رفتن به مطلب

گزارشهای آنلاین

atryad

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت سروران عزیز و گرامی

من توی یه شرکت کار میکنم و ازم خواستن روی سایتشون که ورد پرس هست یه سیستمی پیاده سادی کنم که مدیریت شرکت بتونه گزارشات نفرات رو به صورت آنلاین ببینه مثلا برنامه های کاری دفترو

یا برنامه زمان بندی هماهنگی اساتید

کارهای روزانه و ...

اساتید بزرگوار سیستم خواصی یا افزونه یا پیشنهادی یا هر مطلبی هست راهنمایی بفرمایند

لینک به ارسال

گزارشات چطور وارد سیستم می شند؟

صحیح ترین روش ساخت یک پست تایپ برای گزارشات که دسترسی نویسنده و خواننده اش کاملا به صورت شخصی برای شرکت شما تنظیم شده باشه

اینکار مستلزم کد نویسیه و باید برنامه نویسی با php و توابع وردپرس را بشناسید

افزونه هایی هم برای ساخت پست تایپ هست که ترجیحا برای یک کار حرفه ای سمتشون نرید بهتره

اگر با برنامه نویسی آشنایی دارید بفرمایید تا راهنمایی کنم

لینک به ارسال

فایل ورد یا اکسل که آفلایند و ارتباطی با سیستم وردپرس ندارند می شه آپلود و دانلودبشند و روی سیستم شخصی کاربر (مدیر یا هر کس دیگه) خونده بشند

روش صحیح کار اینه که قالبی با کیفیت امنیتی مد نظرتون برای انجام ارسال مراسلات شرکتی ایجاد بشه که همیشه آنلاین و به روز باشه روی اون سیستم کاربران مختلف و گرو ه های کاربریشون تعریف بشند و مشخص بشه کدوم کاربران می تونند گزارش ارسال کنند و حتی می شه تعریف هایی گذاشت که بعد از خونده شدن گزارش توسط مدیر به صورت خودکار پاراف بشه و با نظر مدیر ارجاع بشه به واحد مربوطه و بعد از ارجاع مثلا متصدی واحد مربوطه اش هم قادر به خواندنش باشه و صدها امکان اداری و مالی دیگه رو بسته به نیاز بهش اضافه کرد

ولی انجام چنین کارهایی به صورت رایگان مشکله (اگه کاربران عادی خرج نکنند شرکت های تجاری هم خرج نکنند به نظر خودتون میشه؟)

سمت شما توی شرکت چیه؟ اگر قراره خودتون بنویسید و آماده اش کنید مشروط بر اینکه با برنامه نویسی آشنا باشید من راهنماییتون می کنم ولی خصوصی پیام بگذارید چند تا فایل برای مطالعتون می فرستم که بخونید

اگر هم خواستید کارتون شسته رفته باشه می شه هم در قالب پروژه روش کار کرد که باز نیاز به پیام خصوصیه یا تایپیک در بخش خرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...