رفتن به مطلب

اضافه کردن دسته جدید و انتقال مطالب قدیمی به این دسته با این روش

Milad123

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

ببینید من میخوام یه چندتا دسته بندی جدید به سایت اضافه کنم و مطالب قدیمی که تعدادشونم زیاده، به این روش وارد اون دسته بندی ها کنم :

مثلا فرض کنید ما 2000 تا پست داریم، بین این 2000 تا توی 700 تا پست کلمه ی "فرانسه" استفاده شده... حالا من با گذاشتن این کد توی فایل فانکشن قالب، معرفی میکنم که هرجا داخل پست کلمه ی فرانسه استفاده شده، اون کلمه لینک بشه به یه جای خاص، اینم کدش :

<?php
function link_words($content){
$words = array(
'فرانسه',
);
$links = array(
'<a href="/category/france/">فرانسه</a>',
);
$content = str_replace($words , $links ,$content);
return $content;
}
add_filter('the_content', 'link_words');
add_filter('the_excerpt', 'link_words');
?>

خب، الان هرجا داخل هر پستی کلمه ی "فرانسه" به کار رفته باشه، لینک میشه به دسته بندی فرانسه

خب طبیعتاً بعد از اینکار، داخل پست لینک دسته بندی فرانسه هم وجود داره!

حالا کاری که من میخوام بکنم، اینه که بیام به وردپرس بفهمونم که اگر داخل پستی، لینک یه دسته بندی وجود داره، خود به خود اون دسته بندی رو به اون پست اضافه کنه

یا واضح تر بگم :

اگه مثلا داخل پست، کلمه ی فرانسه لینک شده به دسته بندی فرانسه، اون پست اتوماتیک داخل دسته بندی فرانسه هم قرار بگیره...

تونستم منظورمو برسونم؟؟ اگر بله، ممنون میشم راهنمایی کنید که چنین کاری امکان پذیر هست یا خیر :D

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...