رفتن به مطلب

درخواست از دوستان PHPکار عزیز

Ehsaan

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛

بنده برای رفع مشکل بسیاری از تازه‌واردانی که تازه قصد یادگرفتن PHP را دارند یا کسانی که می‌خواهند مهارت بیشتری در این زبان کسب کنند، یه جزوه-مانند به‌صورت آنلاین ایجاد کنم.

از آنجایی که بنده به تنهایی از پس این کار و پوشش‌دادن تمام مباحث PHP برنمی‌آیم، بنابراین از دوستانی که به صورت داوطلبانه مایل به این کار هستن، دعوت می‌کنم که مطالب مربوط به PHP خودشون (آموزش از پایه، آموزش با مثال، توضیح یه مثال و ...، هرکدوم که خودتون دوست دارید) را برای ما اینجا بفرستن. پس از تکمیل‌شدن بیشتر سیستم، این جزوه آنلاین روی گیت‌هاب به صورت رایگان قرار خواهد گرفت و نام دوستان عزیز نیز در هر مطلب مربوط به خودشان نوشته خواهد شد.

اما چگونه می‌توانید در این پیشرفت علمی وب فارسی سهیم باشید؟

نحوه ارسال:

صفحات جزوه در قالب Markdown هستن که توسط زبان PHP و با قالب از پیش تعیین شده به HTML کامپایل میشن، بنابراین برای ارسال آموزش‌هاتون، از فرمت Markdown استفاده کنید (با یه سرچ ساده توی نت میتونید مطالب زیادی در مورد مارک داون پیدا کنید).

ضمن اینکه دوستان عزیز، عنوان مطلب خودشون رو با ## مشخص کنن. مثلاً:

## Title
More...

پس از آماده‌شدن، فایل خودتون رو در قالب md همینجا یا در پیام خصوصی برای من ارسال کنید.

نکات صفحات ارسالی

• ترجیحاً آموزش نوشته خودتان باشد.
  • اگر آموزش را از جایی گرفته‌اید، حتماً منبع را ذکر کنید.
  • آموزش‌ها مطابق با ورژن PHP >= 5.4 باشن.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

دوستان عزیزی که وقت آزاد دارند، ممنون میشیم کمک کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...