رفتن به مطلب

بهینه سازی سایت

javad abbasi

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من به یک نفر برنامه نویس حرفه ای نیاز دارم که بتونه ایرادات سایت منو درست کنه. یعنی یکی دو مورد نیست. هم از لحاظ ظاهری هم از لحاظ فنی

سایت من به این آدرس در دسترس است. الان وسط خالی است که می خواهم از آنها برای تبلیغ و جداول استفاده کنم.

جداول مثل سایت ورزش سه خواهند بود که من با انتخاب موضوع و تاریخ بتوانم دیتاهای وارد شده را ببینم. یعنی کاربران ببیننند.

یعنی مثلا کاربر نرخ ارز را انتخاب می کند و بعد تاریخ را ست می کند . بعد جدول لود می شود. به طور اتوماتیک جدولها به روز ست شده هستند. یعنی دیتاهای همان روز را نشان می دهند.

من برای این مورد پلاگینی در اختبار دارم که می بایست ویرایش شود تا چنین قابلیتهایی داشته باشد.

بعد نوشته ای را که سنجاق می کنم با بقیه پستها فرمتش فرق کنه. مثل زیر

921e63d24c3b15bc6d01b60663ebcc667ceadbb9.png

جای لوگو و ساعتها و تاریخ را بالای هیدر قرار بده. مثل اقتصاد آنلاین.

اخبار وسط را بتونم از دسته هایی که خودم می خواهم نشون بده و در اخباری که در سایدبار قرار می گیرند اخبار دیگر قرار گیرند.

یک برگه نیز برای من ایجاد کنه که وقتی آن پوسته را انتخاب می کنم عرض نوشته زیاد شود و نوشته و سایدبار کناری کنار هم باشند. تا بتونم جداولم بهتر دیده شوند.

در خبرهایی که من خودم تشخص می دهم بتوانم اخبار مرتبط را در صفحه اول ان نمایش دهم. مثل خبرگزاری فارس/.

سرعت لود سایت را زیاد کند.

الان پست ها را باز می کنی ساعت و تاریخ و کد خبر ندارد. می خوام براش بذاره . البته وقتی لینک خبر را در گوگل قرار می دهم این دیتاها در اول توضیحات آن مطلب نباشند.

خلاصه های سایتم را بهینه سازی کنه.

دوستانی که مایل به همکاری هستند برام پیغام بفرستند. در ضمن از پوسته دیگه استفاده نمی کنم چون می خواهم اختصاصی باشه.

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...