رفتن به مطلب

مشکل جدی در بخش دیدگاه یا کامنت قالب

Ahmad.g

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

پس از اینکه از یکی از دوستان یا طراحان خواستم تا اصلاحی کوچک در بخش دیدگاه یا کامنت قالبم بدن، این قسمت هنگام لاگین بودن کاملاً خوب نمایش داده میشه (شکل 2) و نمیدونم آیا تغییر اضافه ای دادن یا خیر که قسمت دیدگاه بصورت ادیتور میاد حتی؛ ولی از برخی مرورگرها (فایرفاکس 37) بویژه مرورگر خودم پس از خارج شدن از حساب کاربری بشکل بدی نمایش داده میشه این قسمت...(شکل 1)

شکل 1؛ حالت بهم ریخته و خراب نمایش بخش دیدگاه

post-9365-0-55845700-1430597477_thumb.pn

شکل 2:

post-9365-0-35199800-1430597492_thumb.pn

حالت عادی قالب (قالب خام و قبل از ویرایش روی لوکالم؛ مواردی که از طراح خواسته بودم اصلاح کنه پوزیشن ستاره هاست که در این تصویر هایلایت کردم)

post-9365-0-51536800-1430597803_thumb.pn

حالت عادی قالب (روی لوکالم و در حالت وارد یا لاگین شده)

post-9365-0-55008300-1430597829_thumb.pn

برای مشاهده یکی از مطالب یا صفحاتی که این مشکل رو داره اینجاکلیک کنید، سپس خواهشاً با توجه به اینکه الان به اون طراح دسترسی ندارم راهکار پیشنهادیتون رو بفرمایید و اگه پیشنهادتون برگردوندن بخش دیدگاه قالب به حالت اوله لطفاً بیشتر توضیح بدین.

سپاس

ویرایش شده توسط Ahmad.g
لینک به ارسال

مشکل از css هست ، بهتره با دوستی که تغییرات رو براتون ایجاد کردن صحبت کنید یا اینکه آدرس بدید همینجا چک بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...