رفتن به مطلب

مشکل در قالب

armanaria111

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

به مشکل بزرگ برخوردم هر کاری میکنم جور در نمیاد

من در سایتم دو دسته دارم یکی برای دانلود فیلم و دیگری برای بیوگرافی بازیگران هست

تصویر اول که روش نوشته شده فیلم مربوط میشه به دسته دانلود فیلم

تصویر دوم مربوط میشه به دسته بیوگرافی بازیگران

حالا من باید چیاکر کنم تا در موقع ارسال پست در هر دسته به این صورت نمایش داده بشه از زمینه دلخواه استفاده میکنمpost-1259-0-28702500-1430597596_thumb.pnpost-1259-0-62930300-1430597627_thumb.pn

ویرایش شده توسط armanaria111
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز توضیح شما یکم گنگ هستش ، الان شما دقیقاً میخواید زمینه دلخواه رو فراخوانی کنید توی دسته هاتون ؟

برای دسته های فیلم و بیوگرافی قالب جداگانه ساختید ؟

دقیقاً شما نگفتید مشکلتون چیه !

لینک به ارسال

بله زمینه ها رو میخوام برای دسته ها فراخوان کنم

بله فایل single.php رو ساختم و در فراخوانی این فابل هم مشکل دارم چند آموزش بود ولی توضیح ندادند که کد رو کجا قرار بدم

لینک به ارسال

خوب شما برای اینکار اول فایل single.php رو تغییر نام بدید به هر اسمی که میخواید مثلاً single-asli.php بعد مجدد فایل single.php رو بسازید و کد های زیر رو واردش کنید :

<?php post;
if ( in_category('64') ) {
include(TEMPLATEPATH . '/single-film.php'); }
elseif ( in_category('65') ) {
include(TEMPLATEPATH . '/single-series.php'); }
else { include(TEMPLATEPATH . '/single-asli.php'); } ?>

بجای عدد های 64 و 66 آیدی دسته فیلم و سریال رو وارد کنید.

و در آخر کار برای 2 دسته که آدرس فایل هاشون رو گذاشتیم : single-series.php و single-film.php کد های مورد نظر رو براش مینوسیم.

مثال : کل کد های دسته single-asli.php رو کپی میکنیم داخلش و زمینه های دلخواه رو که اماده کردید اضافه میکنید برای هر فایل .

موفق باشید

ویرایش شده توسط 98tarh
لینک به ارسال

دوست عزیز بسیار ممنونم ازت واقعا بهم کمک کردی

ولی هنوز یه مشکل هست در صفحه اصلی هنوز مشکل داره

ویرایش شده توسط armanaria111
لینک به ارسال

در صفحه اصلی نباید دیگه مشکلی باشه اگر کدهارو درست وارد کنید.

این وبسایت رو چک کنید ساده توضیح دادند دقیقاً فکر میکنم مشکل شما این هستش :

http://rokesh.ir/wordpress-conditional-custom-fields/

ضمناً اگر نیاز به اسکریپت وی آی پی داشتید برای سایتتون با من در تماس باشید

ویرایش شده توسط 98tarh
لینک به ارسال

برای صفحه اصلی همون کد را که فرمودند در index.php بگذارید

البته به بحث دیر رسیدم وردپرس برای اینکار فرمت نوشته ها رو داره که برای همین منظور ایجادش کرده

لینک به ارسال

برای صفحه اصلی همون کد را که فرمودند در index.php بگذارید

البته به بحث دیر رسیدم وردپرس برای اینکار فرمت نوشته ها رو داره که برای همین منظور ایجادش کرده

میشه بیشتر توضیح بدیم دقیقا باید چیکار کنم

لینک به ارسال

در وردورس بخشی هست که در هنگام ارسال مطلب می تونید فرمت مطلب را انتخاب کنید مثل ویدئو و تصویر و نقل قول و ...

در قالب هم می شه بر اساس فرمت فایل content داشته باشید مثل content-video.php که محتواش کدهای حلقه مطالب با فرمت ویدئو هستند و در همه سایت تمام مطالب با فرمت ویدئو را در آن قالب نمایش می ده

لینک به ارسال

در وردورس بخشی هست که در هنگام ارسال مطلب می تونید فرمت مطلب را انتخاب کنید مثل ویدئو و تصویر و نقل قول و ...

در قالب هم می شه بر اساس فرمت فایل content داشته باشید مثل content-video.php که محتواش کدهای حلقه مطالب با فرمت ویدئو هستند و در همه سایت تمام مطالب با فرمت ویدئو را در آن قالب نمایش می ده

من /یزی نمیخوام پخش کنم مشکل من در زمینه های دلخواه هست

لینک به ارسال

من نگفتم چیزی پخش کنید جیزی که من از سئوالتون متوجه شدم اینه که شما دو ظاهر متفاوت دارید و می خواهید مطالبی که مربوط به فیلم هستند در یک ظاهر و مطالبی که مربوط به بیوگرافی هنرمند هستند در ظاهر دوم باز بشند

این post_format وردپرس برای همینکاره و الا برای نمایش ویدئو شورتکد

[video]

