رفتن به مطلب

افزونه اسلایدر متن به همراه تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

افزونه اسلایدری می خوام با مشخصات زیر :

1- اسلایدر متن باشه و بتونه عنوان مطالب یک یا چند دسته خاص رو پس از انتشار به صورت اسلاید نشون بده که وقتی کاربر ، روی تصویر کلیک کرد به مطلب مربوطه بره ( مثله اسلایدرهایی نباشه که به صورت دستی عکس و عنوان واسشون انتخاب کنیم )

2- تصاویر شاخص مطالب رو هم نشون بده

3- ابزارک هم داشته باشه که بشه در ابزارک هم ازش استفاده کرد

4- سبک و ایمن هم باشه

5- محدودیت نداشته باشه که هرچندتا خواستیم ، بتونیم برای دسته های مختلف ازش استفاده کنیم

خیلی نیاز دارم اگر لطف کنید و راهنمایی کنید سپاسگزارم.

لینک به ارسال

همچین افزونه ای وجود نداره ؟

یه چیزی شبیه به افزونه زیر :

post-9984-0-29199000-1430924785_thumb.pn

ویرایش شده توسط آرشام . رادمهر
لینک به ارسال

hug it slider سرچ کنید در افزونه ها پیدا میشه

خیلی ممنون ، افزونه ای که معرفی کردید پولیه و متأسفانه در نسخه رایگانش امکاناتی که مدنظرمه و در پست اول نوشتم رو نداره و فقط امکان گذاشتن عکس و لینک و توضیح وجود داره و برای پست های یک دسته خاص با تصویر شاخص اصلا کاربرد نداره .

ممنون میشم یک نمونه رایگان و مناسب معرفی کنید .

لینک به ارسال

خیلی ممنون ، افزونه ای که معرفی کردید پولیه و متأسفانه در نسخه رایگانش امکاناتی که مدنظرمه و در پست اول نوشتم رو نداره و فقط امکان گذاشتن عکس و لینک و توضیح وجود داره و برای پست های یک دسته خاص با تصویر شاخص اصلا کاربرد نداره .

ممنون میشم یک نمونه رایگان و مناسب معرفی کنید .

شما میتونید بصورت دستی وارد کنید ادرس سایتتون رو بدید تا بیشتر کمکتون کنم

لینک به ارسال

چیو به صورت دستی وارد کنم ؟

همونطور که در پست اول هم عرض کردم میخوام خود اسلایدر ، مطالب یک دسته خاص رو با تصویر شاخص همون مطلب به صورت خودکار نشون بده و نیازی به وارد کردن لینک و عکس و توضیحات نباشه

در پست اول و دوم تمام اون چیزی که مدنظرمه رو عرض کردم که اگه بخونید کامل متوجه میشید .

ممنون میشم طبق نیازی که دارم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

افزونه لینک اول که تداخل جی کوئری داشت و کلا جواب نداد .

افزونه لینک دوم خوب بود ولی متأسفانه نمیدونم چرا عکس متن ، توضیح و ... رو نشون نمیداد و فقط رد کننده ی اسلایدر رو نمایش میداد.

گزینه های بهتری وجود نداره که این مشکلات رو نداشته باشه ؟

یک چیزی شبیه به اسلایدر این سایت : http://windowsphoniha.ir/

اسلایدر مد نظرم در پایین صفحه سمت راسته . همون که کوچیکه .

لینک به ارسال

یعنی هیچ افزونه ی خوبی در این زمینه نیست ؟ مثله افزونه ای که در سایت بالا گذاشتم و یا مثله اسلایدر سایت ورزش 3 و ...

نیست ؟؟؟

لینک به ارسال

از چه پوسته ای استفاده میکنید

پوسته اختصاص نوشته شده . مگه فرقی هم می کنه ؟

نمیشه چند تا افزونه که قابلیت های پست اول رو دارن به بنده معرفی کنید و یکی یکی تست کنم شاید یکیش جواب داد .

