رفتن به مطلب

جلوگیری از بروزرسانی فایل زبان یک افزونه خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام

همانطور که از عنوان مشخصه می خواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید که با چه روشی از بروزرسانی فایل زبان یک افزونه خاص در وردپرس جلوگیری کنیم ؟ آیا این کار امکان پذیره ؟

لینک به ارسال

همچین کاری نیازی نیست ، چون با آپدیت شدن پلاگین ترجمه های قبلیتون از بین نمیره

به هر حال فکر نکنم بشه فقط از آپدیت شدن فایل های زبان جلوگیری کرد چون مکانیزم اپدیت پلاگین اینجوریه که فایل زیپ رو دانلود میکنه و بعد اکسترکت میکنه ، در نتیجه فایل های هم نام جایگزین میشوند

شاید بتونید با تغییر نام فایل مورد نظرتون از این کار جلوگیری کنید مثلا fa_IR.po , fa_IR.mo رو به x-fa_IR.po , x-fa_IR.mo تغییر نام بدین

به هر حال اگر بخواهید از آپدیت شدن خود افزونه مورد نظر جلوگیری کنید میتونید از این کد استفاده کنید

add_filter('site_transient_update_plugins', 'dw_remove_update_nag_for_my_plugin');
function dw_remove_update_nag_for_my_plugin($value) {
unset($value->response[ plugin_basename(__FILE__) ]);
return $value;
}

ویرایش شده توسط amin20100
لینک به ارسال

همچین کاری نیازی نیست ، چون با آپدیت شدن پلاگین ترجمه های قبلیتون از بین نمیره

متأسفانه با آپدیت شدن ترجمه ها از بین میره ! چون یک افزونه رو آپدیت کردم و ترجمه ها از بین رفت و مجدد مجبور شدم ترجمه های قبلی رو جایگزین کنم .

به هر حال فکر نکنم بشه فقط از آپدیت شدن فایل های زبان جلوگیری کرد چون مکانیزم اپدیت پلاگین اینجوریه که فایل زیپ رو دانلود میکنه و بعد اکسترکت میکنه ، در نتیجه فایل های هم نام جایگزین میشوند

شاید بتونید با تغییر نام فایل مورد نظرتون از این کار جلوگیری کنید مثلا fa_IR.po , fa_IR.mo رو به x-fa_IR.po , x-fa_IR.mo تغییر نام بدین

مطمئنید اینکار اصولیه ؟ یعنی با اینکار ترجمه ها اعمال میشه و بعد از آپدیت پاک نمیشه ؟

به هر حال اگر بخواهید از آپدیت شدن خود افزونه مورد نظر جلوگیری کنید میتونید از این کد استفاده کنید

add_filter('site_transient_update_plugins', 'dw_remove_update_nag_for_my_plugin');
function dw_remove_update_nag_for_my_plugin($value) {
unset($value->response[ plugin_basename(__FILE__) ]);
return $value;
}

خوب اگه بنا باشه کل افزونه رو به روز نکنیم ، نیازی به کد نیست ، کافیه دکمه بروزرسانی رو نزنیم !

من می خواستم کل افزونه به روز بشه و فقط فایل زبانش بروز نشه ، اونم به این دلیل که برخی از ترجمه ها رو شخصی سازی کردم که با آپدیت ، همشون از بین میرن .

لینک به ارسال
مطمئنید اینکار اصولیه ؟ یعنی با اینکار ترجمه ها اعمال میشه و بعد از آپدیت پاک نمیشه ؟

اصولی که نیس اما به هر حال یه راه حله

لینک به ارسال

به نظرم راه اصولیش اینه که ، اگه ترجمه ای که شما دارید به نظرتون بهتر از ترجمه ای که خود پلاگین ارائه میده بهتره ، فایل های ترجمه رو برای سازنده پلاگین بفرستید تا در آپدیت های بعدی از فایل های شما استفاده کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...