رفتن به مطلب

سئوالاتی راجع به سئوی بهتر در وردپرس

Y-a--s--e-R

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه .

ببخشید 2 تا سئوال در خصوص سئو داشتم که نمیدونم واسه بهتر شدن سئوی سایت باید چیکار کنم .

ممنون میشم اونایی که در زمینه سئو کاربلدند لطف کنند و طبق شماره ها پاسخ سئوالات رو بدند .

1- تغییر توضیحات و عنوان سایت چه در افزونه های سئو و چه خود تنظیمات وردپرس ، واسه سئو ضرر داره ؟ ( مثلا یک سایت داریم که واسه توضیحاتش نوشتیم : " سایت جامع وردپرس " ، حالا بعد از یه مدتی این توضیح رو عوض و یا کاملتر کنیم . و واسه عنوان هم همینجور . مثلا قبلا بوده " سات من | بهترین های وردپرس " حالا اینو عوض و یا کاملتر کنیم . ) آیا واسه سئو ضرر داره و بده ؟ امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .

2- آیا اگه از تگ h2 در داخل متن استفاده کنیم و اندازه ی اون طولانی باشه واسه سئو بده ؟ مثلا متشکل از چند جمله ی کوتاه و یا یک جمله ی بلند باشه . و کلا اینکه میگن تگ h2 فقط باید یک عنوان کوتاه باشه ، یک قانون واسه این تگه ؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام به همه .

ببخشید 2 تا سئوال در خصوص سئو داشتم که نمیدونم واسه بهتر شدن سئوی سایت باید چیکار کنم .

ممنون میشم اونایی که در زمینه سئو کاربلدند لطف کنند و طبق شماره ها پاسخ سئوالات رو بدند .

1- تغییر توضیحات و عنوان سایت چه در افزونه های سئو و چه خود تنظیمات وردپرس ، واسه سئو ضرر داره ؟ ( مثلا یک سایت داریم که واسه توضیحاتش نوشتیم : " سایت جامع وردپرس " ، حالا بعد از یه مدتی این توضیح رو عوض و یا کاملتر کنیم . و واسه عنوان هم همینجور . مثلا قبلا بوده " سات من | بهترین های وردپرس " حالا اینو عوض و یا کاملتر کنیم . ) آیا واسه سئو ضرر داره و بده ؟ امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .

2- آیا اگه از تگ h2 در داخل متن استفاده کنیم و اندازه ی اون طولانی باشه واسه سئو بده ؟ مثلا متشکل از چند جمله ی کوتاه و یا یک جمله ی بلند باشه . و کلا اینکه میگن تگ h2 فقط باید یک عنوان کوتاه باشه ، یک قانون واسه این تگه ؟

با تشکر

درود

برای دیسکریپشن و تایتل اگه کامل باشه و مرتبط با متن در صفحه باشه، مشکلی نداره.

استاندارد دیسکرپشن از 155 تا 160 کرکتر و تایتل از 50 تا 60 کرکتر.

برای h2 هم هیچ محدودیتی وجود نداره.

ویرایش شده توسط Sartist
لینک به ارسال

تشکر بابت پاسختون .

برای دیسکریپشن و تایتل اگه کامل باشه و مرتبط با متن در صفحه باشه، مشکلی نداره.

استاندارد دیسکرپشن از 155 تا 160 کرکتر و تایتل از 50 تا 60 کرکتر.

در خصوص توضیح بالا که فرمودید ، بنده منظورم توضیحات و عنوان سایت بود ( چیزی که با سرچ کردن اسم سایت در نتایج گوگل نشون میده ) نه مطالب و متون سایت !!! آیا منظور شما هم همین بود ؟ و با تغییر توضیح و عنوان سایت ، سئو ضرر نمی بینه و هیچ مشکلی ایجاد نمی شه ؟

برای h2 هم هیچ محدودیتی وجود نداره.

پس این که می گن h2 باید یک عنوان کوتاه باشه مثل عناوین مطالب ، یک قانون نیست و میشه که h2 یک جمله ی بلند و یا چند جمله ی کوتاه و متصل به هم باشه . درست عرض می کنم ؟

لینک به ارسال

تشکر بابت پاسختون .

در خصوص توضیح بالا که فرمودید ، بنده منظورم توضیحات و عنوان سایت بود ( چیزی که با سرچ کردن اسم سایت در نتایج گوگل نشون میده ) نه مطالب و متون سایت !!! آیا منظور شما هم همین بود ؟ و با تغییر توضیح و عنوان سایت ، سئو ضرر نمی بینه و هیچ مشکلی ایجاد نمی شه ؟

پس این که می گن h2 باید یک عنوان کوتاه باشه مثل عناوین مطالب ، یک قانون نیست و میشه که h2 یک جمله ی بلند و یا چند جمله ی کوتاه و متصل به هم باشه . درست عرض می کنم ؟

بله دوست عزیز، ببینید تا مادامی که مرتبط با متن صفحه و کلمه کلیدی باشه مشکلی پیش نمیاد.

نه چنین چیزی نیست، اگه شک دارید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://moz.com/community/q/how-many-characters-in-an-h1

لینک به ارسال

با تشکر

تگ های h مخفف heading هستند پس شما مشکلی در تعداد کلمه ندارید البته هرچی کوتاهتر بهتر و کمتر از 20 کاراکتر نباشه بهتره

شما در یک صفحه میتونید حدود 150 تا نهایت 200 تگ h2 استفاده کنید فرقی هم نداره کجا باشه چون این تگ برای مهم بودن اون جمله یا عنوان نسبت به بقیه متنه و مشخص نمودن اون

لینک به ارسال

تگ های h مخفف heading هستند پس شما مشکلی در تعداد کلمه ندارید البته هرچی کوتاهتر بهتر و کمتر از 20 کاراکتر نباشه بهتره

شما در یک صفحه میتونید حدود 150 تا نهایت 200 تگ h2 استفاده کنید فرقی هم نداره کجا باشه چون این تگ برای مهم بودن اون جمله یا عنوان نسبت به بقیه متنه و مشخص نمودن اون

ممنون بابت توضیح خوبتون .

فقط جناب کسری ، میخواستم بدونم نظر شما هم با کاربر محترم Sartist یکیه و با نظر ایشون در خصوص سئوال اولی که پرسیده بودم ( ضرر نداشتن تغییر توضیحات و عنوان سایت برای سئو ) موافقید و میگید که اینکار به سایت و سئوی سایت ضرر نمیزنه ؟ آخه یک سایت هست که به صورت پرتاله و موضوعات مختلفی داره ، که هر از چندگاهی یک موضوع جدید بهش اضافه میشه و توضیحات و عنوان سایت متناسب با موضوعات اضافه شده بایستی تغییر کنه . این تغییرات بد نیست برای سئو ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...