مشکل اینجاست که افزونه های اسلایدر ساده که عکس و لینک و ... رو دستی وارد کنی زیاده ، ولی نمیدونم این چیزی که من میخوام چرا پیدا نمیشه ؟ زیاد گشتم ولی نمیدونم چزا نیست . امیدوارم بتونید کمکم کنید .

لینک به ارسال

ببخشید شما اصلا پست های قبلی این تاپیک رو خوندید ؟ آخه این لینکی که شما دادید بیشتر شبیه تبلیغ واسه سایت و فروش اسلایدره تا اینکه بخواد مشکل بنده رو حل کنه و اسلایدر مد نظرمو بده ، چون اولا این اسلایدر پولیه و در ثانی هیچکدوم از شرایط مورد نیازم که در پست اول تاپیک اعلام کرده بودم رو نداره ( لااقل من که تو توضیحات این افزونه چیزی ندیدم )

ضمنا بنده نیاز به اسلایدر حرفه ای ، واکنش گرا و با تنظیمات عجیب و غریب ندارم . فقط و فقط چیزی میخوام که مطابق نیازم باشه ، یک چیزی شبیه به افزونه ای که آقای پارسا معرفی کردن : لینک

فقط مشکل افزونه ی ایشون این بود که نمایش داده نشد .

حالا اگه نمونه های دیگری شبیه به اسلایدری که آقای پارسا معرفی کردن هست رو معرفی کنید ممنون میشم .

لینک به ارسال

20 روز گذشت و هنوز که هنوزه یک افزونه درست و حسابی پیدا نکردم

واقعا همچین افزونه ای ساخته نشده ؟ :(

لینک به ارسال

اساتید محترم واقعا کارم خیلی گیره ، خواهشا کمک کنید . اگه نیاز خیلی ضروری نمی داشتم اینهمه این تاپیک رو به روز نمی کردم . خودمم زیاد گشتم ولی نتونستم چیزی که مد نظرمه پیدا کنم . شما که حرفه ای هستید و ماشالله زبانتون خوبه و همچنین افزونه های مختلف رو می شناسید خواهشا راهنمایی کنید جای دوری نمیره .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ، میشه لطفاً آدرس وب رو به همراه افزونه فعّال (همون افزونه ای که کار نمیکرد رو فعّال کنید) بدید تا بررسی کنیم ببینیم شاید شد تداخل اون رو حل کرد ، اگرم نه که باید یه فکر دیگه برداشت...

لینک به ارسال

سلام ، میشه لطفاً آدرس وب رو به همراه افزونه فعّال (همون افزونه ای که کار نمیکرد رو فعّال کنید) بدید تا بررسی کنیم ببینیم شاید شد تداخل اون رو حل کرد ، اگرم نه که باید یه فکر دیگه برداشت...

سلام . بنده قبل از اینکه از کارکرد افزونه ای به طور کامل مطمئن نشم ، داخل سایت نمی برم و اول تمام جوانب رو روی لوکال تست می کنم و بعد که نهایی شد و مشکلاتش حل شد می برمش رو سایت اصلی . آخه زیاد جالب نیست که هر افزونه ای رو روی هاست بریزم و روی سایت اصلی تست کنم و بعضا سایت رو دچار مشکل کنم .

کار دیگه ای میشه انجام داد؟

لینک به ارسال

https://wordpress.org/plugins/posts-slider/

https://wordpress.org/plugins/advanced-post-slider/screenshots/

اینا رو هم امتحان کنید ، اگر نشد نهایتاً خودمون یکی درست میکنیم دیگه.

ولی خب من میگم افزونه ها رو روی نت هم توی یه ساب دامین تستی چیزی امتحان کنید شاید مشکلشون برطرف شد ، شایدم گذاشتین تا بتوینم با هم مشکلش رو پیدا کنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...