رفتن به مطلب

درخواست کد لینک تصویر

Detroit-City

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میتونم به عکسی که در کد زیر هست لینک بدم "Pic.jpg"

چند تا کد استفاده کردم نشد مثل

=url

=link_url

background_img_url

[/tm_cms_banner][/one_fourth][one_fourth][tm_cms_banner background_color="db3981" background_img="Pic.jpg " maintitle="tasvir" subtitle="2"]

لینک به ارسال

سلام ، کد مربوط به چی هست؟

اینطور که از کد ها میشه برداشت کرد اینکه عکس رو به عنوان پس زمینه نه با تگ img میذاره ، فکر کنم اگر 2 طرفش تگ <a> بذارید حل بشه.

لینک به ارسال

سلام

ممنون ولی نتونسم از تگ < /a > استفاده کنم.

این کد مال قالب هست. فکر کنم قالب هم از افزونه Black Studio TinyMCE Widget استفاده میکنه.

میخام به 4 عکس (مستطیل شکل) زیر لینک بدم.

5vj2lvvo4dxo9f4awg8f.png

کد یکی از این تصاویر مستطیل

[/tm_cms_banner][/one_fourth][one_fourth][tm_cms_banner background_color="db3981" background_img="Pic.jpg " maintitle="tasvir" subtitle="2"]

صفحه قالب

ویرایش شده توسط Detroit-City
لینک به ارسال

خب مشکل چیه؟

در هر صورت که میتونید از a href استفاده کنید

مثل:

<a href="http://test.com" rel="nofollow">[/tm_cms_banner][/one_fourth][one_fourth][tm_cms_banner background_color="db3981" background_img="Pic.jpg " maintitle="tasvir" subtitle="2"]</a>

اگر هم که از do_shortcode استفاده میکنید این شکلی میشه:

<a href="http://test.com" rel="nofollow"><?php do_shortcode('[/tm_cms_banner][/one_fourth][one_fourth][tm_cms_banner background_color="db3981" background_img="Pic.jpg " maintitle="tasvir" subtitle="2"]')</a>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...