رفتن به مطلب

فروش مستقیم فایل توسط کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید !

من خیلی وقته که با این موضوع در گیر هستم . ( کسی نتونست بهم کمکی بکنه ) :unsure:

میخوام یه سایت دانلود به ازای پرداخت بزنیم که محصول حاصی ارائه میده . تا اینجا مشکلی نیست

بعد میخواستم که کاربرای عضو هم بتونن اون فایل هایی که در باره موضوع سایته رو به فروش بزارن ! اینجا هم حله

اما مسئله اصلی و مهم اینه که میخوام زمانی که کاربر عضو شده یک فایل دانلود به ازای پرداخت میزاره برای فروش پولی که خریدار برای دانلودش میده مستقیم بره به حساب کاربر صاحب فایل ...

و این وسط من نقش واسط رو نداشته باشم

خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه این مشکل بزرگ منو حل کنه :(

لینک به ارسال

منظورتون حساب بانکی هست؟

پاسخ: نمیشه

زیرا: همه حساب بانکی ندارند، همه مرچنت ندارند، همه نمیتونند مرچنت رو به یک سایت نسب بدهند

راه حل :

میشه از درگاه‌های پرداخت مانند زرین پال ، پارس پال استفاده کرد

اما به هر حال شما باید اطلاعاتی از نحوه بررسی موفق پرداخت داشته باشید (رمز و عبور حساب)

البته میشه مانند خیلی از سایتها:

هزینه را به حساب کاربری افزود

لینک به ارسال

سلام

میتونید توی سایت یه بخشی ایجاد کنید که پول به موجودی حساب کاربرا تو سایت اضافه بشه و مثلن بعد از اینکه به 20000 تومن رسید کاربر درخواست واریز بده و شما به حسابش بریزید

افزونه هاش هست اما رایگان نیستن میتونید خودتون بدین به یک برنامه نویس براتون بنویسه

لینک به ارسال

ممنون از جواب هاتون

منظورم از حساب همون زرین پال یا پی لاینه فرقی نداره بین این دو !

در واقع من میخوام توی پنل کاربریش بتونه اطلاعات پی پالش رو مثلا وارد کنه تا از من مستقل باشه و مستقیم به حساب خودش ریخته بشه .

افزونه ایرانی که بعید میدونم باشه ! اما شاید افزونه ای با این شرایط برای پی پال نوشته شده باشه ! تا بعد تغییرات بدیمش بکنیم برای پی لاین مثلا . :(

لینک به ارسال

کاربرای شما می تونید از کلید آسان پرداخت استفاده کنند

(حتما اطلاع دارید که نحوه کاریش چطوره ولی یه توضیح مختصر) اینکه کاربرای شما می تونید توی یکی از همین شرکت های پول الکترونیک حساب باز کنن و اون شرکت ها این امکان رو میدن که یک کلید پرداخت به کاربراشون میدن و مشتری بتونه مستقیم به حساب خود اونها پرداخت کنه مبلغ رو (البته ست کردن و فعال کردن دانلود بعد از اینطور پرداخت ها رو نمی دونم که چطور باید انجام داد)

توضیحات اضافی در مورد همین کلید آسان پرداخت رو می تونید تو این لینک مشاهده بفرمایید (پارس پال)

https://parspal.com/xContext/Merchant/?PaymentButton

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان ! :(

اما امید وارد بودم این پلاگین حدالقل برای پی پال وجود داشته باشه .

لینک به ارسال

برای پی پال این رو تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/easy-digital-downloads/

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام به همه

من یه سایت دارم که توش واسه اینکه خرج سایت دربیاد چند تا پروژه هم واسه فروش گذاشتم. من از درگاه پی لاین استفاده میکنم و از پلاگینی که آنها واسه وردپرس نوشتن واسه فروش فایل استفاده میکنم . پلاگین خیلی خوبی هست ولی عمده ترین مشکلی که داره اینه که لینک دانلود رو فقط نمایش میده و واسه خریدار ایمیل نمیکنه.دیروز دیدم که درگاه پی لاین رو واسه این افزونه که معرفی شد منظورم Easy Digital Downloads هست نوشتن. ولی نسخه فارسی این پلاگین رو پیدا نکردم. کسی از دوستان اگه داره لطف کنه تو تایپیک قرار بده.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

برای درخواست فارسی سازی در تاپیک زیر مطرح کنید.

درخواست فارسی سازی افزونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...