رفتن به مطلب

بررسی سئوی یک سایت

saman-25

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید.

میخوام یه سایت بخرم به ادرس http://www.persidl.ir که به یکی از دوستام که سئو کار هست گفتم بررسی کنه اینجا هم قبل خریدش تایپیک زدم تا دوستان اینجا راهنمایید کنن اگه ممکنه.

میخوام بدونم این سایت به صورت اصولی و درست اومده بالا یا مثل بعضی از سایت هایی که بعضی ها میندازن به بقیه و بعد یه ماه رتبش رو از دست میده مثل فید خوان ها اینم اونجوری میشه؟کلا من در مورد روش های تقلب بالا اوردن سایت زیاد اطلاعات ندارم اگه ممکنه دوستان ماهر یه بررسی کنن ببینن ارزش 3 میلیون رو داره و اینکه بعد از یه مدت در صورت ابدیت منظم رتب رو حفظ میکنه یا نه.

بازدیدش 5000 ای پی هست که 4000 تا از گوگله

7 ماه هست راه اندازی شده و 700 پست داره ایندکسش 5 دقیقه طول میکشه مدیریت محتواش وردپرسه

ویرایش شده توسط saman-25
لینک به ارسال

تشکر از پاسخ هاتون ممنون از خریدش منصرف شدم چقدر کلاه برداری زیاده در ضمینه فروش سایت فقط چطوری میتونم بهش ثابت کنم که پنالتی شده؟میخوام جوابشو بدم ببینم کم میاره یا نه

ویرایش شده توسط saman-25
لینک به ارسال

دوست عزیز سایت هایی با عنوان دانلود فیلم و موزیک احتمال شیلترشون زیاده و بالا اوردن این نوع سایتا تو مدت کم کار سختی نیست ولی بعد یه مدت که شیلتر شد دیگه تمومه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...