رو داره که کلا بحثش جداست

لینک به ارسال

سلام این کد ها هست میخوام هر وقت چیزی در زمینه دلخواه وارد شد نمایش داده بشه

کد صفحه ایندکس

<div class="infor">
<div class="infos namef"><span>نام سریال : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام سریال',true); ?></span></div>
<div class="infos namef"><span>نام بازیگر : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام بازیگر',true); ?></span></div>
<div class="infos namef"><span>نام فیلم : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام فیلم',true); ?></span></div>
<div class="infos format"><span>تاریخ تولد : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'تاریخ تولد',true); ?></span></div>
<div class="infos lang"><span>محل تولد : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'محل تولد',true); ?></span></div>
<div class="infos genere"><span>جنسیت : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'جنسیت',true); ?></span></div>
<div class="infos format"><span>نوع فرمت و کیفیت : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نوع فرمت و کیفیت',true); ?></span></div>
<div class="infos lang"><span>ساخت کشور و زبان : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ساخت کشور و زبان',true); ?></span></div>
<div class="infos genere"><span>ژانر : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ژانر',true); ?></span></div>
<div class="infos datep"><span>حجم فایل : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'حجم فایل',true); ?></span></div>
<div class="infos imdb"><span>امتیاز : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'امتیاز',true); ?></span></div>
<div class="infos imdb"><span>تاریخ ساخت : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'تاریخ ساخت',true); ?></span></div>
<div class="infos sub"><span>زیر نویس : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'زیر نویس',true); ?></span></div>
<div class="infos views"><span>قسمت : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'قسمت',true); ?></span></div>
<div style="height:100px;">
<div class="infos story"><span>خلاصه داستان : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'خلاصه داستان',true); ?></span></div>
<div class="infos story"><span>خلاصه مصاحبه : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'خلاصه مصاحبه',true); ?></span></div>
</div>
<div class="more"><a href="<?php the_permalink() ?>">ادامه و دانلود با لینک مستقیم</a></div>
</div>

و این کد یکی از صفحه هات سینگل هست<p>

<div class="infor">

<div class="infos namef"><span>نام سریال : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام سریال',true); ?></span></div>

<div class="infos format"><span>نوع فرمت و کیفیت : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نوع فرمت و کیفیت',true); ?></span></div>

<div class="infos lang"><span>ساخت کشور و زبان : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ساخت کشور و زبان',true); ?></span></div>

<div class="infos genere"><span>ژانر : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ژانر',true); ?></span></div>

<div class="infos datep"><span>حجم فایل : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'حجم فایل',true); ?></span></div>

<div class="infos imdb"><span>امتیاز : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'امتیاز',true); ?></span></div>

<div class="infos%

سلام این کد ها هست میخوام هر وقت چیزی در زمینه دلخواه وارد شد نمایش داده بشه

کد صفحه ایندکس<p>[code]

<div class="infor">

<div class="infos namef"><span>نام بازیگر : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام بازیگر',true); ?></span></div>

<div class="infos namef"><span>نام فیلم : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام فیلم',true); ?></span></div>

<div class="infos format"><span>تاریخ تولد : <?php echo get_post_meta(

لینک به ارسال

<?php if(!empty(get_post_meta($post->ID, 'نام سریال'))) { ?>
<?php }?>

لینک به ارسال

هر جا که می خواهید نمایشش بدید من فقط یک خط از کد خودتون # رو ویرایش کردم تمام خطوطش باید به همین شکل ویرایش بشند

لینک به ارسال

الان اگه دیده باشید فایل سینگل من /یزی که ما میخوام نمایش میده

فقط ایندکس نمایش نمیده یعنی این کد رو بزارم در ایندکس طبق دسته بندی نمایش میده درسته

لینک به ارسال

بحث دسته بندی که کلا متفاوته شما گفتید کدها را دارید و می خواهید هروقت مقدار داشتند نمایش داده شوند این شرطی که من اضافه کردم برای اینه که در صورت خالی بودن زمینه چیزی نمایش داده نشه

لینک به ارسال

بحث دسته بندی که کلا متفاوته شما گفتید کدها را دارید و می خواهید هروقت مقدار داشتند نمایش داده شوند این شرطی که من اضافه کردم برای اینه که در صورت خالی بودن زمینه چیزی نمایش داده نشه

دوست عزیز اول پست گفتم

من چند دسته دارم برای هر دسته یک سری زمینه تعریف کردم

زمینه ها در ادامه مطلب پست ها درست نمایش داده میشه ولی در ایندکس درست نیست

کدی که شما دادید وقتی قرار میدم زمینه ای که فعال میکنم اون پست کلا دیگه نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

میشه بیشتر راهنمایی کنید

یا قالب رو براتون ارسال کنم تا مشکلم رو حل کنید

اگه زحمتی نیست

لینک به ارسال

زحمت که نیست من شغلم اینه ولی قطعا برای شما مقرون به صرفه نیست پاسخ ها را یکبار به صورت کامل مرور کنید و خودتون انجامش بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...