Sgwgo

خطای از رده خارج شدن فانکشن

7 پست در این موضوع قرار دارد

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7 with no alternative available. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2724 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2722 Notice: add_contextual_help is از رده خارج شده است از نگارش3.3! به‌جای آن از get_current_screen()->add_help_tab() استفاده کنید. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2638 Notice: get_theme_data is از رده خارج شده است از نگارش3.4! به‌جای آن از wp_get_theme() استفاده کنید. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2638

دوستان این خطاها یعنی چی آیا باید رفعشون کنم

من با فعال کردن نمایش خطاها شاهد اینا شدم

داره میگه فلان فانکشن از رده خارج شده وآدرسشو هم توی فانکشن هسته داده آخه مگه با بروز رسانی ها اینا جایگزیننمیشه پس چی داره میگه؟

آیا من دستی تغییر بدم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطاهارو هم دارم

Notice: Undefined variable: post in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 186 Notice: Trying to get property of non-object in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 186 Notice: Undefined variable: post in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 187 Notice: Trying to get property of non-object in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 187

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، احتمالا در پوسته شما یک تابعی استفاده شده که deprecated شده. ظاهرا تابع کارخودش را میکنه. اما اگر به روزش کنید بهتره.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چطور بفهمم کدوم تابع ؟

و deprecated به چه معناس؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Text domain یعنی چی که تو قالبم زیاد ازش خطا هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

"load_plugin_textdomain" این خطا مربوط به لود شدن فایل زبان افزونه شماست و برای پوسته هم این تابع "load_theme_textdomain" .

ویرایش شده در توسط سعید
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از رده خارج شده و نامناسب در وردپرس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری