thismoment

سوالات بی پاسخ این انجمنها زیاد شده یه فکر ی باید کرد!

22 پست در این موضوع قرار دارد

سوالات بی پاسخ انجمن‌ها در حال زیاد شدنه و اینکه پیشنهاد میشه یک باکس مثلا شبیه قسمت "آخرین ارسال های انجمن" براش در نظر گرفته بشه یک تاپیک تا زمانی که بدون پاسخ هست یا همه‌ي پاسخهای آن تاپیک رو یک نفر و آن هم نگارنده ي تاپیک منتشر کرده بعنوان سوال بی پاسخ در این باکس بنمایش در بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهاد جالبی هست

قابل اجرا هم هست. سعی میکنیم بزودی اجرایی کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهاد جالبی هست

آقا مرتضی بهتر نیست به جای ساخت این قسمت یه کم مدیر جذب کنید یا کاربر فعال ؟

البته من که تقریبا همه سوال هام رو جواب میگیرم برای بقیه دوستان میگم

بعضی از مدیران هم خیلی بی لطفی میکنن و به جای وقتی که میزارن برای بستن تاپیک و ... بهتره به سوال پاسخ بدن

چند بار دیدم تاپیک مشکلی نداره عنوان هم مشکلی نداشته تاپیک بسته شده که فلان مشکل رو داره

توی انجمن های حرفه ای به جای بستن تاپیک خیلی راحت عنوان تاپیک ویرایش میشه و تمام

شاید یک کاربر واقعا بی تجربه هست و نمیدونه چطور عنوان رو انتخاب کنه این دلیل نمیشه یه راست تاپیک بایگانی بشه

نمیدونم دید من اشتباهه یا مدیران فقط دوست دارن همین کارهارو بکنن شاید خوب لذت بخشه براشون !!!

ویرایش شده در توسط beh9am

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا جایی که من می بینم سئوالاتی معمولا بی پاسخ می مونند که بالای بیست بار در انجمن مطزح شده و به پاسخ رسیدند

و فرض خود من اینه که اگه کاربر کم لطف نباشه یک بار در سایت برای پاسخش جستجو می کنه و به جواب می رسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا جایی که من می بینم سئوالاتی معمولا بی پاسخ می مونند که بالای بیست بار در انجمن مطزح شده و به پاسخ رسیدند

و فرض خود من اینه که اگه کاربر کم لطف نباشه یک بار در سایت برای پاسخش جستجو می کنه و به جواب می رسه

حرفتون درسته اما گاهی مثلا همین تاپیک آخر من در مورد ارسال مطلب

بنده جستجو کردم بارها مطرح شده بود اما هیچکدوم زمینه های دلخواه رو نگفته بودنه و مجبور شدم تاپیک بزنم

اکثر کاربرها هم همین هستند

مشکل اینه وقتی به یک تاپیکی پاسخ داده میشه شاید جواب 10 نفر دیگه هم باشه اما وقتی کاربر برخورد میکنه باهاش طرز پاسخ طوریه که متوجه نمیشه و مجبور میشه تاپیک بزنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هدف این نیست که حتما سوال پرسیده شده جواب داده بشه! بلکه هدف بهتره این باشه توی هر تاپیک بحث هایی مطرح بشه که کابران رو درگیر کنه

من خودم بشخصه سوالاتی (16 مورد!) پرسیدم که توی انجمن ها پاسخی براشون نبود موضوعشون جالب بود اما نادیده گرفته شد فکر کردم این نادیده گرفته شدن تاپیک ها مشکل سیستم هست در مورد یکی از سوالات دوباره مطرح کردم یکی از عزیزران فرمودن پست اسپم نزنید صبر کنید! سوال تون دیده بشه جواب میدن! این روند تکرار شد یعنی سوال کردن ها و صبر کردن ها و نهایتا سوال های بی جواب.

هدفم از این پیشنهاد این بود که اینگونه سوالات بی پاسخ آرشیو نشه و اصطلاحا یه گوشه خاک نخوره

ویرایش شده در توسط thismoment

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا میخواستم در همین مورد تاپیک بزنم!!

شاید الان بیشتر از یکماهه که 5-6 تا تاپیک زدم و فقط بازدید خورده، یعنی فقط میبینند و هیچکس هیچ جوابی نمیده!!

