رفتن به مطلب

بهترین افزونه برای seo

hamed.m

پست های پیشنهاد شده

سلام میخواستم بدونم یه سایت وردپرسی برای این که بهترین seoرو از نظر محتوا وتگ ها داشته باشه از چه افزونه ای استفاده کنم وکدوم هاش لازم علاوه بر نقشه سایت

وردپرس سئو خوبه یاAll in One SEO Pack

لینک به ارسال
اقا مرتضی شما خودتون در سایتiran98.org از کدومش استفاده کردید

سایتی که ذکر کرده اید مال آقا مصطفی هست!!

این سایت رو نمیدونم ولی اینو میدونم که افزونه wpseo توسط گروه ترجمه وردپرس پارسی به فارسی ترجمه شده است...

لینک به ارسال

من اینو دانلود کردم ولی به خاطر اینکه تنظیماتش خیلی زیاد بود و مطالب دیر ایندکس میشدند پاک کردم الانAll in One SEO Pack نصب کردم اما بازم موندم کدوم خوبه وردپرس سئو کلمات کلیدی رو خوب ایندکس میکنه کلا نمیدونم دیگه کدوم خوبه

لینک به ارسال

با هر کدوم که راحت ترید.چون مهم مطلب شماست افزونه ها حکم کمکی دارند فقط..

لینک به ارسال

داداش گفتم دیگه هر کدوم که راحت ترین.اما اینو بگم که وردپرس سئو این اخیرا دانلود بیشتری شده... و این نشون دهنده یک چیزی هست...

لینک به ارسال

سلام

وقتی الگوریتم های گوگل تغییر کرد خیلی ها فکر کردن all in one به خاطر تگ ها نمیتونه مناسب باشه و رفتن سراغ اون و به خاطر همین هست که دانلودش بیشتر شده

اما به نظر من وردپرس سئو دقیقن همون کار all in one رو انجام میده فقط یه کم کار رو پیچونده که مثلن امکانات بیشتر داره ( درسته داره اما تو سئو تاثیری نداره )

هر دوشون یه کارو انجام میدن اما all in one خیلی بهتره فقط کافیه تو 2 تا سایت تست کنید و سورس سایت رو ببینید متوجه میشید خودتون

لینک به ارسال

پلاگین قرار نیست سرعت ایندکس شما را افزایش بده بدون پلاگین هم میشه سرعت بالایی داشت این ربطی به پلاگین شما ندارد

نیاز شما را دانش شما از سئو مشخص میکنه اگر دانش سطح متوسط رو به بالایی دارید و اصول جدید سئو را میشناسید مطمئنا Wp SEO اما اگر دانش معمولی دارید و فکر میکنید وقت و حوصله برای سئو ندارید از All In One استفاده کنید

لینک به ارسال

wpseo قبلا یه آموزش قرار داده بودید ولی با تغییررابط کاربری از آموزش شما نمیشه استفاده کرد تا حدودی میشناسم وعلاقه دارم استفاده کنم ولی خیلی پیچیده هست و زیاد نمیشه سر در آورد

لینک به ارسال

تو اکثر جاها به صورت nofollow هستش و تاثیری نداره

اگر لینک به سایت شما باشه و follow باشه میتونه تاثیر داشته باشه ( البته خیلی کم )

لینک به ارسال

اقا مرتضی شما خودتون در سایتiran98.org از کدومش استفاده کردید

دوست من با توجه به کدهای زیر

<!-- This site is optimized with the Yoast WordPress SEO plugin v1.2.8.7 - http://yoast.com/wordpress/seo/ -->
<title>ایران 98</title>
<meta name="description" content="وبلاگ و نوشته‌های یک برنامه‌نویس وب"/>
<meta name="keywords" content="وردپرس,فارسی,افزونه,پوسته,پلاگین,آموزش,دانلود,ایران,رایگان"/>
<link rel="canonical" href="http://iran98.org/" />
<link rel="next" href="http://iran98.org/page/2/" />
<meta name="robots" content="noodp,noydir"/>
<meta property='og:locale' content='fa_IR'/>
<meta property='og:title' content='ایران 98'/>
<meta property='og:description' content='وبلاگ و نوشته‌های یک برنامه‌نویس وب'/>
<meta property='og:url' content='http://iran98.org/'/>
<meta property='og:site_name' content='ایران 98'/>
<meta property='og:type' content='website'/>
<!-- / Yoast WordPress SEO plugin. -->

توسط Yoast انجام شده

لینک به ارسال

چطور منم میتونم لینک های خروجی سایتم رو

nofollow کنم

اگه براي سئو ميخايد اين كار رو بكنيد ، دست نگه داريد !

