رفتن به مطلب

منوی خاص توی صفحه

پست های پیشنهاد شده

نمیدونم عنوان نوشتم درسته یا نه ولی من می خوام توی صفحه اصلی موقعی که کاربر روی یکی از صفحات کلیک کرد و به صفح مربوطه رفت تنها منوی خاص نمایش داده بشه که اون منو هم شامل کاتگوری های خاص می باشد

لینک به ارسال

منظورتون از منوی خاص ابزارک هست؟

لینک به ارسال

نه ببینید من در اصل می خوام این کار رو بکنم توی صفحه اول اگر کار بر روی یکی از صفحات نوی نویگیشن کلیک کرد وقتی به اون صفحه میره کاتگوری های مخصوص به خودش رو ببینه مثلا اگر کاربر روی صفحه کتاب کلیک کرد بیاد وتوی صفحه کتاب در ساید بار کناری تنها دسته های مرتبط با کتاب رو ببینه

لینک به ارسال

شما برای این کار تنها کافیه از افزونه "Dynamic Widget" رو نصب کنید.و تنظیمات هر ابزارک رو برای هر دسته ای که میخواید انجام بدین...درضمن بایستی از یک افزونه استفاده کنید که بتونید محتوی اون دسته بندی رو فقط نمایش بدین.(اگه خواستین بگین تا به شما معرفی کنم)

لینک به ارسال

این گروه خاص از دسته ها منظورتون چی هست؟ یک دسته جدا؟ یا یک زیر دسته هست؟

میتونید از شرط و فهرست دلخواه هم استفاده کنید. البته کدنویسی نیاز هست.

لینک به ارسال

استاد گرامی من دارماینکار رو می کنم می خوام اگر توی صفحه اول و توی نویگیتور کسی روی منوی پزشک کلیک کرد بیاد تویصفحه پزشک و توی ساید بار لیست همه منوها نشون داده بشه (شغلهای دیگه ای هم دارم)من اومدم یه افزونه نصب کردم(jQuery Vertical Accordion Menu Plugin) توی اون منویی روکه از اسم پزشکها(اسم پزشک ها رو به عنوان کاتگوری وارد کردم) دارم اضافه کردم و اون افزونه رو به ساید بارم اضافه کرد حالا من در واقع می خوام برای هر صفحه یه ساید بار مرتبط با اون صفحه داشته باشم .که توی صفحات دیگه نمایش داده نشه حالا من نمی دونم چجوری برای هر صفحه باید یه ساید بار خاص اون صفحه رو اضافه کنم.

ممنون

لینک به ارسال

if ( is_page('blog') ) get_sidebar('Fourth Footer Widget Area');
if ( is_page('links') ) get_sidebar('links');
?>

فکر کنم منظور شما از کد نوشتن یه همچین چیزی بود من نتونستم ازش استفاده کنم میشه بیشتر راهنمایی کنید

لینک به ارسال
یکمی تنظیماتش روتوضیح بدید

دوست من،من الان در حال نوشتن آموزش این افزونه هستم،بعد از نوشتن شما هم میتوانید در وبلاگ من بخوانید هم در قسمت آموزش همین سایت..

لینک به ارسال

سلام.آموزش این افزونه نوشته شد و هم در وبلاگم قرار گرفت.هم در انجمن.

مطالب موجود در وبلاگم کامل ترند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...