رفتن به مطلب

روش کسب در آمد از سایت codecanyon

a_mogheimi

پست های پیشنهاد شده

سلام

مدتیه میخوام افزونه ای رو برای فروش در سایت codecanyon قرار بدم ولی اطلاعی از نحوه انجام این کار ندارم و چند تا مورد ذهنمو در گیر کرده :

1. از اونجایی که افزونه ها یا قالب هایی که برای فروش در این سایت قرار میدیم دو حالت داره که یک موردش تک کاربره (دارای محدودیت) و یک مورد نامحدود هست حالا فایلی رو که در ابتدا آپلود میکنم باید بدون لایسنس باشه یا خیر ؟ و کلا سیستم عمکرد لایسنس و فعال سازی به چه صورتی هست در این سایت ؟

2. فرضا من یک افزونه نوشتم و سایت مجزا برای پشتیبانی و ... برای اون افزونه ساختم آیا میتونم یک دمو تو سایت codecanyon قرار بدم و جهت فعال سازی و یا خرید لایسنس خریدار رو به سایت اصلی ارجاع بدم یا خیر ؟

دوستانی که در این زمینه تجربه و یا آشنایی با نحوه عملکرد این سایت دارن خواهش میکنم تجربیاتشون رو در اختیار ما هم قرار بدن . پیشاپیش از شما تشکر میکنم

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

1- لایسنسی توسط خود سایت تولید میشه برای استفاده و بروزرسانی که اگر تک کاربره باشه فقط برروی یک سایت قابل استفاده هست

و اگر بدون محدودیت کاربر امکان استفاده برروی چند سایت را داراست

2- میتوانید دمو قرار دهید ولی خرید لایسنس توسط خود سایت هست

لینک به ارسال

یعنی بعد از اینکه سورس افزونه ای رو که نوشتیم در اختیار اونها قرار دادیم اونها لایسنس رو بر روی سورس اعمال میکنند ؟ یعنی افزونه یا قالب رو دستکاری میکنند ؟

لینک به ارسال

لایسنس ها که قفل نیستند... لایسنس هاشون یعنی اجازه معنوی(مگر اینکه افزونه دارای قفل باشه...)

البته تا جایی که من میدونم

لینک به ارسال

نه چیزی که شما میخواید رو میشه از طریق سایتتون انجام بدید

مشکلی نیست

لینک به ارسال

فکر میکنم بهتره یه خورده بیشتر توضیح بدم

فرضیات :

1. افزونه ای داریم که بعد از هر خرید کاربر یک کلید api اختصاصی میسازه و از اون کلید اختصاصی خریدار میتونه برای فعال سازی افزونه یا قالب خریداری شده استفاده کنه. و فقط با داشتن اون کلید خریدار میتونه افزونه و یا قالب رو به صورت اتوماتیک اپدیت کنه

2. افزونه ای (متن باز) برای فروش داریم که مثل akisment برای فعال سازیش باید از کلید api استفاده بشه و آپدیت هم با داشتن این کلید میسر میشه

حالا با توجه به فرضیات بالا ما میخواهیم افزونه (شماره 2) رو برای فروش در سایت codecanyon قرار بدیم اینجا چند تا مسئله هست

1. این افزونه رو باید طوری تغییر بدیم که بدون کلید api فعال بشه ؟

" جواب آری :

1. در اینصورت چطور محدودیت های تک کاربره رو روش اعمال کنیم ؟

2. و همینطور در اینصورت در مورد اپدیت اتوماتیک هم به مشکل برمیخوریم یا باید خود سایت codecanyon مثل وردپرس عمل کنه یعنی مرجع آپدیت اتوماتیک افزونه سایت codecanyon باشه . یا باید هوست خودمون مرجع اپدیت اتوماتیک باشه که اگر کلید api نداشته باشه آپدیت نمیشه

جواب خیر :

1.در اینصورت چطور کلید های api رو در اختیار خریدارهای بین المللی قرار بدیم ؟"

2. فایلی رو که مسئولین codecanyon درخواست کردن باید بدون نیاز به کلید api فعال بشه یا براشون علاوه بر فایل یک کلید هم ارسال بشه ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

از اونجایی که می خواهی اونجا فایل را بفروشی باید حتما به زبان انگلیسی مسلط باشی تا سوالات کاربران را پاسخ دهی.

حالا فرض بر این که شما زبان بلد هستید. بهترین منبعی که می تونه به شما کمک کنه فقط و فقط

http://codecanyon.net/licenses/faq

یا کسی در داخل ایران که سابقه فروش در اون سایت را داشته باشه که تو زمینه وردپرس تا حالا کسی را ندیدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...