گوگل هميشه ميدونه چه سايت هايي مصنوعي كار ميكنن !

تو اين الگوريتم جديد يه چيزي به همه ثابت شد كه هر چقدر لينك خروجي كمتري داشته باشي ارزش سايت پيش گوگل بالا ميره ولي اگه كلا لينك خروجي نداشته باشي بازم تاثير منفي ميزاره چون كاملا معلوم از قصد اين كارو كردي !

نظر كلي من در مورد لينك ها :

تبادل لينك زياد -

تبادل لينك محدود با سايت هاي هم موضوع +

نداشتن لينك خروجي -

تعداد زياد لينك خروجي -

تعادل در ميان لينك خروجي +

براي nofollow كردن از اين كد استفاده كنيد

<a rel="nofollow" href="http://example.com"> text </a>

(به صورت دستي)

لینک به ارسال

wpseo قبلا یه آموزش قرار داده بودید ولی با تغییررابط کاربری از آموزش شما نمیشه استفاده کرد تا حدودی میشناسم وعلاقه دارم استفاده کنم ولی خیلی پیچیده هست و زیاد نمیشه سر در آورد

تغییرات به اندازه ای نیست که نیاز به آموزش جدید باشه

فقط ظاهر تغییر کرده و چند تب ادغام شدند

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

نمیشه هر دو باهم استفاده کرد؟

بهتره استفاده نکنید

چون هر دو دارند یک کار را انجام میدهند

البته yoast بهتر هست

لینک به ارسال

فیلم دونده رو دیدین؟ می گفت من دلار نمی خوام، ریال نمی خوام؛ پول می خوام، پول

1 - شهرام

لیسانسیه برق - فوق لیسانس ادبیات آلمانی - دکترای اقتصاد نفت - 3 سال سابقه تحصیل در الازهر

ارائه ی 8 مقاله در سمینارهای برق

ارائه ی 3 مقاله درباره تاریخ مادها

ارائه ی 4 مقاله و سخنرانی در 3 سمینار پیرامون حیات وحش جزایر میندانائو

معاون وزیر فرهنگ دولت کشور لامبورگینا

چلو کباب رو طوری درست می کنه که فکر می کنی 50 سال آشپز دربار ناصری بوده

2 - بهرام

لیسانسه کامپیوتر

15 سال سابقه ی برنامه نویسی با زبان پاسکال (که شخصاً هنوز شیفتشم)

10 سال سابقه ی طراحی و پیاده سازی دیتابیس توسط فاکس پرو (اتفاقاً این یکی رو هم عاشقشم)

حالا فرض کنید که میخوایم بر مبنای تخصص ها و تجربیات و سوابق این دو نفر دو وبسایت جامع تولید کنید

فکر می کنید کدوم افزونه می تونه شهرام رو از بهرام جلو بندازه؟

من اگه باشم بدون افزونه، کارای بهرام رو انجام میدم - چون چگالی بالاتری در اختیارم میذاره

واقعیت اینه که افزونه ها فقط و فقط شما رو ارائه میدند و هیچ کمکی به افزایش چگالی شما نمی کنند

لینک به ارسال

به نظر من این سوال که کدوم بهتره کدوم بدتر مربوط به دوستانی هست که تازه میخوان وارد مباحث سئو بشن .

شما یک سری پارامتر برای سئو داری که باید در نظر بگیری . حالا افزونه اولی یک سری از مواردش رو انجام میده افزونه دومی یک سری دیگش رو و بعضا هم بصورت مشترک. مهم اینه که شما بدونی از افزونه چی میخوای و قراره چه کاری برات انجام بده . نه اینکه بشینی ببینی بقیه چی میگن .

دوستان متخصص سئو هم همیشه یک سری شرایط رو عنوان میکنند و بصورت محض انتخاب نمیکنند .

در صورت وجود این شرط افزونه x و در شرایط فلان افزونه y
ویرایش شده توسط shahab2005
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...