قبلاً خیلی راحت کارمون راه میفتاد اما الان وضعیت جوری شده که اگه توی تاپیکمون یه نفر پیدا شه و سلام کنه ذوق میکنیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا منم چند تا مشکل دارم ولی کسی نیست کمکم کنه لطفاً راهنمایی کنید

چطوری خبرهای پیش خوان رو برای کاربرن غیر فعال کنم؟

دوم چطوری اطلاعیه به پیش خوان کاربران اضافه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افت و خیر در پاسخ دهی در انجمن ها مخصوصا وقتی تعداد کاربر زیاد میشه طبیعی هست

همین موارد هست که باعث پوشش ضعفهای سیستم میشه

لطفا دوستان موارد بیربط رو در اپیک مطرح نکنن

موفق باشید

پ.ن:

توجه کنید که خیلی از تاپیک ها در انجمن پاسخ داده میشن

بعضی از دوستان (نه همه) در این مورد که پاسخی داده نمیشه کم لطفی میکنن

دوستان انجمن واقعا فعالیت بسیار خوبی نسبت به خیلی از انجمن های داخلی دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا مرتضی الان چند ماه گذشته به نظر من وضع خیلی خراب تر شده است.من گفتم شاید به خاطر همایش دوستان گرفتار بودند ولی همایش هم تمام شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا مرتضی الان چند ماه گذشته به نظر من وضع خیلی خراب تر شده است.من گفتم شاید به خاطر همایش دوستان گرفتار بودند ولی همایش هم تمام شد.

شما یه نگاهی به کیفیت سوالات انجمن بندازید، یه سری خنده‌دار نیستن؟ یه سری کلاً از یه موضوع بی‌ربط نیستن؟ یه سری سوالات فقط برای گرفتن بک‌لینک مطرح نشدند؟ یه سری سوالا اصلاً کلاً نابه‌جا پرسیده نشدند؟

هر سوالی که به جا پرسیده باشه و منطقی باشه، من و یکی از بچه‌های گروه می‌بینیم و اگه خودمون جوابش رو بلد نباشیم، لینک سوال رو به هم میدیم که یکی بالاخره جواب بده.

هر سوالی که بی‌پاسخ می‌مونه، مطمئن باشید که نابه‌جا و غیرمنطقیه یا از چشم ما پنهان مونده.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

من خودم سعی میکنم جواب سئوال هایی رو که بلد در حد سوادم بدم اگر قبلا در ورد اون بحث شده باشه آدرس تاپیک قبلی رو میدم

ولی خودم تا حالا چندین مشکل داشتم و تاپیک زدم بی پاسخ مونده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یه نگاهی به کیفیت سوالات انجمن بندازید، یه سری خنده‌دار نیستن؟ یه سری کلاً از یه موضوع بی‌ربط نیستن؟ یه سری سوالات فقط برای گرفتن بک‌لینک مطرح نشدند؟ یه سری سوالا اصلاً کلاً نابه‌جا پرسیده نشدند؟

هر سوالی که به جا پرسیده باشه و منطقی باشه، من و یکی از بچه‌های گروه می‌بینیم و اگه خودمون جوابش رو بلد نباشیم، لینک سوال رو به هم میدیم که یکی بالاخره جواب بده.

هر سوالی که بی‌پاسخ می‌مونه، مطمئن باشید که نابه‌جا و غیرمنطقیه یا از چشم ما پنهان مونده.

موفق باشید.

http://forum.wp-parsi.com/topic/32454-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یه نگاهی به کیفیت سوالات انجمن بندازید، یه سری خنده‌دار نیستن؟ یه سری کلاً از یه موضوع بی‌ربط نیستن؟

واقعا جالبه شما با این طور حرف زدن به مخاطب القا می کنید که از زمان تولد خدای برنامه نویسی بودید

خیلی از سوال هایی که برای شما خنده داره برای یه عده مثل من مساله سختیه

بله درسته الان ازشما بپرسند 8*9 چند میشه واستون خنده داره ولی همین سوال واسه یه بچه اول ابتدایی مساله بزرگیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا جالبه شما با این طور حرف زدن به مخاطب القا می کنید که از زمان تولد خدای برنامه نویسی بودید

خیلی از سوال هایی که برای شما خنده داره برای یه عده مثل من مساله سختیه

بله درسته الان ازشما بپرسند 8*9 چند میشه واستون خنده داره ولی همین سوال واسه یه بچه اول ابتدایی مساله بزرگیه

دوست گرامی سوالات ساده و خنده دار با یک سرچ ساده در گوگل راحت به پاسخ خواهند رسید این از تنبلی شما می باشد که به جواب نمیرسید و سوال میپرسید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند مشکل بزرگ وجود داره:

1- دوستان متوجه سوال خنده دار نشدن! شما به لیست سوالات در بخشها نگاه کنید. قبل از اینکه ماها ادیتشون کنیم. واقعا خندتون میگیره! باید ببینید تا متچه بشید

2- اگر دوستا تازه وارد به انجمن قبل از فعالیت کمی در بخشها به تاپیک ها نگاهی بندازن یک مشکل بزرگ که مشخص نبود سوال هست رو میشه رفع کرد. چون خیلی از تاپیک ها اصلا مشخص نیست سوال در مورد چیه.

3- همچنین قبل از ارسال مطمئنا خیلی از دوستان به قابلیتی که قرار داده شده توجه نمیکنن، وقتی عنوان تاپیک رو میزنید عنواین مشابه رو براتون میاره، اگر عنوان درست رو زده باشید حداقل 50% احتمال وجود سوال مشابه هست. و همچنین خیلی از دوستان زحمت جستجو رو به خودشون نمیدن.

