحات اضافی در مورد همین کلید آسان پرداخت رو می تونید تو این لینک مشاهده بفرمایید (پارس پال)

https://parspal.com/xContext/Merchant/?PaymentButton

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از همه دوستان ! :(

اما امید وارد بودم این پلاگین حدالقل برای پی پال وجود داشته باشه .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای پی پال این رو تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/easy-digital-downloads/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون

با این افزونه کارایی که من گفتم رو میشه کرد ؟ :unsure:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه نمیشه کرد

این افزونه خیلی سادست و فقط کار فروش فایل رو انجام میده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه

من یه سایت دارم که توش واسه اینکه خرج سایت دربیاد چند تا پروژه هم واسه فروش گذاشتم. من از درگاه پی لاین استفاده میکنم و از پلاگینی که آنها واسه وردپرس نوشتن واسه فروش فایل استفاده میکنم . پلاگین خیلی خوبی هست ولی عمده ترین مشکلی که داره اینه که لینک دانلود رو فقط نمایش میده و واسه خریدار ایمیل نمیکنه.دیروز دیدم که درگاه پی لاین رو واسه این افزونه که معرفی شد منظورم Easy Digital Downloads هست نوشتن. ولی نسخه فارسی این پلاگین رو پیدا نکردم. کسی از دوستان اگه داره لطف کنه تو تایپیک قرار بده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

برای درخواست فارسی سازی در تاپیک زیر مطرح کنید.

درخواست فارسی سازی افزونه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من برای کانال تلگرامم به آدرس زیر به یک ادمین نیاز دارم که در ضمینه فیلم و سریال نسبتا حرفه ای باشه
      Mester_Film@
      لطفا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه لطفا به ایدیم پیام بده:
      Alo_Mester_Film@
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من میخواستم فایل جاوا اسکریپت با پسوند js رو روی سایتم اپلود کنم ولی ارور میده
      مینویسه:
      “js 1” به‌خاطر وجود ایراد بارگذاری نشد
      متاسفانه، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.
      اگه کسی میدونه مشکلش چیه لطفا به منم بگه
    • توسط mehditalaei
      سلام
      بنده یه افزونه نیاز دارم تا برای کاربرای سایت داشبورد حرفهای بسازم و کاربر با ورود به ناحیه کاربری بتونه اونو مدیریت کنه.
    • توسط Morteza
      قوانین کلی انجمن
      1- در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده نمایید. نام های کاربری حاوی کلمات نامناسب ، نام های کاربری که جنبه تبلیغاتی داشته و یا نام های کاربری که نام یک سایت می باشند ، سریعا حذف خواهند شد.
      2- به دیگران احترام بگزارید. با هرگونه بی احترامی برخورد جدی و حتی منجر به قطع دسترسی کاربر خاطی خواهد شد.
      3- در انتخاب آواتر و امضا دقت کنید و از تصاویر و کلمات موهون و نامناسب استفاده ننمایید. توجه کنید که امضا هایی که حاوی تصاویر و کلمات موهون و نامناسب باشند و یا جنبه تبلیغاتی داشته باشند سریعا حذف خواهند شد و در صورت تکرار با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      4- برای مطالب خود از عنوان مناسب و گویا استفاده نمایید. در عنوان مطالب خود از عبارات و کلمه هایی مانند : کمک کنید ، درخواست فوری ، نیاز شدید ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم و جملاتی شبیه به این خودداری نمایید.
      5- حتما قبل از ایجاد یک موضوع در انجمن جستجو کنید و از ایجاد مطالب تکراری خودداری نمایید.
      6- از اسپم کردن موضوعات پرهیز کنید. جهت دریافت پاسخ صبر داشته باشید. برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید.
      7- فارسی بنویسید و از فینگلیش نوشتن خودداری کنید. در غیر اینصورت با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      8- فعالیت های تجاری را فقط در بخش مشخص شده انجام دهید و از ایجاد موضوعاتی با جنبه تجاری در دیگر بخشها خودداری نمایید. از دادن پاسخهایی که جنبه تجاری و یا تبلیغی دارند خودداری نمایید. در صورت مشاهده چنین پست هایی با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      9- گروه وردپرس پارسی هیچگونه مسئولیتی در مورد فعالیت های بخش تجاری ندارد و تمامی مسئولیت به عهده ایجاد کننده موضوع است.
      10-هرگونه بحث سیاسی - مذهبی در این انجمن ممنوع می باشد. هرگونه توهین و مجادله و مباحثه در مباحث دینی و سیاسی ممنوع بوده و تاپیک های اینچنینی حذف و کاربران خاطی محروم می شوند. در صورت تکرار فرد خاطی برای همیشه از انجمن اخراج می شود.
      11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.
      12- هرگونه درخواست کامل سازی پوسته در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته جدا خودداری کنید.
      13- هرگونه بحث در مورد تکمیل و اشکال زدایی پوسته های ریپ در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته ریپ جدا خودداری کنید.
      14- هرگونه درخواست فایل/پوسته/افزونه و سایر محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است.
      15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.
      بروزرسانی پنجم.
    • توسط hamidgh
      سلام
      در صفحه محصولاتم هنگام خرید و اتمام مراحل ، وارد قسمت سفارشات شدم تا سفارش را ببینم متوجه شدم محصولی که 100 عدد در انبار بوده با یک خرید تمام شده و عدد 1- نمایش داده شده . در محصولات دیگر هم همین مشکل به وجود آمده است . هر عددی که در بخش تعداد در انبار می زارم بعد از یک خرید به 1- تغییر پیدا میکنه و دیگه کاربری نمیتواند ان محصول را به علت عدم موجود در انبار بخرد . همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد . ووکامرس هم اخرین نسخه است .از اول هم همین مشکل را داشتم
      ممنون می شوم در حل این مشکل راه نماییم کنید
      با تشکر