رفتن به مطلب

تغییر در Contact Form 7 - Clockwork SMS

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام این افزونه با سیستم وب سرویس پنل من ست بشه یا یک افزونه ای شبیه به این به من معرفی کنید

لینک : Contact Form 7 - Clockwork SMS

این افزونه از API استفاده میکنه ولی وب سرویس من از این قاعده استفاده میکنه :

"محتوای پیام ارسالی"= webservice.domain.com/WS/httpsend/?username=XXX&password=YYY&from=30004866XXXXXX&to=09XXXXXXXXX&text

توضیح پارامترها

username : نام کاربری را که در این صفحه مشاهده می کنید بجای XXX در رشته بالا بگذارید

password : رمز عبور وب سرویس را به جای YYY در رشته بالا بگذارید

from : شماره خط اختصاصی خود را به جای شماره 30004866XXXX بگذارید. پیام شما از این خط ارسال خواهد شد.

to : شماره گیرنده پیام را به جای شماره 09XXXXXXX بگذارید، پیامک ارسالی به این شماره فرستاده میشود.

text : در این متغیر متن پیامک ارسالی خود را وارد کنید .

لینک به ارسال

سلام

شاید من منظورم را درست انتقال ندادم ، چون اصولا من آدم عجول و پرخاشگری نیستم

این افزونه یکی از پلاگین های فرمساز 7 هست و من میخوام با متغییری که این افزونه در فرم ساز اضافه میکنه پس از کلیک کاربر برای ارسال فرم پیامکی با نام و مشخصات کاربر براش ارسال بشه

(البته شماره موبایل کاربر توسط فرم دریافت میشود )

مثلا بگه : ( البته متن طبق پنجره ایکه این افزونه ایجاد میکنه بسادگی قابل تغییر است )

آقای حمید احمدی

درخواست شما ثبت شد و بزودی مورد بررسی قرار می گیرید

www.domain.com

علت اینکه گفتم نیاز به توضیح نیست هم دقیقا همین موضوع است ، چون این افزونه وقتی به فرم ساز اضافه میشه مثل قسمت ساخت مشخصات فرم و ایمیل کاربر و ایمیل مدیر یک بخش پیامک هم اضافه میکنه که با متغییر های فرمساز مطابقت داره و برای هر کاری که این فرم ساز انجام میده کارایی دارد .

فکر میکنم اگر یکبار نصب کنید دقیقا متوجه منظورم بشید .

استفاده از url مد نظر نیست ، امتحان کردم و راضی کننده نیست .

من میخوام یک افزونه داشته باشم که بصورت سیستمی و انعطاف پذیر باشه

چند شرکت که خدمات اس ام اس میدهند هم دیدم که افزونه هایی برای وردپرس و جوملا دارند ولی همه در حد ابتدایی و بیشتر بدرد خبرنامه و یا عضویت میخوره که هیچکدوم مد نظر نیست

لطفا به توضیحات افزونه مراجعه کنید تا متوجه وسعت کاری این افزون بشوید ، بخاطر همین گفتم ...

در هر صورت من تعصبی نسبت به این افزونه ندارم ، من فقط میخوام افزونه ای شبیه به این با کارایی و قابلیتی که این افزونه یا پلاگین در فرمساز ایجاد میکنه داشته باشم و مطمئنم خیلی های دیگر هم خواستار این باشند .

من کل سایتهای وردپرس را گشتم ولی چیزی شبیه این نبود

واقعا هم جای تعجب داره ، چطور ممکنه افزونه ای به این مهمی و پرکاربردی نباشه ؟!!!

مگه اینکه کسی از contact form 7 استفاده نکنه !!!

لینک به ارسال

خیلی ها از فرم تماس 7 استفاده میکنن. اما این افزونه داره از ای پی آی Clockwork استفاده میکنه که خوب اختصاصی سایتش هست.

برای تغییر باید کلا کلاسی برای کار با آدرس url شما ایجاد بشه.

این یعنی خیلی دردسر برای تغییر داره و بالکل از بنیان افزونه موردنظر شما باید تغییر کنه.

برای کارهای پیامکی افزنه wp-sms که مصطفی عزی زنوشته هم هست که مورد مناسب و کاملی هست.

اما اگر میخواین با ارسال فرمتون پیامک بره باید برای افزونه تماس 7 اینکار انجام بشه.

من افزونه رو بررسی میکنم ولی قولی برای انجام 100% نمیتونم بدم چون مطمئنا زیاد کار میبره.

پ.ن:

پست های اضافه برای جلوگیری از انحراف تاپیک مخفی شدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...