رفتن به مطلب

خطای از رده خارج شدن فانکشن

پست های پیشنهاد شده

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7 with no alternative available. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2724 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2722 Notice: add_contextual_help is از رده خارج شده است از نگارش3.3! به‌جای آن از get_current_screen()->add_help_tab() استفاده کنید. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2638 Notice: get_theme_data is از رده خارج شده است از نگارش3.4! به‌جای آن از wp_get_theme() استفاده کنید. in /home2/fadroid/public_html/wp-includes/functions.php on line 2638

دوستان این خطاها یعنی چی آیا باید رفعشون کنم

من با فعال کردن نمایش خطاها شاهد اینا شدم

داره میگه فلان فانکشن از رده خارج شده وآدرسشو هم توی فانکشن هسته داده آخه مگه با بروز رسانی ها اینا جایگزیننمیشه پس چی داره میگه؟

آیا من دستی تغییر بدم؟

لینک به ارسال

این خطاهارو هم دارم

Notice: Undefined variable: post in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 186 Notice: Trying to get property of non-object in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 186 Notice: Undefined variable: post in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 187 Notice: Trying to get property of non-object in /home2/fadroid/public_html/wp-content/themes/fadroid/framework/functions/news_box.php on line 187

لینک به ارسال

سلام، احتمالا در پوسته شما یک تابعی استفاده شده که deprecated شده. ظاهرا تابع کارخودش را میکنه. اما اگر به روزش کنید بهتره.

لینک به ارسال

Text domain یعنی چی که تو قالبم زیاد ازش خطا هست؟

"load_plugin_textdomain" این خطا مربوط به لود شدن فایل زبان افزونه شماست و برای پوسته هم این تابع "load_theme_textdomain" .

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

Text domain یعنی چی که تو قالبم زیاد ازش خطا هست؟

از رده خارج شده و نامناسب در وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...