arash9579

فروش مستقیم فایل توسط کاربران

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید !

من خیلی وقته که با این موضوع در گیر هستم . ( کسی نتونست بهم کمکی بکنه ) :unsure:

میخوام یه سایت دانلود به ازای پرداخت بزنیم که محصول حاصی ارائه میده . تا اینجا مشکلی نیست

بعد میخواستم که کاربرای عضو هم بتونن اون فایل هایی که در باره موضوع سایته رو به فروش بزارن ! اینجا هم حله

اما مسئله اصلی و مهم اینه که میخوام زمانی که کاربر عضو شده یک فایل دانلود به ازای پرداخت میزاره برای فروش پولی که خریدار برای دانلودش میده مستقیم بره به حساب کاربر صاحب فایل ...

و این وسط من نقش واسط رو نداشته باشم

خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه این مشکل بزرگ منو حل کنه :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون حساب بانکی هست؟

پاسخ: نمیشه

زیرا: همه حساب بانکی ندارند، همه مرچنت ندارند، همه نمیتونند مرچنت رو به یک سایت نسب بدهند

راه حل :

میشه از درگاه‌های پرداخت مانند زرین پال ، پارس پال استفاده کرد

اما به هر حال شما باید اطلاعاتی از نحوه بررسی موفق پرداخت داشته باشید (رمز و عبور حساب)

البته میشه مانند خیلی از سایتها:

هزینه را به حساب کاربری افزود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میتونید توی سایت یه بخشی ایجاد کنید که پول به موجودی حساب کاربرا تو سایت اضافه بشه و مثلن بعد از اینکه به 20000 تومن رسید کاربر درخواست واریز بده و شما به حسابش بریزید

افزونه هاش هست اما رایگان نیستن میتونید خودتون بدین به یک برنامه نویس براتون بنویسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از جواب هاتون

منظورم از حساب همون زرین پال یا پی لاینه فرقی نداره بین این دو !

در واقع من میخوام توی پنل کاربریش بتونه اطلاعات پی پالش رو مثلا وارد کنه تا از من مستقل باشه و مستقیم به حساب خودش ریخته بشه .

افزونه ایرانی که بعید میدونم باشه ! اما شاید افزونه ای با این شرایط برای پی پال نوشته شده باشه ! تا بعد تغییرات بدیمش بکنیم برای پی لاین مثلا . :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربرای شما می تونید از کلید آسان پرداخت استفاده کنند

(حتما اطلاع دارید که نحوه کاریش چطوره ولی یه توضیح مختصر) اینکه کاربرای شما می تونید توی یکی از همین شرکت های پول الکترونیک حساب باز کنن و اون شرکت ها این امکان رو میدن که یک کلید پرداخت به کاربراشون میدن و مشتری بتونه مستقیم به حساب خود اونها پرداخت کنه مبلغ رو (البته ست کردن و فعال کردن دانلود بعد از اینطور پرداخت ها رو نمی دونم که چطور باید انجام داد)

توضیحات اضافی در مورد همین کلید آسان پرداخت رو می تونید تو این لینک مشاهده بفرمایید (پارس پال)

https://parspal.com/xContext/Merchant/?PaymentButton

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از همه دوستان ! :(

اما امید وارد بودم این پلاگین حدالقل برای پی پال وجود داشته باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای پی پال این رو تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/easy-digital-downloads/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون

با این افزونه کارایی که من گفتم رو میشه کرد ؟ :unsure:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه نمیشه کرد

این افزونه خیلی سادست و فقط کار فروش فایل رو انجام میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه

من یه سایت دارم که توش واسه اینکه خرج سایت دربیاد چند تا پروژه هم واسه فروش گذاشتم. من از درگاه پی لاین استفاده میکنم و از پلاگینی که آنها واسه وردپرس نوشتن واسه فروش فایل استفاده میکنم . پلاگین خیلی خوبی هست ولی عمده ترین مشکلی که داره اینه که لینک دانلود رو فقط نمایش میده و واسه خریدار ایمیل نمیکنه.دیروز دیدم که درگاه پی لاین رو واسه این افزونه که معرفی شد منظورم Easy Digital Downloads هست نوشتن. ولی نسخه فارسی این پلاگین رو پیدا نکردم. کسی از دوستان اگه داره لطف کنه تو تایپیک قرار بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

برای درخواست فارسی سازی در تاپیک زیر مطرح کنید.

درخواست فارسی سازی افزونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behi13
      با سلام
      دوستام و اساتید محترم یک سوال
      من به سایت دوزبانه با افزونه wpml درست کردم الان یک مشکل هست توی گوگل صفحه اول سایت ایندکس شده و توی فارسی مشکلی ندارم
      ولی توی زبان انگلیسی وقتی توی گوگل به انگلیسی سرچ میکنم بازهم با نام و فارسی میاد
      ممنون میشم من و راهنمایی کنید
    • توسط j1989m
      سلام
      توی قسمت افزودن نوشته و از طریق پرونده های رسانه ای یه عکس انتخاب میکنم و منتشر میکنم. توی سایت عکس رو نشون میده اما این کدها رو هم میاره:
      [caption id="attachment_154" align="aligncenter" width="300"] [/caption]
      درواقع عکس بین دوتا caption بالا قرار میگیره.
      این مشکل توی افزودن برگه نیست.
      لطفا راهنمایی کنید
      خیلی فوریه
      ممنون
    • توسط xboby
      سلام،
      من سایتی با ورد پرس طراحی کردم و می خواهم با:
      یک برنامه تمام پستهای موجود در کانال تلگرامی که بنام آن سایت ایجاد کر ده ام را
      بتوانم از موبایلم دانلود کنم و بعد در آن سایت قرار دهم:
      آیا چنان برنامه ای وجود دارد؟ لطفا راهنمائی ام بفرمائید.
                                   متشکرم
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من چندتا سایت دارم که همه رو وقتی خواستم به وردپرس 4.7 ارتقا بدم، همگی مشکل دار شدند.
      به این صورت که خود سایت باز میشه اما قسمت مدیریت سایت باز نمیشه و لینکهای بخش مدیریت به این صورت میاد: /wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

توی صفحه هم که میاد اینطوری مینویسه: 

The www......ir page isn’t working
      www.......ir is currently unable to handle this request.
      HTTP ERROR 500
    • توسط hessam75
      سلام
      من یه سایت با غالب be theme طراحی کردم فقط یه مشکل داره اونم اینه که پس زمینه رو پارالاکس انتخاب کردم ولی تو مرورگر internet xplorer پارالاکس نمایش داده نمیشه!
      در ضمن قالبم هم پول دادم از سایت معتبری خریدم ازین دانلودی ها نیست.
      لطفا کمک کنید بتونم رفع اشکال کنم.
      آدرس سایت : senateb.com