در کل این نوع مشکلات نه از طرف دوستان هست نه مدیران.

باید روش کار رو درست انجام داد

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست گرامی سوالات ساده و خنده دار با یک سرچ ساده در گوگل راحت به پاسخ خواهند رسید این از تنبلی شما می باشد که به جواب نمیرسید و سوال میپرسید

با کمال احترام خدمتتون عرض کنم که قبل از تنبل خطاب کردن من و بقیه این احتمال رو هم بدید که شاید جستجو کرده و به نتیجه نرسیده ( همه جستجوی پیشرفته و استفاده از کلمات کلیدی مناسبو بلد نیستن ) شاید اون مطالب پیچیده بودن و متوجه نشده شاید مورد خاص تری مدنظرش هست و هزاران شاید دیگه

چند مشکل بزرگ وجود داره:

1- دوستان متوجه سوال خنده دار نشدن! شما به لیست سوالات در بخشها نگاه کنید. قبل از اینکه ماها ادیتشون کنیم. واقعا خندتون میگیره! باید ببینید تا متچه بشید

2- اگر دوستا تازه وارد به انجمن قبل از فعالیت کمی در بخشها به تاپیک ها نگاهی بندازن یک مشکل بزرگ که مشخص نبود سوال هست رو میشه رفع کرد. چون خیلی از تاپیک ها اصلا مشخص نیست سوال در مورد چیه.

3- همچنین قبل از ارسال مطمئنا خیلی از دوستان به قابلیتی که قرار داده شده توجه نمیکنن، وقتی عنوان تاپیک رو میزنید عنواین مشابه رو براتون میاره، اگر عنوان درست رو زده باشید حداقل 50% احتمال وجود سوال مشابه هست. و همچنین خیلی از دوستان زحمت جستجو رو به خودشون نمیدن.

در کل این نوع مشکلات نه از طرف دوستان هست نه مدیران.

باید روش کار رو درست انجام داد

موفق باشید

حق با شماست منکر این قضیه که بعضی دوستان بدون جستجو تاپیک میزنن نیستم

ولی بیشتر نوع نگرش و لحن پاسخگویی دوستان هست که آدمو اذیت میکنه ( که متاسفانه اکثر متخصص های کامپیوتری که من دیدم اینجوری بودن و نمیدونم چرا ! )

ویرایش شده در توسط darkalone87

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با کمال احترام خدمتتون عرض کنم که قبل از تنبل خطاب کردن من و بقیه این احتمال رو هم بدید که شاید جستجو کرده و به نتیجه نرسیده ( همه جستجوی پیشرفته و استفاده از کلمات کلیدی مناسبو بلد نیستن ) شاید اون مطالب پیچیده بودن و متوجه نشده شاید مورد خاص تری مدنظرش هست و هزاران شاید دیگه

حق با شماست منکر این قضیه که بعضی دوستان بدون جستجو تاپیک میزنن نیستم

ولی بیشتر نوع نگرش و لحن پاسخگویی دوستان هست که آدمو اذیت میکنه ( که متاسفانه اکثر متخصص های کامپیوتری که من دیدم اینجوری بودن و نمیدونم چرا ! )

من اطمینان دارم صد درصد که اگر یکی بلد هم نباشه سوالات ساده راحت به جواب میرسند

مثلا یکی پرسید تبدیل قالب بلاگفا به وردپرس همینو سرچ کنید فقط همین اصلا گوگل نمیزاره حرفت کامل شه خودش برات بهترین ها رو میاره

من دو سه روز پیش داشتم به این فکر میکردیم چقدر ما عقب افتادیم از تکنولوژی وب و از تنبلی خودمونه الان من هر سوالی رو اینگلیسی سرچ میکنم یه نفر سایل های 2007 . 2006 . 2005 اینو پرسیده بوده و جواب رسیدن جای این که خودمونو آپدیت کنیم نشستیم و هی میگیم کسی نیست کمکم کنه یکی جواب منو بده یا از این نو سوالات بابا به خدا ما کم کم 10 سال عقبیماااااا با یه سرچ فارسی هم به نتیجه میرسیم انگلیسی که بماند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهاد جالبی هست

مرتضی عزیز این پیشنهاد رو من خیلی وقته پیش دادم ، خیلی نیازه دسته بندی شه ک سوالاتی ک پاسخ داده نشدن یا حل نشدن رو یجا ببینیم ، من خودم ب شخصه میام سر میزنم ، خداییش هرچی در توانمم باشه میزارم برا انجمن ، ولی خیلی از سوالارو نمیبنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل اینه که باید سیستم بروزرسانی بشه

اما چون نسخه جدید خیلی استیبل نیست هنوز بروز نکردیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ما کم کم 10 سال عقبیم

10 سال که سهل بیشتر از دو قرن عقبیم

ویرایش شده در توسط Black_Sky
ویرایش کلمات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری