رفتن به مطلب

مشكل ورود به سايت با كوكي ها

hormozgan

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان و اساتيد محترم

مشكل عجيبي كه امروز برام بوجود آمد اينه كه نمي تونم وارد سايتم بشه و فرم ورود اين پيام را مي ده چكار كنم ؟

خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً این نوشته را ببینید یا انجمن پشتیبانی را امتحان کنید.

لینک به ارسال

من فكر كردم مشكل از كامپيوترم است ولي از 5 كامپيوتر جداگانه خواستم وارد شم همين پيغام را داد

به نظرم كوكي ها بايد در نرم افزار وردپرس باشه

الان دسترسي به پيشخوان وردپرس ندارم

لینک به ارسال

چطوري مي تونم وارد پيشجوان سايتم بشم ؟

براي كسي تا به حال اين مشكل پيش نيامده ؟

دو سايتي هم كه معرفي كرده بود هيچ كمكي نتونست بكنه

لینک به ارسال

سلام

قبل از انجام دادن راههای زیر در صورت نیاز از فایل های مربوطه بکاپ تهیه کن

اینجا رو بخون دوست من

http://tamamayar.com/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.html

======================================

اینم یه راه حل دیگه :

سلام

با فایل منیجر (مدیریت فایل ها) در همون پوشه public_html وارد پوشه wp-content بشید دوباره به پوشه plugins وارد بشید (همون پوشه ای که افزونه ها و پلاگین ها داخلش آپلود و نصب میشن چه از کنترل پنل چه داشبورد وردپرس) حالا پوشه ای که به نظرتون مربوط به آخرین افزونه ای که نصب کردید میشه رو تیک زده و جذف کنید (اگه مطمئن نیستید از این افزونه است ، محتویات رو داخل کلیپ بورد کپی کنید بزنید ایچاد یک فایل زیپ از مجتویات کلیپ بورد بعد ساخته شدن دانلودش کنید تا اگه اون نبود دوباره آپلودش کنید ، البته می تونید دوباره همه رو از داشبورد نصب کنید) .

وقتی حذف کامل شد به صفحه لوگین برگشته یکبار رفرش کنید و رمز و پسوردتون رو وارد کنید و بزنید وارد شدن

انشاالله که مشکلتون حل میشه

راه بعدی:

ابتدا مرورگر خود را کلا از کامپیوتر خود حذف کنید.

سپس یک بار کامپیوتر را رستارت کنید.

بعد دوباره مرورگر خود را نصب کنید.

و دوباره برای ورود امتحان کنید.

نکته:مرورگر را از قسمت کنترل پنل و programs حذف کنید و سپس از جایی که نصب کردید مثال درایو e پوشه opera

لینک به ارسال

سلام

كليه پلاگين ها را پاك كردم و نرم افزار فايرفاكس را پاك كردم ولي متاسفانه درست نشد

آيا بايد وردپرس را پاك كنم ؟

لینک به ارسال

من اخيرا هيچ پلاگيني هم نصب نكرده بودم و كليه پلاگين ها را هم حذف كردم ولي باز هم صفحه ورود مانند صفحه اي كه در اين سايت تصويرش را گذاشته مياد و اصلا نمي تونم وارد بشم خيلي ممنون از لطف و راهنمايي شما دوست عزيز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...