رفتن به مطلب

ساخت یک صفحه برای تغییر کلی در سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اول از همه معذرت می خوام بخاطر عنوان بدم چون نمی دونستم چه عنوانی برای این موضوع مناسبه بنده یک مشکلی پیدا کردم و امیدوارم با کمک دوستان حل بشه بنده تکه کد تبلیغاتی داشتم که زیر هدر می خوام اونو نمایش بدم و باید این کد رو در index.php - single.php - page.php - search.php - Archive.php کپی کنم که زمان زیادی خواهد گرفت آیا راهی هست بنده بتونم یک صفحه با نام مثال Ads.php بسازم و کد تبلیغاتی و یا هر کدی رو توش کپی کنم و با یک تکه کد php در صفحات بالا فراخوانی کنم و هر وقت مشکلی پیدا کردم بتونم فقط ads.php رو تغییر بدم و لازم نباشه تمامی فایل های php بالا را تغییر بدم

دوستانی که در زمینه اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنند

ممنون

لینک به ارسال

1. چیزی که مد نظر خودتونه

یک فایل به نامی که می خواهید با notepad.exe درست کنید و اگز قزاره در کدهاتون کاراکتر فارسی هم داشته باشید یادتون نره فایل را فرمت utf-8 ذخیره کنید و با فرض اینکه فایل را در روت پوشه قالب گذاشته باشید

کد زیر را به محل های مورد نظر منتقل کنید

?php include (TEMPLATEPATH . '/ads.php'); ?>

2. روش صحیح اینکار ایجاد پنل تنظیمات برای تبلیغاته که نیازمند آشنایی نسبی با برنامه نویسیه

اگر با همین روش کارتون راه افتاد که هیچ و الا بفرمایید در موردش راهنمایی می کنم ولی ممکنه اجراش براتون کمی سخت باشه

لینک به ارسال

ممنون ایمان عزیز چون پوسته برای طراحی عمومی نیست می خوام این روش استفاده کنم وگرنه مشکلی با ایجاد پنل تنظیمات ندارم بازم ممنون

ویرایش شده توسط محــــــمدرضا
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...